Bowserův víkend s dětmiDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:4 846
Bowser, záporák z Maria, není zrovna otec roku.

Přepis titulků

Tati, já nechci! No tak, Larry, pomoz taťkovi. Nemůžu si dovolit bossy na své vzducholodě, když musím všechno posílat tvé matce na alimentech. Vždycky nás nutíš pracovat, když s tebou trávíme víkend. A vždycky nás zmlátí Mario. Pokaždé. No tak, neřekl jsi o tom své matce, že ne? Spadl jsi na schodech, ano?

Máma nás nenutí do práce. Tvá matka z tebe vychovává malého rozmazleného fracka. Já se tě snažím naučit hodnotu poctivé práce. A teď si vezmi tuhle hůlku a zabij každého, kdo tudy půjde. - Hlavně Maria. - Kéž bych byl u mámy. Je to tam hezčí než ten tvůj hrad o dvou ložnicích. Nemůžeš koupit postel? Nebaví mě spát na Thwompech. Mohl bych, kdybych svými mincemi neplatil za hrad tvé matky.

Ty mince jsem získal unášením princezen jako správný dospělák. S mámou je větší zábava! Hej, i se mnou je zábava. Pamatuješ na závody Mario Kart? To byla legrace. - Ne? - Tam jsi vzal jen Bowsera Jr. Bowser Jr. otci tolik neodmlouvá! Omlouvám se, mluví ze mě stres.

Musím jít, ale bav se. Později tě zkontroluju. POZDĚJI Jak se má můj malý... Panebože! Ne! Už jsem poslal alimenty... Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář