Bydlení s Jigsawem

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 175
Počet zobrazení:14 552

V dnešním skeči od Chrise Capela uvidíte, jaké by to asi bylo, kdyby s vámi bydlel psychopat z jedné známé hororové série.

Přepis titulků

Jak se ti vůbec bydlí s Jigsawem? Čekal jsem to trochu lepší. - Chci si zahrát takovou hru. - Jasně. A já se chci osprchnout, takže... Záchod je ucpán toaletním papírem a špinavými ponožkami. Pokud s tím do 27 vteřin něco neuděláš, přeteče a tvé oblíbené elektronické přístroje budou zmáčené záchodovou vodou. Aby ses k nim dostal, musíš přejít naboso po podlaze poseté žiletkami! Čas už běží, Gary.

Rozhodni se. Víno ve vašich sklenicích bylo nahrazeno krví lenochoda tříprstého. Gary... Gary, Gary... Gary, Gary... Gary, Gary, Gary, Gary... - Gary, Gary... - Co chceš? Už jsem vzhůru. Co je? Jsi v obležení odjištěných pastiček na myši. Klíčky od tvého auta byly nasoukány do chřtánu Binga.

Na to, abys je získal, máš přesně pět minut a smíš použít libovolnou zbraň z tohoto šuplíku. Jinak přijdeš do práce pozdě. Je to na tobě, Gary. Připravíš svého nejlepšího přítele o život, nebo přijdeš tento týden už počtvrté pozdě? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

gary, gary, gary, gary...


...gary, gary :D :D

1082

Odpovědět

Odpovědět

Tak ten je otravnější než můj pes.

1472

Odpovědět

Kvalitní bžunda.

553

Odpovědět

Dost dobré. Schvaluji více videí od nich.

22512