Den na plážiCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 096
Počet zobrazení:11 891

Dnes tu pro vás máme dlouho očekávanou desetiminutovou premiéru nového pořadu Cyanid & Happiness Show s názvem Den na pláži. Co na něj říkáte?

Přepis titulků

Zlato, máme tu lidi! Jo, já vím. EPIZODA 1: DEN NA PLÁŽI Již tento podzim, Super-voják! Super-voják? Já chci být Super-voják! Byl to obyčejný muž, který měl strašlivou nehodu. Ale díky moderní medicíně ho byli schopni přestavět. Moderní medicína?

Tu už máme! Strašlivá nehoda, moderní medicína, přestavět, Super-voják! Jsi trochu zhuntovaný, ale budeš v pořádku. Sakra! Vypadá to na malou zlomeninu. Ne, počkat, to je jen vlas. - Jsi naprosto v pořádku. - Sakra, já chci být Super-voják! - Nemůžeš být Super-voják! - Ale moderní medicína... Moderní medicína tě nedokáže přestavět, tak s tím hned teď přestaň!

Nejsi Super-voják a nejsi výjimečný. Vzdej to! To nevypadá moc dobře. Ještě že ho medicína z budoucnosti dokáže přestavět účinněji než kdy dřív. Napůl člověk, napůl stroj. Jenže nemá pojištění.

No, v tom případě... Do háje! Sakra, do háje, sakra! Do háje, sakra! Co to sakra... To už vylejzaj lidi? BÝT OŠKLIVÝ JE NĚKDY BOŽÍ Hej, nech toho!

No tak, ty jeden podivíne! Jsi tak divnej! - Myslím to vážně, nech toho, nebo... - Nebo co, podivíne? Začneš se chovat ještě divnějc? Tak ty si myslíš, že jsem divnej, jo? Koukej na mě. Jsem hroznej podivín! Hej, nech toho, chlape!

Přeskočilo ti? Nech toho! - Koukej na mě! - Nech toho! - Nech toho, polož mě! - Podivín? Tohle je šílený! Polož mě! Jen jsem chtěl být normální jako ty! Pomozte mi! Ten podivín mě nechce pustit! Hele, ti dva se chovají nějak divně. - Jdem si je podat!

- Jó! - Polož mě! - Jsem tak divný! Já nejsem divný! KOUZELNÉ PLAVBY Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ani Eva ani Adam...prostě jsme nezničitelní, jako švábi...

281

Odpovědět

co přesně fetují ti co to dělají? :D

2011

Odpovědět

Už pri pohľade na "úvodný obrázok" som chytil neskutočný újeb :D

492

Odpovědět

ABsolutne bozi !! Nahej placajici se clovek na obri vcele a nahaci lepici se na housenku a to jeji nadavani ... to proste musi byt nekdo uplnej magor nebo genius, protoze kdybych dal dokupy vsechny co znam, tak bychom na nic takovyho urcite neprisli :D :D :D

197

Odpovědět

zdálo se mi to, nebo každá melodie ve videu hraná byla drobně poupravená ( nejspíš aby nemuseli platit za autorská práva?), jinak super video :)

806

Odpovědět

Wow, neuvěřitelný postřeh, já bych si toho vůbec nevšiml :D

288

Odpovědět

Zdálo se mi to nebo ta poslední byla z Červeného trpaslíka?

625

Odpovědět

+Martin21000Děláš si p***l? Myslíš Zarathrustru od Strausse nebo znělku CaH? :D

175

Odpovědět

+Martin21000tak úvod znělky z Trpaslíka je právě parodie na Also sprach Zarathustra, které bylo použito v 2001: Space Odyssei

272

Odpovědět

+Martin21000To sice jo, ale tady to použitý není. A tady trouba nad náma si myslel, že to byla změněná znělka z trpaslíka aby nemuseli platit autorský práva.

513

Odpovědět

Kyanid a Štěstí Show se opravdu povedla. Těšte se na další díl ve kterém bude kapitán lodi pátrat po jeho vlastní zkáze - po "Buttshark"ovi :D

316

Odpovědět

wtf ? :D

412

Odpovědět

Vážně super! Jenom ta pláž tam chyběla :-D

2004

Odpovědět

Ten den na pláži strávili ti blázni, kteří to vymýšlejí....a toto je výsledek :D

111

Odpovědět

Super! Cyanide & Happiness vždycky pobaví a tahle 10 min nálož jakbysmet. Silně mi to připomínalo známe ASDF movies akorát v delší a barevnější verzi.
P.S.: Lidé jako hmyz to zabili :D !

1644