Vánoční epizodaCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:689
Počet zobrazení:9 765

Tak tu máme bohužel již poslední epizodu Cyanide & Happiness Show, ale nemusíte se bát, již od příštího týdne se můžete těšit na novou várku kráťasů. Dnes se dozvíme, jak to bylo doopravdy s lidstvem nebo jak vypadá taková letecká bitva.

Přepis titulků

Kdysi dávno na Zemi všichni táhli za jeden provaz. Byla to planeta míru a harmonie, plná nezkažené krásy. Celé lidstvo žilo pohromadě. Dosáhli jsme vrcholu ve vědě, filozofii a umění. Lidstvo žilo téměř v utopii. A potom přišli oni. Sestoupili na Zemi jako na mnoho dalších planet předtím a nakazili polovinu populace.

Živili se vysáváním krve z mozku, což způsobilo hloupost a násilnost hostitele. Nejdřív vynalezli oheň. Poté vynalezli exploze. Poté vynalezli válku, aby se mohli nabažit explozí. Za několik krátkých let se podařilo nakaženým zavrhnout vymazat dosavadní úspěchy lidstva.

Mimozemská nákaza zamořuje svět i dnes, přinášejíce tisíciletí válek, násilí... …a penisů! To se vážně stalo? Ano. Miluji domácí vzdělávání! EPIZODA 11: VÁNOČNÍ EPIZODA Prosím?

Jo, je tady. To je pro tebe. Jen to ne! Babi, přijel jsem na léto domů! Chyběl jsem ti, babi? Mám prázdniny a ty víš, co to znamená. Že to tu... nehorázně rozjedem!

Jo! Speciální dodávka od dědy! Do dna! Do dna! Žvýkej! Žvýkej! Jdeme se projet, babi! CUCÁK Hej, babi! Připrav se! Jo, pořádně to rozjíždíš!

Tohle je nejlepší den mého života! NEDOSTATEK MUNICE ZBÝVÁ JEDEN KUFR Překlad: Pamis www.videacesky.cz Zdravím, já jsem Kris Wilson z C&H. Děkuji za zhlédnutí posledního dílu první série C&H Show a díky všem stoupencům z Kickstarteru, kteří nám umožnili tenhle projekt zrealizovat. Samozřejmě děkuji i producentům, bez kterých by to nešlo.

Producentům jako Sultan Al Darmaki, Jeremy Edberg a dalším. A také Philipu DeFrancovi za pomoc při produkci. A i když je to poslední epizoda první série C&H a nás mrzí, že už je konec, máme spoustu nového materiálu, který budeme postupně nahrávat. Tak zase někdy příště!

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"ale nemusíte se bát, již od příštího týdne se můžete těšit na novou várku kráťasů" (6.2.2015)

Máme červen a kraťasy nějak nikde.

22

Odpovědět

První co mě napadlo při úvodní scénce bylo "Feministická bible " :D

131

Odpovědět

Stále logičtější vysvětlení pádu letadla nad Ukrajinou, než se kterým přišla kterákoliv strana konfliktu :-D

251

Odpovědět

ty ses o to asi hodně zajímal co ? :)

26

Odpovědět

Metalový okénko - boží, ten metlošův výraz v letadle taky k nezaplacení. Jen jsem čekal, jestli si někdo v komentářích u první série zmíní o tom, že se mění obrázky v úvodní znělce. Tak schválně, kolik z Vás si toho všimlo? :-D

110

Odpovědět

Rozhbodne nej dil z teto serie. Uzas a smich byli v neustalem proudu:D

271

Odpovědět

Utopická společnost, která dosáhla vrcholu ve vědě a ani nevynalezla oheň? Na tom příběhu něco nesedí...

283

Odpovědět

A to je jediná věc, co tě kdy na Cianide zasekla? :D

293

Odpovědět

babička absolutní nářez :D :D

360

Odpovědět

strašne rád by som si od nich pozrel nejaký celovečerný film, myslím že by dokázali vytvoriť fakt super komédiu (ale museli by sa ako tak držať jedného deja celý film)

a samozrejme časť perfektná :D či už metalista, králov potlesk, letecká bitka alebo karmická babka spolu s penisovou inváziou, ja im nemám nikdy čo vytknúť, vždy super :D

151

Odpovědět

příběh s babičkou byl silný

860

Odpovědět

Tak tohle musí vymýšlet buď absolutně chorá hlava, nebo génius. :-D

901

Odpovědět

Aha! Proto se "ztrácí" zavazadla!!

1601

Odpovědět

Tak za tu leteckou bitvu si to zaslouží 10/10.

1281

Odpovědět

Ta metalácká scéna je geniální a k******y vtipná! :DD (teda pro mě jako milovníka metalu rozhodně! :D) Tak samo i zbytek dílu :) C&H velmi dobře překvapily! :)

612

Odpovědět

Opět to dokázali

naprosto nevím jak to dělají ale pokaždé žasnu když čekám pointu a ono se stane něco úplně jiného

391

Odpovědět

všude penisy...paní asi v životě chybí :-D

360

Odpovědět

To je ještě nic.
U nás v práci, máme čistokrevný.

101
Další