Kolega Jigsaw

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:235
Počet zobrazení:7 734

Někteří z vás si možná ještě teď vybaví video Bydlení s Jigsawem, které se tu objevilo před dvěma lety. Nedávno jsem objevil jeho pokračování, které si můžete pustit dnes. Tentokrát uvidíte, jaké je to, když je Jigsaw vaším kolegou v práci.

Přepis titulků

- Jak se ti vůbec pracuje s Jigsawem? - Čekal jsem to mnohem lepší. Můžete mi říct, kolik platíte nyní? Ano, podíváme se, jak bychom mohli tu částku snížit. - Chci, abyste byl spokojený. - Ty, Janine... - Ano, moc ráda... - Janine! ...vám to spočítám. Jen prosím chviličku vydržte. Co je? Chci si zahrát hru.

A já chci jít brzo domů, takže... Tvůj počítač byl infikován pornografickým virem. Za přesně 25 sekund dorazí sexy ajťák Jeff, po kterém beztak jedeš, aby ti počítač spravil. Nejdřív ale musíš zavřít všech 517 vyskakovacích oken a to pomocí té nejnebezpečnější myši v celé této kanceláři. Čas už běží, Janine. Rozhodni se. Děkuju vám všem.

- Překvapili jste mě. - Do polevy Danova dortu bylo přimícháno 29 polévkových lžic koalí moči. Jedna lžíce za každý rok jeho nanicovatého života. Co říkal? Počkejte na mě, prosím. Počkejte. Počkejte, prosím. Jeffe, počkej na něj. Prosím!

No tak, počkejte. Ještě chviličku. Počkejte! Počkejte. Počkejte, prosím. Ještě momentík! Teď mi přece neujedete. Už jsem tam, už jsem tam. Už jsem tam. Už jsem tam.

Už jedu, počkejte na mě. Dobrý. Chviličku. Jste moc hodní. Jen si musím... Jdu na to. - Chceš pomoct? - Už to mám, Steve. Podívej, neříkám to rád, ale monitorovali jsme produktivitu a jak můžeš vidět z výsledků našeho výzkumu... vlivem zvyšování počtu tvých her se bohužel snižuje celková produktivita naší pobočky.

Nemohly by ty hry nějak souviset s prací? Co třeba teambuilding nebo zlepšení pracovní synergie? - Jo, jasně. Jasně. - Prostě by bylo fajn, kdyby ses trochu krotil. Aspoň dokud nám vedení nedá pokoj. - Co ty na to? - Jo, jo. To by... Všichni tři jste k sobě připoutání řetězy na nohách.

- Klíče od zámků... - To je přesně ono. Jeffe, klíče od zámků byly zničeny. Pokud chcete přežít, budete si muset uřezat nohy pomocí nástroje, který najdete pod židlí. Bude to... Bude to fuška. Je načase učinit rozhodnutí. Budete ve vzájemné synergii schopni fungovat jako tým, Karen, a osvobodit se, abyste mohli strávit víkend v pohodlí domova, nebo zůstanete potřetí v tomto kvartálu trčet v kanclu?

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pro ty co to zajímá, autoři jich chtějí udělat víc. Prý to snad nebude zase na tři roky, ale snaží se aby to bylo vtipné a tak dost dlouho přemýšlí co natočit. :)

10

Odpovědět

Tohle bylo boží :D :D

50

Odpovědět

Nějaká jiná reklama než na Mentos by nebyla?

64

Odpovědět

Hlavně se z toho neposer.

55

Odpovědět

Nějaká doporučení? My si úplně jako nevybíráme z katalogu reklam tu, která se nám nejvíc líbí. :-D

Ale jinak ta reklamní kampaň Mentosu je mi celkově dost sympatická a nepřijde mi vůbec otravná. Navíc jde o videa s titulkama, takže k nám na web sednou jak p***l na hrnec na rozdíl od uřvaný Májky, co tu vyhrávala pár měsíců zpátky. :-D

63

Odpovědět

Mně nevadí zajímavé reklamy. Ale přijde, že furt vidím tu samou. Stačí říct, že máte jen jednu, a můj dotaz je zodpovězen. :-)

00

Odpovědět

+OlafDarkMyslím, že se tu chvilkama objevuje i jiná, ale nemám v tomhle úplně přehled.

00

Odpovědět

A kdeže sa schováva Bill Burr,hádam neprešiel do ilegality?Prosím,prosím...

41

Odpovědět

Plánuju určitě přeložit ještě nějakou jeho návštěvu u Conana, když už teď skončil Conan v Berlíně. Jinak stand-upy bych rád teď začal přidávat celkově víc. Chci udělat nějaký nový úryvky od Gabriel Iglesias a Ricky Gervais, ale Billa zkusím taky. ;-)

160

Odpovědět

To je super, škoda že jich nemají s Jigsawem víc. Uřezat nohy struhadlem... ten je v civilu drsnější než ve všech svých filmech.

160

Odpovědět

Je to sice pěkně starý ale to nemění na tom jak je to supr. Prosím, pokud tam jsou další(alespoň jedno jsem viděl), tak je přeložte. díky!

90

Odpovědět

Super video! Nie je ich s Jigsawom viac ?

50

Odpovědět

Bohužel jen tohle a předchozí Bydlení s Jigsawem. ;-)

40