Smysl láskyCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:590
Počet zobrazení:10 466

Je pátek a my tu máme další díl Cyanide & Happiness Show. Dnes se dozvíte, co ne(dělat), když děláte něco špatně, a seznámíte se s jedním superhrdinou, který je silně vlastenecky založený. Poznámka: Druhý dodatek - Právo držet a vlastnit zbraň v USA

Přepis titulků

Máte plné zuby ukopnutých palců? - Můj porcelán! - Máte plné zuby padajích věcí? Máte plné zuby toho, že poděláte vše, na co sáhnete? Zkuste to nedělat! - Hej, nedělej to! - Mohl jsem si urazit palec. Ještě že jsem to neudělal. Tyhle talíře jsou super, protože jsem je nerozbila. A máte to, schody!

Nedělat to je jednoduché! Místo dělání něčeho to prostě neuděláte. - Toto je George! - Poslední dobou jsem toho moc nenaspal. Bil jsem se kladivem do hlavy. Opravdu to bolí a nemůžu spát. Ale můžu s tím něco dělat? Spíš můžeš něco nedělat! Přesně to, co děláš.

Nedělej to. Páni, to je úžasné! Manžel je na pracovní cestě a já se chci vyspat s pošťákem. - Zkus to nedělat! - To mě nikdy nenapadlo! Díky, Nedělej to! - Ne, nedělej to! - Dobře. Vsadím se, že odtud doskočím do toho bazénu. Nedělej to! Sním všechen tenhle připálený puding.

To taky nedělej! - Chceš si jít nechat udělat tribal tetování? - Ne! - Ojedu tuhle želvu! - Ne. Říkáte si někdy, jestli má život vůbec smysl? Proč vůbec vstávat? Každý den je stejný. Váš život je bezvýznamný. Jen přežíváte a čekáte, až zestárnete a zemřete. Váš život je ubohá a nevyhnutelná prázdnota.

Svět se vám vysmívá. Není jediný důvod, proč ráno vylézat z postele. Zkuste to udělat! Jmenuje se to "Udělej to"! Od tvůrců Nedělej to! Zvedej se, ty kostro líná! Udělej to! Dobře! Prostě ji už požádej o ruku!

Udělej to! Ty mě chceš požádat o ruku? Jasně že jo! Díky, Udělej to! Chci skočit. Mám to udělat? Ne. Tohle nedělej! - Ale já myslel... - Nedělej to! Tohle je celkem matoucí, chlape! Měla bych jít na potrat? To je celkem nejednoznačné.

Myslím, že je zde spousta faktorů ke zvážení. - Díky, Udělej to. - Ne! Tohle není... Kotě, měli bychom to udělat znova. Počkat, lidi! Takhle jsem to... Připraveni? Pokus číslo tři. Jedeme. Od tvůrců Udělej to a Nedělej to přichází Rozhodni se sám podle dané situace!

- Měla bych... - Ticho! Rozhodni se sama podle dané situace! - Dobře. - Když se trochu rozeběhnu... - Správně! Užij si to! - Chceš si jít nechat udělat tribal tetování? - Nevím... Proberte to spolu. Jste dospělí, sakra! Jez, co chceš! Dělej si, co chceš. Zlom vaz! Bože, lidi, vy jste fakt idioti! EPIZODA 4: SMYSL LÁSKY PRVNÍ BANKA MĚSTOPOLE Všichni ruce vzhůru!

Hned! Dělejte! Hele, to je Hvězdami posázený bastard! To si piš, že je! Tyto peníze patří bankám! Ne vám, lidem! - Tak je vraťte! - Na něj! Dej si!

A další! A do třetice! Dej mu pravý hák! Nečekaný výpad! - Do háje! - Co? Byla to sebeobrana. Všichni jste to viděli. K čertu s tímhle maskováním. Jaký to krásný pár dvou amerických hrdinů! Když už o tom mluvím, kde je vůbec Orel? Orle, jsem doma!

Pojď ke mně, Orle. Jestlipak uhodneš, co tatínek dneska udělal, Orle. Co myslíš tím, že už je to ve zprávách? Hlavní zpráva dne, místní hrdina Hvězdami posázený bastard zabránil bankovní loupeži. Výsledkem je to, že celý národ mluví o bezpečnosti zbraní. Ticho, Orle, jsem v televizi! Ale je opravdu hrdina?

Bezpečnostní kamera zachytila pana Bastarda, jak vytahuje zbraň a zahajuje střelbu na pachatele prchajícího z místa činu. Dotyčný na místě zemřel. Na PAMÁTKU ZLOČINCE To je hovadina! Zbraně jsou naprosto bezpečné! Zbraně nezabíjejí lidi. Lidi zabíjejí lidi! Lidé jako já!

Lidé se zbraněmi. A od kdy nám vládá může říkat, co máme dělat? Potrat je něco jiného, Orle. Všechny děti si zaslouží nosit u pasu zbraň stejně jako my dva! Jen trochu menší. Co to... Demonstranti? Kdo jim dovolil šlapat na můj trávník? Žádné další zbraně! Jak jste našli můj tajný úkryt?

Google. Vypadněte odsud! Jsi chladnokrevný vrah, Hvězdami posázený bastarde! Odevzdej svoje zbraně! Neslyším vás! Perfektní! Lidé se obracejí proti Hvězdami posázenému hrdinovi. Čas úderu se blíží. - Je zařízení připravené?

- Ano, můj pane. Testování je dokončeno. Čekáme na váš rozkaz, pane prezidente. Vaše příkazy? Zabavte jim zbraně. MAGNET NA ZBRANĚ AKTIVACE MAGNETU Zdá se, že si to budeme muset vyříkat. Už jdu, Ježíši!

Tuhle zbraň miluju, tebe se nikdy nevzdám. Jsi má třetí nejoblíbenější. Kampak, pistolko? Kdepak. Co se to děje? Pomoz mi, Orle! Pomoz mi, Orle! Proč neumíš lítat? ZBRAŇ-POKALYPSA 2014 Máme žhavé zprávy z...

odevšad. Každá pistole na světě byla zabavena jakýmsi velkým červeným balónem. Předávám slovo reportérce v terénu, Abbey Bubble. Abbey? Zavládá zde chaos, Miku. Bez pistolí se vše rozpadá. - Chlapi, tuhle banku nemůžete vykrást. - Proč ne? Proto?

Každý sám za sebe, Miku. Já jsem Abbey Bubble. Konec. Panebože! Dokáže nás někdo zachránit? Počkat. Pokud zde nejsou žádné zbraně, musím se já sám stát střelou! Pojď, Orle! Doutníky Do toho, Orle!

Zapal oheň svobody! Počkat. Možná kdybych předělal výtah v odpalující zařízení... Hele, to je Hvězdami posázený bastard! To tlačítko! Zmáčkni to tlačítko! Hej, to já tu zachraňuji situaci, ne ty! Tlačítko, tlačítko, tlačítko... Tlačítko! Ty jsi samý sval. Vzdávám se!

Zbraně asi opravdu zabíjejí lidi. Pospěš si, Hvězdami posázený bastarde! Taky ti neradím, jak dělat svoji práci! Cože? Ne! Orle? Přece jen umíš létat! Zvládli jsme to, Orle! Obnovili jsme druhý dodatek a světový mír! Amerika!

Koho by napadlo, že všechny společenské problémy mohou být vyřešeny tím, že u sebe bude mít každý člověk střelnou zbraň? Skutečně jsme obnovili kostru společnosti. A tato kostra se nehroutí. Nemusí to dávat smysl, Orle. Zní to vlastenecky. Dobrou, Orle. Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten Charlton Heston tam zas. :D Super díl. :)

40

Odpovědět

Black Ígl down :(((( :D

270

Odpovědět

Ti, kdož překovají své meče v radlice, budou orat pro ty, co to neudělají.

http://cs.wikiquote.org/wiki/Zbran%C4%9B

231

Odpovědět

Chudák orel... Chjó, Bastard je takovej zabiják

942

Odpovědět

0:05 China se dá přeložit i jako porcelán :)

460

Odpovědět

Máš pravdu, opraveno. ;-)

42

Odpovědět

Nejlepší díl C&H! Star Spangled Bastard je naprosto originální superhrdina! :D

675

Odpovědět

Good night, Eagle.

780

Odpovědět

+GikyAmerika!

295