Cee Lo Green - It's Ok

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:208
Počet zobrazení:3 679

Na dnešek jsem měl naplánovanou píseň Secrets od One Republic, ale bohužel kvůli problémům s přehrávačem nefunguje, takže tohle je moje záloha. Doufám, že se vám bude líbit. Na Secrets se můžete těšit, hned jak se vyřeší problém s přehrávačem. Cee Lo Green, známý svou písní Fuck You, nazpíval další píseň It's OK. Videoklip je vytvořený stejným stylem, kdy se mísí animovaná část s normální, hranou. Píseň pojednává o rozchodu jednoho páru a Cee Lo zpívá o tom, jak toho lituje a že svou vyvolenou chce zpět. Těm, co umí alespoň trochu anglicky, bych doporučil také zhlédnout tuto verzi.

Přepis titulků

Přeložil: m@es www.videacesky.cz Bloudil jsem po okolí, po hodinách hádání a čekal jsem marně celé týdny. Duch mé přítelkyně je pořád v mém pokoji, pořád ještě cítím její parfém z mého prostěradla. Ale ona není v mé posteli, je někde pryč ve městě. A nechci, aby někdo viděl... tetování na jejím těle s mým jménem, ale upřímně, ten muž, co ji drží, nejsem já.

Zlato, jak mě můžeš litovat, když na mě ani nemůžeš zapomenout? Kotě, je to v pořádku! Říct, že mě miluješ! - Já na tebe myslím. - Celou noc. - Pořád na tebe myslím. - Celou noc. Je to v pořádku! Říct, že mě miluješ!

- Já na tebe myslím. - Celou noc. - Pořád na tebe myslím. - Celou noc. Myslel jsem, že jakmile jsi měl jednu, měl jsi každou ženu. Než jsem ztratil tuto báječnou ženu, Kurva! Teď jsem si jistý, že takové se dnes už nerodí. Tak prosím, kotě, prosím, milenko, pojďme najít způsob, jak si navzájem odpustit.

Cestoval jsem od té doby, co jsi odešla, ale bez tebe jsem pořád sám. Jak mě můžeš litovat, když na mě ani nemůžeš zapomenout? Kotě, je to v pořádku! Říct, že mě miluješ! - Já na tebe myslím. - Celou noc. - Pořád na tebe myslím.

- Celou noc. Je to v pořádku! Říct, že mě miluješ! - Já na tebe myslím. - Celou noc. - Pořád na tebe myslím. - Celou noc. Chyboval jsem, ale jsem jenom člověk. A nestydím se říct, že ty... jsi...

ta pravá. Kotě. Kotě, je to v pořádku! Říct, že mě miluješ! - Já na tebe myslím. - Celou noc. - Pořád na tebe myslím. - Celou noc. Je to v pořádku! Říct, že mě miluješ!

- Já na tebe myslím. - Celou noc. - Pořád na tebe myslím. - Celou noc. - Je to v pořádku! - V pořádku. Celou noc. - Řekni, že mě miluješ! - Celou noc. Řekni, že mě miluješ.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Od neho mám radšej "What part of forever"

180

Odpovědět

cee lo green... se to plete..

180

Odpovědět

Co le Green ma skvěle udělané klipy, ale ta druhá verze se mi líbí víc :)

180

Odpovědět

Do nedávna jsem tohoto zpěváka vůbec neznal nebo spíše jsem se o něj nijak nezajímal, ale poté co jsem narazil právě zde na překlad písně Fuck You jsem si hnedka stáhl jeho CD The Lady Killer a byl jsem jeho tvorbou nadšen. Dokonce jsem hledal jeho životopis, ale česky nebylo nikde nic nebo je anglicky a proto jsem jeho životopis i přeložil na wiki. Je to skvělej zpěvák. Jeho muzika je skvělá na oddech a pohodu. Líbí se mu na něm, že zpívá to svoje svým stylem.

180

Odpovědět

RoSSi - jistě uznáš, že to co on zpívá není zrovna pop. Možná proto se ti to nelíbí, protože posuzuješ kvalitu interpreta podle prodaných CD a doby na prvním místě v hitparádě.

180

Odpovědět

Videoklip skvelej, pisnicka az tolik ne. Davam 8*. Pro me to bude vzdycky clovek, co se proslavil pisnickou Crazy a znovu odstartoval svou karieru songem Fuck You.

180

Odpovědět

Docela změna takové písničky nabité melodií, která vás chytne (hlavně Fuck you) a podání písničky Crazy na Grammy. Jinak písnička se mi líbí.. 10/10

180

Odpovědět

jako že jsem zastánce AC/DC Kiss A podobné musiky...........tak tohle je takové hezky nenasilná oddechová musika
9/10

180

Odpovědět

*zhlednout..

180

Odpovědět

Jen bych chtěl podotknout, že co se týče jeho tvorby od roku 2006, najdete ho na YT pod jménem (jeho skupiny) Gnarls Barkley (nejznámější song "Crazy")

180