The Black Eyed Peas - Don't Phunk With My Heart

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:281
Počet zobrazení:4 472

Od Black Eyed Peas jsem tu přeložil už dvě písničky z jejich dřívější tvorby (Where Is The Love, Don’t Lie) a dnes přidávám další kousek. Don't Phunk With My Heart má poměrně jednoduchý text, ale přesto patří mezi mé oblíbené písně od BEP. Chytlavá melodie, sexy Fergie a originální videoklip. Víc není třeba dodávat. ;-)

Přepis titulků

Živě ze studia Monkey Business. Je čas na tu nejžhavější půlhodinku v historii televize. Nezahrávej si s mým srdcem. Pořádně přivítejte muže, který tomu dneska dodá šťávu! Voodoo Čtvrtek! Dneska tu máme pěkně narváno. Moc pěkně. Vím, že si všichni nejspíš myslíte, že máte vítězství v kapse...

ale mám pro vás jednu otázku. Dokážete si poradit s tímhle? Ne, ne, ne, ne, nezahrávej si s mým srdcem. Jo. Prvním soutěžícím je... Will.i.am! Ne, ne, ne, ne, nezahrávej si s mým srdcem. Kdybych si tě dneska odvedla domů, byl bys do mě pořád zamilovaný, zlato? Zamilovaný, zlato?

Kdybych si tě dneska odvedla domů, byl bys do mě pořád zamilovaný, zlato? Zamilovaný, zlato? Holka, ty víš, že mě máš pěkně v hrsti. Svou pistolí jsi mi dala přímý zásah. A teď jsem úplně bezradný. Miluji tě a nic mě nezastaví. Nemůžeš mě zastavit, protože už jsem v tom. Nemůžeš mě vrátit, když sis mě už koupila. Už se řítím, tak se připrav. - Nenech mě čekat.

- Tak jdeme na to. Ne, ne, ne, ne, nezahrávej si s mým srdcem. Zlato, musíš mi trochu věřit, věřit. Moc po tobě toužím, toužím. PROJÍŽĎKA NA KONI Se mnou budeš spokojená. PROJÍŽĎKA NA KONI Nejsem tu jen proto, že chci tvé tělo, chci i tvou mysl. ČAS NA VOODOO Přijdeš mi pekelně zajímavá. ČAS NA VOODOO Mám zájem o delší vztah.

No tak, holka. Hyjé! Kdybych si tě dneska odvedla domů, byl bys do mě pořád zamilovaný, zlato? Zamilovaný, zlato? Kdybych si tě dneska odvedla domů, byl bys do mě pořád zamilovaný, zlato? Zamilovaný, zlato? Dobrá, dámy, je čas na dalšího soutěžícího. Je to Apl! Holka, já byl ztracen, už když jsi mě políbila.

Má láska k tobě je jistojistá. Chci tě mít vždycky po boku. Já budu Bobby a ty Whitney. Jestli kouříš, začnu kouřit taky. Tak moc tě totiž miluju. Bláznovství nezná hranic. Jsem bláznivý šašek, co je do tebe blázen. TANEČNÍ MEJDAN Nezahrávej si s mým srdcem. Proč jsi tak nesvůj? Vždyť jsi do ní vášnivě zamilován. Pořád mě máš za podvodníka.

Čekáš, kdy vezmu nohy na ramena a poběžím za další seňoritou. Zapomínáš, že bez tebe jsem nula. Asi trpíš amnézií. Jinak bys mi musela věřit-řit. Jo! Mrkej na to. Neměj žádné obavy, zlato. Dalším soutěžícím je... Taboo. Neměj žádné obavy, zlato.

Vždyť víš, že mě máš omotaného kolem prstu, zlato. RESTAURACE ----------------- VÍŘIVKA RESTAURACE Zlatíčko, díky tobě si připadám... Víš, že si díky tobě připadám tak opravdově. Miluju tě víc než sex appeal, protože jsi... ta-ta-ta-ta-ta-tahle holka. Ta-ta-ta-ta-ta-tahle holka.

Ta-ta-ta-ta-ta-tahle holka. Ta-ta-ta-ta-ta-tahle holka. Ta-ta-ta-ta-ta-tahle holka. Ta-ta-ta-ta-ta-tahle holka. Ne, ne, ne, ne, nezahrávej si s mým srdcem. Ne, ne, ne, ne, nezahrávej si s mým srdcem. Kdybych si tě dneska odvedla domů, byl bys do mě pořád zamilovaný, zlato? Zamilovaný, zlato?

Kdybych si tě dneska odvedla domů, byl bys do mě pořád zamilovaný, zlato? Zamilovaný, zlato? Kdybych si tě dneska odvedla domů... PÍCHANÁ ...zamilovaný, zlato? Zamilovaný, zlato? Kdybych si tě dneska odvedla domů, byl bys do mě pořád zamilovaný, zlato? Zamilovaný, zlato?

Neměj žádné obavy, zlato. Vždyť víš, že mě máš omotaného kolem prstu, zlato. Neměj žádné obavy, zlato. Vždyť víš, že mě máš omotaného kolem prstu, zlato. Překlad: Překlad: Bug Překlad: BugHer0 Překlad: BugHer0 www Překlad: BugHer0 www.videacesky Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

supér

180

Odpovědět

pro skodyna Fergie už je dva roky manželkou herce Joshe Duhamela a chystají se na dítě !!!!! nejdřív sii něco ověř než to tady plácneš !!
jinak super song :)

180

Odpovědět

Tomas: Přesně tak, "Sky is over" je má volba. ;)

180

Odpovědět

2:43...nejlepsi pasaz

180

Odpovědět

Skodyna: ale prdlajs, dyť má dítě ne? :D

180

Odpovědět

Janic(k)a: Serj Tankian...Sky is over...? dobrávolba

180

Odpovědět

Víte, že původně to bylo don´t fuc* with my heart ? .-) americký producenti to však odmítli dávat do TV atd. Stejně tak jako let´s get retarded (museli to změnit na let´s get it started)

190

Odpovědět

tohle by bylo super v dnb... :)

180

Odpovědět

Hej vy všichni píchači - Fergie je lesba. Doufám že to pořád platí, ono se to většinou mění podle módy. :-)

180

Odpovědět

mazafka & Tceld: V blízký budoucnosti se tu Serj Tankian objeví, slibuju. ;)

180

Odpovědět

Kablis: Už mám připravenou písničku "Believe me", časem se tu objeví. ;)

180

Odpovědět

Prosím přeložte nějakou písničku od Forta Minorta aka "Majka Šinody" určitě to zkoukne hodně lidí

180

Odpovědět

Prosim prelozte tuto pisnicku: http://www.youtube.com/watch?v=ItIdeKg5kt4 (Barenaked ladies - "History of Everything") diky moc

180

Odpovědět

ouuu tak tu zenu by som pichal den, noc

181

Odpovědět

ukrutná s****a

181

Další