Breaker

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:4 503

Breaker je oceňovaný japonský krátký cyberpunkový film, který se odehrává v Tokiu budoucnosti. Technologie je všudypřítomná a to nese i svá rizika. Především pokuď jste jeden z nejlepších hackerů ve městě. Nechte se unést vizuálem tohoto filmu.

Přepis titulků

Kde je? Musím s ní mluvit. Jo, znám ten klub, díky. Konec hovoru. Vylepšení! Vylepšení! Zmiz mi z očí! Používáš zastaralou optiku. - Jdi ode mě.

- Přímo z U.R.K. Ty tam, sem máš vstup zakázán. No tak, Gibsone, dej mi druhou šanci. Krádež dat je závažný zločin. Zavolám policii. Musím mluvit s Mach1 a pak odejdu, slibuji. 1 000 yenů za 10 minut. Cože? Zaplať a můžeš tu zůstat. Bereš? Dobře.

Velmi ti děkuji. Hej! Moment, už to mám skoro hotové. Konečně! Chceš drink? Nemám čas, pojď se mnou na záchody. Co je? Musíš mi pomoct! Co je?

Jsi nejlepší breaker, kterého znám. Musíš to pro mě cracknout. Zase ukradená data? Nebyla jsi kvůli tomu nedávno v průšvihu? Podívám se na to. Nikdy jsem neviděla takové zabezpečení. Moje data! Maže mi to všechna data!

Co se stalo? Jsi v pořádku? Co se děje? Volat. Volat. Co to se mnou je? Moc mě to mrzí. Musela jsem vymazat tvá data, abych se do tvé paměti vešla.

Co jsi zač? Jsem autonomní program vyvinutý jako technologická zbraň společností Genesics. Nyní se nacházím v tvé paměti. Jsi ve mně? Nemůžeme tu zůstat. Jdou po nás. Cože? Co se to se mnou děje? Všechno je vymazané. Snažila jsem se ovládnout tvé tělo.

Proč? Potřebuji vysokorychlostní nemonitorovaný uzel, skrz který bych unikla na síť. - Musíme rychle jít. - Proč? Jdou po nás ti, kteří mě vytvořili. Pokud nás najdou, násilím ti odstraní tvé kraniální paměťové moduly. Kde jsou? Blízko. Musíme si pospíšit. - Znáš tohle místo?

- Ano. Dostaň se tam a pak ti dají pokoj. Utíkej. Dobře, to je šílený! Stůj. Jsou tu. To je on. Tudy ne. Brzy nás dostihne. Umíš bojovat? Samozřejmě že ne.

Nech mě ovládnout tvé tělo. Já s ním mohu bojovat. Ano? Ano. Rychle, nech se ovládnout. Dobře... Co se stalo? Mrzí mě to. Tvé tělo je příliš pomalé. Jsi zraněna. Mám tě zbavit bolesti? Dokážu odstřihnout spojení s tvými nervy.

Udělej to. Úžasné, budu v pořádku? Pokud mě dostaneš k přístupovému bodu, můžu ti pomoct. Dobře, už tam skoro jsme. Necítím se dobře. Už je to blízko. Musíš jít dál. Děkuji ti. Připojila jsem se k síti. Buď volná.

Pokud chceš, můžu tě s sebou vzít do sítě. Tvé tělo zemře, ale já jsem během našeho spojení tvou mysl zmapovala. Mohu tě vzít s sebou. Jaké to tam je? Je to lepší místo. Nekonečné. - Jsi připravena? - Ano. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pro ty, co četli např.:
·
Gibson, William - Neuromancer
Stephenson, Neal - Sníh
Lukjaněnko, Sergej - Hlubina 1 - Bludiště odrazů
Lukjaněnko, Sergej - Hlubina 2 - Lživá zrcadla
Lukjaněnko, Sergej - Hlubina 3 - Průzračné vitráže (u nás vyšlo v jedné publikaci s "Hlubina 2")
·
a jiné podobné a přežili ve zdraví, bude filmek asi stravitelnější.

20

Odpovědět

4K video som si tu všimol prvý krát :D Konečne využijem ten monitor naplno :)

14

Odpovědět

Taky tak :D ale na youtube uz jich je celkem dost :)

00

Odpovědět

sracka.. a to sem se tak tesil.

33

Odpovědět

Já pomasturboval.

12

Odpovědět

Povedené. Já chtít koukat víc, ale to už není co by. Asi kouknu já jiné podobné. Děkovat že já vidět

24