Blondie - Heart of GlassHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:193
Počet zobrazení:8 168

Heart of Glass (1979) je jedním z nejznámějších hitů americké kapely Blondie. Zpěvačka Debbie Harry a kytarista Chris Stein ji napsali už v roce 1974 a zkoušeli ji zaranžovat v různých stylech, včetně balady nebo reggae. Když ji nakonec vydali jako disco píseň, sklidili coby představitelé nového stylu new wave od svých kolegů z hudební branže kritiku, ale také mezinárodní úspěch u posluchačů.

Přepis titulků

Jednou jsem měla lásku a bylo to fajn. Brzy se ukázalo, že mám křehké srdce. Bylo to to pravé, ale pak jsem zjistila... spousta nedůvěry a láska je ta tam. Jednou jsem měla lásku a bylo to nádherné. Brzy jsem zjistila, že ztrácím hlavu. Bylo to to pravé, ale byla jsem tak slepá... spousta nedůvěry a láska je ta tam.

Jsem mezi "je to příjemné" a "je mi fajn". Láska je tak matoucí, nemám chvíli klidu. Když se budu bát, že o tebe přijdu, bude to k ničemu. Když mě pořád tak škádlíš. Jednou jsem měla lásku a bylo to fajn. Brzy se ukázalo, že mám křehké srdce. Bylo to to pravé, ale pak jsem zjistila... spousta nedůvěry a láska je ta tam.

Jsem ztracená v nádherném klamu a nemůžu se schovat. Jen mě využíváš, prosím neodháněj mě. Mohli jsme to hladce zvládnout. Jo, pojedeme vysoko na modravém světle lásky. Jednou jsem měla lásku a bylo to fajn. Brzy se ukázalo, že je jak osina v zadku. Bylo to to pravé, ale pak jsem zjistila... spousta nedůvěry a láska je ta tam.

Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten pocit, když si uvědomíte, že tahle sexy kočička, kterou jsem měl v minulém tisíciletí vyvěšenou jako puberťák nad postelí a trávil s ní svoje první romantický chvilky, je v současnosti seschlá hnusná bába, který je přes 70 let, chce se mi brečet

16

Odpovědět

Kamile jsi politováníhodný chudák. A chce se mi z tebe blejt!

31

Odpovědět

tahle písnička se mi přespřílišným opakováním refrénu a tak nějak sama od sebe moc nezalíbila.. ale dostat jí z hlavy, to už je nad moje síly

74

Odpovědět

Uch, málokdy se mi stane, že mi hlas zpěvačk tak nesedne. Tohle vážně není můj šálek čaje. Ale i tak mám tenhle seriál moc ráda, objevila jsem díky němu spoustu skvělých interpretů. Možná byste to mohli příští středu zaměřit trošku víc rockovým směrem?

614

Odpovědět

PLS šel by přeložit Brushy Jednostrunak a kure v kukurici? :-)
http://www.youtube.com/watch?v=E8H-67ILaqc

28

Odpovědět

Zpěvačka mi připomněla Ivetu B. z dávných dob. Léto, léto mý, vítězí ....

616

Odpovědět

Já měl za to, že nejznámější je Maria

83

Odpovědět

Já zas myslel, že nejznámější je One Way Or Another...

180

Odpovědět

+PamisA co taková Call me.

90

Odpovědět

Hezky tancuje (y)

111

Odpovědět

Song fajn, mám rád 80s90s, ale videoklip je tedy příšerný :D

202

Odpovědět

I tak bych jí "koupil tučňáka" :D

941

Odpovědět

+Radek.Priborsky:D :D nejvíc!

90