The Black Eyed Peas - Don't Lie

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:197
Počet zobrazení:3 986

Před necelým týdnem jsem pro vás přeložil píseň Where Is The Love a jelikož evidentně o překlady písní stojíte (za což jsem rád), tak jsem si pro vás připravil další kousek od Black Eyed Peas. Tentokrát je to moje oblíbená Don't Lie z alba Monkey Business. Tahle písnička má neuvěřitelně pohodovou melodii, takže je jako dělaná pro tyhle letní pařáky, kdy se natáhnete a chcete si pustit nějakou příjemnou muziku. Text se samozřejmě celý motá okolo lhaní, takže pamatujte... lhát se nemá a lež má krátké nohy. :-)

Přepis titulků

Promiň, promiň, promiň, promiň. Hej, zlato, nějak mi roste nos. Nejspíš se zvětšuje s každou další lží. Říkáš, že mi přestáváš věřit. Není divu, když jsou moje lži čím dál větší. A teď se ti tu zpovídám, protože jsem se poučil ze svých chyb a myslím si, že bys měla znát pravdu. Já jsem totiž lhal, podváděl a pak zase lhal, ale vlastně ani nevím, proč jsem to všechno dělal.

Přiznávám, že jsem se choval jako děcko. Zahrával jsem si s tvým srdcem jako nějaký predátor. Svou knihu lží jsem vydal, napsal a zfalšoval jsem na ní vlastní podpis. Teď se omlouvám za všechno, co jsem ti udělal. Protože to, co jsi mi udělala ty, jsem teď udělal já tobě. Ne, ne, ne, ne, zlato. Ne, ne, ne, ne, přestaň lhát. Ne, ne, ne, ne, ty přece víš, víš, víš, víš, že se musíš víc snažit.

Co budeš dělat, až to všechno vyplave na povrch? Až i mně dojde, co jsi vlastně zač? Ne, ne, ne, ne, zlato. Ne, ne, ne, ne, přestaň lhát. Ty přece víš, víš, víš, víš, - že se musíš víc snažit. - Už-už-už-už-už-už mi nelži! Řekla, že si mám sbalit. Prostě toho na ni bylo moc.

Láska se těžko udržuje, když už to není, co to bývalo. Nemůžu zapomenout na to, jak jsem jí ublížil. Dopustil jsem se spousty lží. Bylo toho moc. Cítí se jako oběť nějakého hloupého žertu. Snaží se udržet, ale citům se nedá poroučet. Omlouvám se za své činy a za to, jak jsem se změnil. Užívání života se mi prostě vymstilo. Byl jsem zaslepen reflektory, foťáky a vší tou slávou.

Nemám ponětí, proč jsem to všechno dělal. A dál lžu a lžu a lžu a lžu... A vyždímal jsem z nás všechny emoce. Já jsem lhal, lhal a ještě trochu lhal. A vyždímal jsem z tebe všechny emoce. Ne, ne, ne, ne, zlato. Ne, ne, ne, ne, přestaň lhát. Ne, ne, ne, ne, ty přece víš, víš, víš, víš, že se musíš víc snažit.

Tak se snaž! Co budeš dělat, až to všechno vyplave na povrch? Až i mně dojde, co jsi vlastně zač? Ne, ne, ne, ne, zlato. Ne, ne, ne, ne, přestaň lhát. Ty přece víš, víš, víš, víš, že se musíš víc snažit. Lžu své dívce, i když jsem do ní blázen a je pro mě vším. Opečovával jsem ji a kupoval jsem jí diamanty a perly.

Díky ní si připadám jako v sedmém nebi, ale stejně jí zase lžu. A dál lžu a lžu a lžu a lžu... Najednou už není cesty zpět. - Nevím proč, ale lžu a lžu... - Lžu a lžu... a najednou nevím, kdo vlastně jsem. A pak si říkám... Ne, ne, ne, ne, zlato. Ne, ne, ne, ne, přestaň lhát. Už nelži!

Ne, ne, ne, ne, ty přece víš, víš, víš, víš, že se musíš víc snažit. Ty to moc dobře víš! Co budeš dělat, až to všechno vyplave na povrch? Až i mně dojde, co jsi vlastně zač? Ne, ne, ne, ne, zlato. Ne, ne, ne, ne, přestaň lhát. Ne, ne, ne, ne, zlato. Ne, ne, ne, ne... Už-už-už-už-už-už nelži.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Boze, ta Fergie je v tomto klipe nehoraaaazna... :D

190

Odpovědět

Super!!! Jen tak dál.. díky ;-)

180

Odpovědět

will.i.am se strašně změnil... zdá se mi teď namyšlenější, tady vypadá jako pohodář a teď musí bejt jen a jen extravagantní...

180

Odpovědět

Návod pro tupce: "když se nahoděj 3 náhodný videa denně a půlka je BEP"
Všiml sis, že tu BEP byli v pondělí a teď je neděle? Nehledě na to, že ze 3 náhodnejch videí nemůžou bejt BEP nikdy půlka. :-) Trochu to přeháníš s tím, jak často tu jsou... Ano, "děda" tu byl často za sebou, ale je to proto, že nediktuju překladatelům, co musí za každou cenu překládat a když mají chuť na pár videí od jednoho komika, tak je udělají... a pokud nemáme v záloze dost videí, tak tam radši prdnu "dědu" než nic. :-)

180

Odpovědět

nejde o počet písniček, ale o to, jak rychle zasebou dou... viz. např nudnej děda kecající o prdění, církvi, atd... když se nahoděj 3 náhodný videa denně a půlka je BEP (nebo děda), tak to je na pováženou. Podle mě by se třeba čtrnáctidenní odstup byl ideální.

180

Odpovědět

Návod pro tupce: Kvůli tomu, že tu od nich máme dvě písničky? Tak to je fakt hrozný... :-D

180

Odpovědět

BugHer0: Take chválím a děkuji...

180

Odpovědět

nějak se to tu začíná zvrhávat v Bepcesky.cz :D

180

Odpovědět

Joo a ještě víc bep, vážně se mi začali líbit, jak čtu ty texty.
Super překlad.

180

Odpovědět

Danielle: Hlavně je problém v tom, že na těch stránkách s překladama písní jsou ty překlady často udělaný přes translátor. I kdybych překlad písničky totálně pos*al, tak z něj její text pochopíš líp než z překladu přes translátor, protože ten prostě na písničky nemá smysl.

SIXIIS: Jsem rád, že se líbí, a díky za pochvalu. :-)

180

Odpovědět

Fakt skvělí že jte začli překládat aj neparodovaný písně :) tohle je jedna z nejlepších od BEP a překlad je dost povedenej :)

180

Odpovědět

Pohodovka. :)

180

Odpovědět

jo, tohle se mi líbí :) vždycky potřebuju písničkám rozumět a zdlouhavý vyhledávání překladů...
takhle když to vidim rovnou pod klipem je to mnohem přehledější. Díky ;) A pokračuj :P

180