Afroman - Because I Got High

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:765
Počet zobrazení:8 007

Dnes jsem pro vás přeložil známou píseň od Afromana - Because I Got High (Protože jsem se zhulil).

Upozornění: Video není vhodné pro osoby mladší 18 let!

 

Přepis titulků

Ubal další brko. Přeložil: Daninja www.videacesky.cz Chtěl jsem si uklidit pokoj, jenže jsem se zhulil. Chtěl jsem vstát a přinést si koště, ale pak jsem se zhulil. V pokoji mám pořád bordel a vím proč: Páč jsem se zhulil, páč jsem se zhulil, páč jsem se zhulil. Chtěl jsem jít do školy, než jsem se zhulil. Mohl jsem opisovat a prolézt, jenže já se zhulil.

Příští semestr si to zopáknu a vím proč: Páč jsem se zhulil, páč jsem se zhulil, páč jsem se zhulil. Chtěl jsem jít do práce, jenže já se zhulil. Právě mě povýšili, jenže já se zhulil. Teď prodávám trávu a vím proč: Páč jsem se zhulil, páč jsem se zhulil, páč jsem se zhulil. Chtěl jsem jít k soudu, než jsem se zhulil. Chtěl jsem zaplatit alimenty, ale pak jsem se zhulil.

Sebrali mi celou vejplatu a vím proč: Páč jsem se zhulil, páč jsem se zhulil, páč jsem se zhulil. Nechtěl jsem utíkat před poldama, ale byl jsem zhulenej. Chtěl jsem hned zastavit, ale byl jsem zhulenej. Teď je ze mě mrzák a vím proč: Páč jsem se zhulil, páč jsem se zhulil, páč jsem se zhulil. Chtěl jsem zaplatit pokutu za parkování, než jsem se zhulil. Chtěl jsem vydělat prachy hazardem, jenže jsem se zhulil.

Teď mi odtahujou auto a já vím proč: Páč jsem se zhulil, páč jsem se zhulil, páč jsem se zhulil. Chtěl jsem se s tebou milovat, jenže jsem se zhulil. Chtěl jsem ti ji vylízat, ale pak jsem se zhulil. Teď si honím péro a vím proč: Páč jsem se zhulil, páč jsem se zhulil, páč jsem se zhulil. Zničil jsem si celej život, páč jsem se zhulil. Ztratil jsem děti a ženu, páč jsem se zhulil.

Teď spím na chodníku a vím proč: Páč jsem se zhulil, páč jsem se zhulil, páč jsem se zhulil. Teď už skončím s touhle písní, páč jsem zhulenej. Zpívám to celý blbě, páč jsem zhulenej. A když si to nikdo nekoupí, tak vím proč: Páč jsem zhulenej, páč jsem zhulenej, páč jsem zhulenej. Páč jsem zhulenej, páč jsem zhulenej, páč jsem zhulenej. Jmenuju se Afroman a jsem z východního Palmdale.

A všechna tráva, co jsem vyhulil, byla pekelně silná. Na Hitlera nevěřím, to říkám furt. Takže mi všichni skini můžou vykouřit. A-E-I-O-U a někdy W. My určitě neprodáme ani jedno debilní cédéčko. Pojďme si radši dát nějaký kuře do fastfoodu. Mrdat tuhle korporátní společnost!

Komentáře (54)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kons: Proč neodsuzovat něco, co je naprosto, ale naprosto úplně k ničemu ? Dobře možná to zvyšuje větší psychiku, takže by se dalo říct, že huliči hulí jen protože je někdo šikanoval.

1817

Odpovědět

jistě že tráva chutná, každému chutná něco jiného, každý má jinou ''úchylku'', někdo sleduje denně Ulici a Ordinaci v růžové zahradě, někdo pije, někdo kouří, někdo hulí. konkrétně z těch věcí co jsem vyjmenoval má na mozek nejzhůbnější dopad právě ona Ordinace či Ulice.

je super odsuzovat huliče, kuřáky, a obecně lidi, které nezapadají do omezené reality ostatních. soudit je super, připadáte si tak lepší než ostatní a to vaše ego určitě rádo přivítá.

205

Odpovědět

To mi neříjete, že tady tolika lidem chutná tráva :-D

184

Odpovědět

KABLL: Got high znamená zhulit se. nevim proč by to měli překládat jinak

180

Odpovědět

nema byt na konci nahodou m***t tuhle korporativni spolecnost ?:)

180

Odpovědět

Nebyl byl lepší překlad názvu písničky Because I Got High spíš protože jsem moc ?

1837

Odpovědět

Jako sorry, ale to vůbec... :D

00

Odpovědět

Sanko: Dostal ses za tu dobu aspoň do devítky? :D

180

Odpovědět

Ty blaho to sem byl v osmicce, kdyz to byl hit! Sakra jak to leti... :D

181

Odpovědět

ja si treba obcas zahulim a neresim to...a mam hodne kamosu co huli pravidelne a hodne..a pripadaji mi stejni jako ti co nehuli..ja zas treba nepiju alkohol (krom svateb a ruznych podobnych akci 5x do roka) a zase odsuzuju ty co kazdy den jdou do hospody a daji si pivko...ted to nikdo neresi protze je mlady..ale alkoholismus je svina.. prijde pomalu a nenapadne a timhle to zacina .-) ...takze kdyz tady nekdo urazi ze huleni nici bunky a tak..podle me(mozna i podle vedeckych testu to nevim) alkohol nici zdravi a bunky mnohem vic nez huleni

1816

Odpovědět

jak inteligentní text

188

Odpovědět

No, jak tu někdo říkal, že kvůli hulení přeci není na nižší inteligenční úrovni než my, co nehulíme, tak pro vás, pravidelné huliče, mám novinu: brzy budete. Já si svých mozkových buňek vážim a to poslední, co bych chtěl, je ničit si je takovou pitomostí, jako je droga (ať už lehká, nemo těžká). Takže ne, nezatracuji lidi, co pravidelně hulí, ale myslím si o nich, že to jsou volové a tak k nim i přistupuji.

1831

Odpovědět

Jen pro zajimavost: Reziser, spisovatel a herec Kevin Smith (Mlcenlivy Bob) v jednom ze svych stand-upu - myslim ze max. rok stary - priznal ze nikdy aktivne nehulil a zacal az ted ve svych ctyricatinach :) Stand-up se jmenuje "Too fat for 40", nebo-li Moc tlustej na ctyricet. Je to hodne dobra show, ostatne jako vsechny jeho stand-upy, nebo "prednasky" a pro fanousky taky docela dulezity ze pres huleni se dostal k Wayne Gretzky, coz asi dost ovlivnilo jeho budouci film "Hit Somebody" ktery bude o hokeji ;)

180

Odpovědět

Travu stejne jednou zlegalizujou x)

187

Odpovědět

Ty už to nehul ! :D :D :D

180

Odpovědět

Jay and Silent Bob ever :D

180

Další