Čel své matce

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:3 912

James Corden si pozval dva syny a jejich matky (přes video hovor), aby zjistil, jak dobře se navzájem znají. Položil jim tři osobní otázky: Jakou největší lež vám kdy vaše matka řekla? Šmejdila vám matka někdy v pokoji? Kdo z vás má více zářezů v posteli? A jak na ně odpověděli se dozvíte ve videu.

Přepis titulků

Dámy a pánové, dnes si zahrají Austin a Merrick. Ahojte všichni, děkuji, že se na nás díváte. Chystáme se udělat videohovor s jejich mamkami Vicki a Cynthiou. Jste tam? Tady jsou, dámy a pánové. - Cynthio, slyšíme se? - Ano, jsem tu. Kolik si myslíte, že toho víte o svém synovi? Vím více, než by si rád myslel, že vím. - Myslíš, že je to pravda?

- Ne. Vůbec. - Opravdu? - Ne. Ani trochu. Vicki, kdo si myslíte, že tuto hru vyhraje? Vy a Austin? - Myslíte si, že jste si blízcí? - Jo. Jsme si docela blízcí. Známe se celkem dobře. - Věříš si, Austine? - Jo, myslím, že se někdy známe až moc dobře. Takže, tady jsou pravidla hry: Zeptám se synů na otázku o jejich mamkách. Mamky rychle napíší správnou odpověď.

A mamky, potřebuju, abyste byly naprosto upřímné. Když se vaše odpovědi budou shodovat, dostanete bod, ano? Začínáme. Co si myslíte, že je ta největší lež, kterou vám vaše mamka kdy řekla? Cynthio a Vicki, napište své odpovědi. Ale ještě mi je neukazujte. Austine, jakou největší lež ti kdy mamka řekla? - Kterou mi kdy řekla moje mamka? - Ano. Upřímně to asi byl Santa.

Museli jsme se sestrou ohledně toho uzavřít něco jako dohodu, protože jsme to o Santovi zjistili. Ona chtěla, abychom na něj věřili, tak jsme to museli dlouhou dobu hrát. Asi to byla oboustranná lež. Takže ty říkáš Santu Clause. Vicki, tvoje oči říkají, že to je jinak. Co tam máš? Co se stalo v Tiajuaně. Počkat, počkat... Vicki, co se sakra stalo v Tiajuaně? Jela jsem do Tiajuany s přáteli, když mi bylo asi tolik, kolik je Austinovi, a někteří z nás skončili ve vězení.

- Počkat, proč si šla do vězení? - Nebyli si jistí našim občanstvím. Teď mi to připadá jako největší lež, kterou si kdy řekla mně. Je to poprvé, kdy slyšíš, že tvoje mamka byla ve vězení? Ano je. A znám ten příběh. Znám ten příběh. Bože. To je poprvé, kdy slyšíš, že tvoje mamka je v podstatě zločinec? - Jo, asi jo. - Tohle je první otázka. Jde to mnohem líp, než jsme si mysleli, že to půjde. Bod nedostaneš, ale líbila se nám tvoje odpověď.

Pojďme sem. Merricku, jakou největší lež ti kdy mamka řekla? Hru na sendvič. Kdysi jsem přistihl mamku s jejím manželem a zeptal se: „Co děláte?“ A oni odpověděli: „Hrajeme hru na sendvič." A ta nejhorší část je, že v této lži chtěli pokračovat. Takže udělali to, že mě posadili doprostřed sendviče. - Pane Bože. - Ale ne během toho. Ne během toho?

Tak počkej, myslím, že to chápu. Vešel jsi, zatímco se tvoje matka a její manžel fyzicky milovali. Měli sex. Ty ses zeptal, co dělají. - A oni řekli, že hrají hru na sendvič. - Jo. Přesně. - Kolik ti tehdy bylo? - Asi šest. Nikdy na to nezapomenu. Přesně jsem věděl, o co jde. Cynthio, prosím ukaž nám svou odpověď. Jela na dovolenou? Co se stalo na dovolené? Vlastně jsem nelhala.

Neřekla jsem mu pouze, že si beru minidovolenou. To bylo nedávno. Co se to sakra děje? Bylo to nedávno? Ale Jamesi, já jsem nelhala, jen jsem mu neřekla vše. Proč si mu neřekla, že jedeš na dovolenou? Protože jsem jela někam, kde to má moc rád. - Kam si jela? - Jen do Yosemitu, ale miluje to tam. Když si byla v Yosemitu, hrála jsi hru na sendvič? Oba jste to neuhodli, takže žádné body.

Další otázka: Myslíš si, že tvoje mamka ti někdy šmejdila v pokoji? Začnu tady, Austine, myslíš si, že ti mamka šmejdila v pokoji? Řekl bych, že jo. Myslím, že asi jo, ale myslím si, že ona by řekla ne, protože tu je nejasná oblast s "uklízením". Mohla si říct: "Pomůžu svému synovi uklidit." Která věc byla někdy v historii ve tvém pokoji, kterou bys nechtěl, aby tvoje mamka našla? Míval jsem tam alkohol ve flaškách na vodu.

- Míval. - Myslím si, že nikdo z nás nepochybuje, že to je ono, Austine. Co si myslíme vedle? Vicki, šmejdila jsi někdy v Ausinově pokoji? Ano, jasně, že jo. Co byla ta nejhorší věc, kterou si kdy v Austinově pokoji našla? Uklízela jsem šuplík vedle jeho postele a našla jsem kondom. A fakt rychle jsem předstírala, že jsem to neviděla a zakryla jsem to baseballovými kartičkami.

To bylo katastrofální. A potom jsem si pomyslela, že to není tak špatné, protože tu je jen jeden. Je tu pouze jeden. A pak mě napadlo, kolik jich je v balení? Byla jsi naštvaná, že si ten kondom neměla, protože si ho mohla vyměnit za cigarety, když si byla ve vězení? To bylo fakt dobré. Přesuneme se sem. Merricku, myslíš si, že ti tvoje mamka někdy šmejdila v pokoji? Nevím, ale jestli jo, tak našla šílené ***.

Počkat, co si myslíš, že by našla? Obojky. - Co? - Obojky. - Obojky? - Obojky. - Možná plyšová pouta. - Počkat, plyšová pouta, obojky a co dál? - Myslím, že to nechceš vědět. - Ne, chci to vědět. Děsím se odpovědi, ale chci to vědět. Teď taky chápu, proč Cynthia potřebovala na pár dní vypadnout do Yosemitu.

Pojďme to zjistit. Cynthio, prosím, ukaž nám odpověď. Šmejdila si mu v pokoji? Samozřejmě. Cynthio, když si viděla ty obojky a pouta, co se ti honilo hlavou? - Myslela jsem, že ty obojky byly pro psy. - Nedošlo ti, že mají co do činění s hrou na sendvič. A ta plyšová pouta jsem si vlastně půjčila na víkend v Yosemitu. Čas na poslední kolo. Otázka zní: Kdo má na posteli více zářezů?

Vy nebo vaše mamka? Merricku, Austine, víte, co zářez na posteli znamená? Znamená to, jestli si myslíte, že vaše mamka hraje hru na sendvič častěji než vy. Takže Austine, myslíš si, že tvoje mamka měla více partnerů než ty? Upřímně doufám, že já. Je to moje matka, tak o tom tak přemýšlím. - Vicki, co si myslíš? Austin má víc? - Ano. Ani nechci vědět, kdybychom ty dva přivedli sem, nemůžu ani pomyslet na to, jak by se to vyvinulo.

Merricku, všichni víme, že v posteli seš magor. Ale otázkou je, kdo si myslíš, že má víc zářezů na posteli? Myslíš si, že to jsi ty, nebo si myslíš, že je to tvoje mamka? - Mamka. Na 200 %. - 200 %? Právě řekl na 200 %. Bez debaty. Cynthio, kdo si myslíš, že má víc zářezů v posteli? Já, kvůli sendvičům. Máš naprostou pravdu. Děkuji vám všem, že jste s námi hráli. Myslím, že všichni si budete muset popovídat.

Děkuji za to, že jste to brali tak sportovně. Abychom vám pomohli oslavit Den matek, zaplatíme vám večeři, abyste si to užili a možná si popovídali o některých věcech se svými rodiči. Dámy a pánové, Vicki, Austin, Merrick a Cynthia! Hned jsme zpět.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aneb, jak ztrapnit sebe a svou matku během deseti minut.

00

Odpovědět

Proč tak řve?

21

Odpovědět

... Je to k***t

12

Odpovědět

najnesympatickejsi clovek ake ho som kedy videl, fujtajbl, este je aj trapny

55

Odpovědět

Dokonalé :D

46

Odpovědět

Už je tu zas ten z**d ...

43

Odpovědět

Totálně odporný zážitek. Bylo mi trapně i za ně a proto jsem to ani nedokázal dokoukat. Je mi z toho chujovo do řiti. Souhlasím s vámi Pupíku von Anallickere. Bylo vskutku výtečné si trochu zanadávat v podporu dobré myšlenky o tom čuamrdánovi. Je to k******y přehrávající zhivadilec. On bude beztak ten co se vždy ukáže jako naprostý záporný hajzl zatímco v televizi i na akcích či veřejnosti si hraje na přeslazeného vytlemeneho tlouštíka. K***a je to a zlá.

33

Odpovědět

Jsem s váma za jedno hoší. Tohlencto není normální člověk ani zábava. Amící to maj rozhodně v hlavách namletý krucí. Šak kdo jiny by postavjil dva panice do televize vedle televizí s jejich matkami a do prostředka velký kusek hovada s velmi otravnou a těžce uvěřitelno povaho. Kurde je to faktickej vodpad.

32

Odpovědět

Nikomu o tom nevyprávím, ale rád bych aby z té televize tenhle hlupák zmizel.

21