Jak usměrnit škarohlídyCharisma on Command

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 17
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:3 440

To nedáš. To já bych teda dělat nemohl/a. Stejně ti to nevyjde.

Slyšeli jste někdy tato slova? Vsadím se, že určitě. Škarohlídů nebo hejterů, jak se říká, má kolem sebe určitě pár každý z nás. A, co si budeme povídat, jejich slova nás často zraňují nebo nám berou chuť dělat to, co bychom si přáli. V dnešním díle Charisma on Command si představíme 5 tipů, jak škarohlídy usměrnit a jít si za svým, ať si říká kdo chce co chce.

Přepis titulků

Jedna nevýhoda při dělání pozitivních změn je, že lidé kolem jsou někdy negativní. Stává se to lidem, kteří začali cvičit nebo když začínají podnikat, a určitě se to stává těm, kteří se řídí našimi tipy, jak být charismatičtější. Jak se říká, škarohlíd zůstane škarohlídem. V tomto videu se dozvíte 5 tipů, jak škarohlídy usadit, když špačkují. Zaprvé: Když někdo hejtuje, ignorujte ho.

Nemusíte se smát kousavým vtipům, bránit se ani odpovídat. Ani se na něho dívat. Ignorace je nejsilnější obrana proti negativitě a často stačí k tomu, aby lidé své chování hned změnili. Pokud jste jen dva, nechte mezi vás usadit trapné ticho. Pokud jste ve skupině, začněte se bavit s tím, kdo nehejtuje. Lidé, kteří kritizují, obvykle nějakou reakci očekávají, a když je ignorujete, spíš přestanou.

Zadruhé: Jsou-li lidé pasivně agresivní, dělejte, jako by byli upřímní. Když řeknou: „Pěknej svetr, kámo!“, odpovězte: „Dík. Fajn, že se ti líbí.“ Může to být matoucí a člověka to nutí, aby řekl, jak to vlastně myslel, nebo se stáhl. Tak či tak nebudete muset čelit pasivní agresi. Třetí tip se hodí pro druh pasivní agrese s názvem: „To já bych nemohl.“ Řeknete někomu, že jíte čínské polévky, abyste našetřili na cestu do Nashvillu a prorazili v country.

Oni odpoví: „To já bych takhle žít nemohl.“ Nebo mluvíte o plánu nejíst cukry a oni poví: „To já bych nemohl.“ A koukají, jako byste se zbláznili. Odpověď by měla být jednoduchá, takováhle: „Je dobře, že se rozhoduješ sám za sebe a já taky. Kdyby to bylo naopak, zdá se, že bychom byli oba pěkně nešťastní.“ Škarohlíd se hned stáhne. Začtvrté: Pokud vás kritizují lidé z blízkého okolí, můžete být trochu zranitelnější.

Odpor nutí většinu škarohlídů pokračovat. Řeknou, že něco nedokážete, vy na to, že proto a proto to dokážete, a oni řeknou, proč vaše důvody nestačí. A tak je to pořád dokola, dokud se dohadujete o faktech. Pokud se ale místo faktů pobavíte o svých hodnotách a obavách, spíš uspějete. Když vám někdo blízký poví: „To podnikání nevyjde,“ odpovězte mu: „Jo, možná to nevyjde, ale baví mě to a hodně se toho učím.“ Nebo když řekne, že byste se neměli učit být sebevědomější, protože podle něj se to naučit nedá, řekněte: „Nejsem sebevědomý od přírody, musím na tom pracovat.

Vidím pokroky a na můj osobní pocit to má pozitivní dopad. Budu pokračovat.“ Lidé moc neútočí, když jim odhalíte emocionální důvody svého konání.

Zapáté: Najděte si komunitu. Spousta nenávisti pochází od lidí z okolí, kteří nechtějí, abychom se měnili. Snaží se, abychom zůstali stejní, třeba i na úkor našeho štěstí a růstu. Abyste tento nátlak omezili, najděte si skupinu se stejným zájmem. Scházejte se s ilustrátory komiksů nebo s budoucími komiky, kteří trénují v místním baru. Existují skupiny na vše a najdete je, když do Googlu zadáte své město plus aktivitu, která vás zajímá.

Meetup.com je k nalezení svého „kmene“ také dobrá. To je pět tipů, jak se zbavit škarohlídů. Pokud chcete patřit ke kmeni, který baví osobní rozvoj, přihlaste se k odběru. Překlad: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Problém haters je, že jsou a budou nespokojení pořád. Nejlepší je mít na pamětí, že je to jejich problém. Je to jen jejich způsob jak se brání před vlastním pocitem viny, nedostatečnosti či nejistoty. Vyčítat to druhým je snazší než konfrontovat sám sebe.

50

Odpovědět

Nezabudnite si zobrat na pohreb Vas oblubeny cyklisticku supravu samozrejme aj s helmou a ked vas bude niekto "hate-ovat" , tak nezabudnite na tieto "cenne" rady a uprimnu reklamu na dalsi produkt...

Ak som mnou nesuhlasite - haters gona hate :D

VC uz by ste mohli zacat pracovat na kvalite, poslednych par rokov to ide s kvalitou dost z kopca, radsej menej prelozenych videii a podstatne kvalitnejsich ako takyto pseudo sjw odpad

62

Odpovědět

toho chlapka bych chtel jednou potkak, s tema videama co dela, tak jeste pred tim nez neco rekne, tak bude mit tunu pravidel a stejne ze neho nic nevypadne :D

43

Odpovědět

Můj tip, nihilistická obrana: stejně všichni brzo umřeme a nakonec vyhasne vesmír, tak si klidně můžu dělat, co chci.

62

Odpovědět

"Ignorace musí být slast" Sheldon Lee Cooper.
Užij si to.

110