Fort Minor - Believe Me

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:429
Počet zobrazení:6 048

Fort Minor - "Believe Me", neboli další z vašich splněných přání. ;) Doufám, že jsem slovenskému bratru s nickem lolkac udělala radost a přestane mě na chvíli zaměstnávat svými přáními, která se mi zamlouvají. :D Fort Minor je vedlejším hip-hopovým projektem Mika Shinody, člena skupiny Linkin Park. Debutové album The Rising Tied vyšlo v roce 2005 a výkonným producentem byl Jay-Z. Na albu se podílelo mnoho hudebníků (Common, Kenna, John Legend, Brad Delson, Holly Brook,...). Píseň "Believe Me" je výsledkem spolupráce Mika Shinody a Erica Boba ze skupiny Cypress Hill.

Přepis titulků

Tuším, že tohle je asi konec. Ale jestli nechceš, nemusíš mi věřit. Nebudu tu, až půjdeš ke dnu. Takže teď víš, že jsi na to sama. To mi věř. Nechci být ten, kdo obviňuje. Máš ráda zábavu a hry, pořád si zahráváš. Jen říkám, vzpomeň si... Bývali jsme jako jeden, na stejné koleji.

Ale já byl v jiném vlaku. Přesně tak, jak říkám. Teď musíš čelit bolesti. A ďábel má nové místo na hraní. V tvé hlavě je to jako v bludišti, nemůžeš utéct před deštěm. Každý zatracený den je v úplně stejném odstínu šedi. Dřív jsem míval v hlavě plán. Dřív jsem aspoň věděl, na čem jsem. Ale to už je minulost.

Teď ani nevím, kdo jsem. Co mám říct? Možná bych se měl pokusit konečně osvobodit. Uvidíme, co se ti přihodí. Ale já u toho nebudu. Tuším, že tohle je asi konec. Ale jestli nechceš, nemusíš mi věřit. Nebudu tu, až půjdeš ke dnu. Takže teď víš, že jsi na to sama. To mi věř. Myslel jsem, že jsi stejná jako já.

Někdo, kdo cítí bolest stejně jako já. Ale bezděčně jsi mi ukázala, že by ses nakonec sama zničila. Teď přemýšlím o tom, že chyba, kterou jsem udělal, nebolí. Ale tak to není, protože je to mnohem horší, než jsem myslel. Považoval jsem tě za někoho jiného. A teď je tahle vina všechno, co mám. Otočila ses zády a odešla bez úcty. Všechno, co máš, je vzpomínka na bolest. Nic nedává smysl, tak se díváš do země.

Slyším tvůj hlas v mé hlavě, když není nikdo jiný poblíž. Co mám říct? Možná bych se měl pokusit konečně osvobodit. Uvidíme, co se ti přihodí. Ale já u toho nebudu. Tuším, že tohle je asi konec. Ale jestli nechceš, nemusíš mi věřit. Nebudu tu, až půjdeš ke dnu. Takže teď víš, že jsi na to sama. To mi věř. Tuším, že tohle je asi konec.

Ale jestli nechceš, nemusíš mi věřit. Nebudu tu, až půjdeš ke dnu. Takže teď víš, že jsi na to sama. To mi věř. Dělám to, co musím. Teď jsi na to sama, to mi věř. Cokoli se ti přihodí... Teď jsi na to sama, to mi věř. Co mám říct... Teď jsi na to sama, to mi věř. Já u toho nebudu. Teď jsi na to sama, to mi věř. Překlad: janica www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tohle je nejlepší

190

Odpovědět

kaan: Allah Allah. Kimsin? Terrorist Türkiye'den? :D

180

Odpovědět

Díky moc x) donutili jste mě udělat si tu profil xD ale jestli by to šlo tak přidejte High Road a pak ještě nějaký starší songy od Linkin Parku x) Díky

180

Odpovědět

çok güzel :D

180

Odpovědět

Časem bych spíš přidala "Where'd you go". ;)

210

Odpovědět

PeckA dííííík :)

180

Odpovědět

Děkuju za překlad ale bych bych rád kdybyste od Fort Minoru přeložili Rebember the name :) šlo by ? :) děkuju předem :)

200

Odpovědět

janica: jj, chápu.. stejně strašně děkuju za tenhle překlad. jejich texty mají něco do sebe. :) klaním se před tebou :)

180

Odpovědět

Díky za překlad. ;) Za překlad stojí od FM také High Road http://youtu.be/pxjSg2WVtW0 Bohužel klip nemají, jen k této live verzi.

180

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=eDHLYFA4Z2M tady je to co bylo na jednicce v nejake reklame (nebo hodne podobny) ale diky za preklad, paradni!

180

Odpovědět

gul4sh: Remember the name má blbej text - představuje členy Fort Minor...
Flashka: Where'd you go mám od Fort Minor asi nejradši, krásná písnička. ;) Jinak začátek, kde není nic důležitýho, opravdu nemá cenu překládat...
martinek :-* & kenji: Časem určitě přibýt může, ale chci dávat spíš víc interpretů, aby si vybral každý. ;)

180

Odpovědět

pls více písniček od fort minor :)) za to vám budu nejvíce vděčná:)

180

Odpovědět

omlouvam se Fort Minor- Remember the name :-D

180

Odpovědět

Chci se zeptat jestli byste mohli prelozit pisnicku od tyhle skupiny menuje se fort minor- remember me taky krasna pisen

180

Odpovědět

Pěkná píšnička nepěkná symbolika :)

180

Další