Chcete být milionářem?Studio C

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:946
Počet zobrazení:11 614

V dnešním skeči od Studia C si zavzpomínáte na zesnulého Vladimíra Čecha a soutěž Chcete být milionářem. Mattovi stačí zodpovědět poslední otázku, aby vyhrál milion dolarů. Otázka navíc není vůbec těžká, ale co má dělat, když se ho všichni ve studiu snaží zmást?

Přepis titulků

Matte, párkrát jste měl namále, ale došel jste hodně daleko. Pokud zodpovíte správně následující otázku, odnesete si 1 milion dolarů. Co byste s penězi udělal? S manželkou chcete přispět na charitu? Ano. Je tu dnes? Kde je Whitney? Tady, Regisi. Whitney, co byste udělali s těmi penězi? Rádi bychom postavili sirotčince v zemích třetího světa.

To je od vás moc hezké. Pojďme zjistit, jestli se z Matta a jeho sirotků stanou milionáři. Matte, otázka zní takto: Kdo byl 26. prezidentem Spojených států amerických? Byl to za A: William McKinley, za B: Theodore Roosevelt, za C: William Howard Taft, nebo za D: George Washington?

Nejsem si jistý. George Washington rozhodně ne. Možná Roosevelt. - Chcete požádat o pomoc publikum? - Ano, zkusíme diváky. Dobrá, diváci, je to na vás. Kdo byl 26. prezidentem Spojených států amerických? Tady jsou výsledky. Páni.

Doslova všichni diváci v sále si myslí, že to byl za D: George Washington. Ano... Nic proti divákům, ale myslím, že se pletou. - Jste si tím jistý? - Ano. Takováto jednohlasná shoda je velmi vzácná. Ale George Washington byl prvním prezidentem, takže nemohl být šestadvacátým. Hlasovala pro něj i vaše žena, Matte. Určitě se plete?

No... Promiň, zlato, ale George Washington to určitě nebyl. Nechcete zkusit přítele na telefonu? Ano, má sestra Mallory učí na Stanfordu dějepis. - Takže... - Pojďme jí zavolat. - Prosím? - Haló, mluvím s Mallory? - Ano. - Dobrý den, tady Regis. Váš bratr Matt může vyhrát milion dolarů, ale potřebuje pomoc.

Dobrá, jak zní otázka? Tak jo, Mallory, kdo byl 26. prezidentem USA? - Za A... - George Washington. Co? - Ne, přečtu ti všechny. - To je zbytečný. George Washington. Bez debat. George Washington byl první prezident. Já potřebuju vědět, kdo byl šestadvacátý. Slyšela jsem a říkám ti, že to byl George Washington. Vždyť bojoval v Americké revoluci!

Ano, a na počest jeho památky ho prohlásili 26. prezidentem. Proč by čekali takovou dobu? Vždyť už byl dávno mrtvej. Není to Theodore Roosevelt? Theodore Roosevelt? To jméno mi vůbec nic neříká. - Zněla dost přesvědčivě. - Ale plete se. Všichni se pletete! - Určitě? - Ano. Tohle jsou základy amerických dějin. Matte, když neodpovíte, můžete odejít s částkou 500 tisíc dolarů. Podle mě to byl Roosevelt.

Označte možnost B: Theodore Roosevelt. Jste si jistý? - Cože? - V sázce jsou životy spousty sirotků. Určitě si to nechcete rozmyslet? Nejspíš ne. - Věříte si? - Docela jo. Radši jsem se neměl nikoho ptát. Washington to není určitě.

Nejsem padlej na hlavu. Jak moc jste si jistý? Jen nechápu, proč si všichni myslí, že je to on. Má sestra se učením živí, takže... kdo ví. Chcete využít poslední nápovědu? No jasně, 50 na 50. Určitě. Co na to počítač? To snad není možný. Musí to být Roosevelt. Pořád můžete skončit, ale pokud odpovíte špatně, odnesete si jen 32 tisíc dolarů, takže vám po zdanění zbudou asi 2 tisíce.

Ne, musím to zkusit. Ještě před chvílí to vypadalo, že je Washington jasně ze hry. Jo, ale pak jste pustili reflektory a znělku a všichni mi řekli, že se pletu. Už si nejsem ničím jistý. Ne, ne! Určitě je to Roosevelt. Označte Roosevelta.

Jste si jistý? - Myslete na ty sirotky. - Vy se mi snad zdáte, Regisi. - Potřebuji odpověď. - Už jsem ji řekl, ale vy mě dál zkoušíte. Jak zní vaše definitivní odpověď? D: George Washington. To je bohužel špatně. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem si myslel po tom hlasování publika bude muset kvůli manželce dát špatnou odpověď, protože by jako podpantoflák nemohl přiznat, že se mýlila. :D Zvlášť když jsem viděl ten její výraz. :D

10

Odpovědět

SCOTT STERLING !!!

260

Odpovědět

Já jsme se smál :D Na 10 to není, ale na 5 rozhodně taky ne :)

170

Odpovědět

studio C prozatím stvořilo snad jeden jediný vtipný gag a ten tady byl přeložen jako první :D

92

Odpovědět

Přiznám se, že jsem čekal opačnou pointu, že bude trvat na Rooseveltovi a moderátor řekne, že správná odpověď byla George Washington a chlápka buď trefí nebo ho odvezou do blázince. :)

250

Odpovědět

to zdanění je trefné... ale stejně jsem čekala spíš takový skeč stylem 50 na 50 a najednou by Roosevelt vypadl a on už jen v posledních vteřínách "Oh Come on!" :D

152

Odpovědět

Ale no tak, zas tak špatné to nebylo.

756

Odpovědět

Vždyť to bylo super :D

122

Odpovědět

Možná by měli založit Nejhorší videa měsíce.

1826

Odpovědět

su trapni, neviem, ktory debil popytal videa od nich, vy este napisete, ze malo video s penaltami VELKY USPECH....hodnotenie pod 9 je obrovsky uspech? pritom je video uplne trapne, hraci kopu penalty a kazdu kopnu brankarovi do hlavy, no velmi vtipne...asi ako aj toto

1438

Odpovědět

takova p******a.. to myslite vazne?

2825

Odpovědět

Neskutečná s****a, nechápu jak někdo může mít vůbec chuť to překládat :D Už vidím jak někdo v USA překládá "Nejslabsi, mate padaka - parodie"

3518

Odpovědět

a teď jsem urazil pana Kaisera, Bohdalku a Lábuse, protože jejich parodie je oproti tomuhle masterpiece

854

Odpovědět

100% publika, manželka s kyselým ksichtem a sestra profesorka dějin na Stanfordu se přece nemohou takhle jednohlasně mýlit. :D

413

Odpovědět

to byla s****a už od té části kdy řekli že by ty prachy dali na charitu :-D

5120

Odpovědět

Docela bych si rád zahrál hru Kdo chce bít milionáře. To byly časy...

393

Odpovědět

jojo, to ještě mám na cédéčku origoš, teď už jen vše digitál na steamu. byly to fajn časy, strachovat se o to, ať se nepoškrábe a tak :D

61

Odpovědět

Krásné to dětství

81

Odpovědět

Lituju, že jsem těch pět minut nestrávil nějak jinak.
Třeba koukáním do zdi.

14645

Odpovědět

Nějak líp :^)

00
Další