Chlapec našel opravdového E.T.The Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:493
Počet zobrazení:5 958

Další video od skupiny The Onion. Také jste si zamlada přáli najít svého vlastního E.T. přesně jako ve známém filmu? Jednomu americkému chlapci se toto přání splnilo. Minulé video bylo přijato velmi rozpoluplně, tedy přesně jak jsem očekával. Našly se ale i kladné ohlasy a to mi stačilo jako důvod k tomu, abych přeložil další.

 

Přepis titulků

Pamatujete si film E.T.? Všichni jsme ho zbožňovali, že ano? Malý kluk, který se skamarádí s mimozemšťanem z dalekého vesmíru. A dnes zde ve studiu máme mladého muže, který doopravdy nalezl svého E.T. na dovolené s jeho rodinou. Pozdravte jedenáctiletého Thomase Demminga z Duluthu v Minnesotě a jeho kouzelného kamaráda. - Ahoj Thomasi.

- Ahoj. Tohle je tak vzrušující příběh. Jak si našel svého kamaráda? Zaslechl jsem nějaké zvuky v křoví. Tak jsem se šel podívat, co to je a našel jsem ho tam. Vrásčitý, shrbený a hnědý E.T. Bylo ztracené a zmatené a mluvilo ve své mimozemské řeči: "Beep oop bop beep." - Prostě jsem veděl, že mu musím pomoct.

- To je tak roztomilé. Takže jsi to přivedl k vám domů a schoval ve své skříni? - Na jak dlouho? - Tři týdny. Krmil jsem to lentilkami, aby to nemělo hlad. Dobrý nápad. Přál bych si, abych ti rozuměl, kamarádíčku. Thomasi, tvoji rodiče neměli ani tušení, že jsi ho schovával - přímo pod svými svetry. - Ano. Ale jednoho dne táta zaslechl, jako by někdo plakal.

Myslím, že tak dýchá, protože pláče pořád. Měl jsi obavy, že tě tví rodiče donutí, abys ho poslal na jeho domovskou planetu? Ano, ale poté jsem jim ukázal, že už jsem to naučil trochu anglicky. Byli vážně ohromení. - Chtěli byste slyšet, jak mluví anglicky? - Ano, samozřejmě. E.T., anglicky.

Anglicky! Volat domů. Volat domů, přesně jako ve filmu. To je úžasné. Kéž by to umělo víc než jen "volat domů". - Vůbec tomu nerozumím. - Táta říká, že ho musím skrývat, proto mu vždy, když ho beru ven, navleču tátovo oblečení, - takže vypadá, jako starý chlap. - Skvělý nápad. Myslím, že jsi taky přinesl fotku s vámi dvěma, že?

- Ó, jak roztomilé. - Přesně. E.T. měl to kolo vznést do vzduchu. - Ano. - Ale nefungovalo to. - Takže spadl. - Jaké zklamání. Dýchal opravdu ztěžka potom, co se to stalo. Ó, ono to dělá tu věc s prstem! Sedni, sedni, E.T., sedni! E.T., ticho.

Sedni. Podívejte se na to. Vezmi si ještě pár lentilek. - Výborný nápad. - Jistěže. Máš ho dobře vycvičeného, to je úžasné. - Ty lentilky a... - A co to dělá teď? Poslední dobou tohle dělá často. Myslím, že takhle komunikuje se svou domovskou planetou. Thomasi, určitě to musí být obrovská zodpovědnost starat se o svého vlastního E.T.

- takhle mladý, že? - Docela ano. Možná, že by bylo lepší, kdyby o něj pečoval někdo jiný, a potom by ses o něj vůbec nemusel starat. Co myslíš? Máme tady přátele ve studiu, kteří by si rádi promluvili s tvým E.T.

Ne! Nesmíte ho vzít! - Chtějí se ho jen zeptat na pár věcí. - Né, E.T je můj kamarád. Thomasi, posaď se. Sedni si. Myslím, že jsme se dnes všichni naučili důležitou lekci o přátelství. E.T., vrať se! A zůstaňte s námi, protože po přestávce se budeme ptát na důležitou otázku: vědí toho naši psi dost o zakladatelích Spojených států?

Překlad: Jaecen Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vidím, že spousta lidí nechápe satyru. :)

220

Odpovědět

niektori tu asi nepochopili ze to bola len mexicanka ale fajn :D

191

Odpovědět

dobrý :D

200

Odpovědět

povedené, ten komentátor to hraje perfektně :D

190

Odpovědět

Opravdu novodobí monty pythoni:D! Parodie tak silná a jemná zároveň, že si to člověk musí pouštět znovu a znovu:D! Ať žije stupindí americká sebestřednost:))!

181

Odpovědět

Oni si prostě dělaj p***l z Americký naivity a "nadřazenosti"..
Amerika = 1
Koukněte se tady taky na video: "Američani nejsou hloupí" ...
To víš že jo :D

Dobrý video ;) :D

180

Odpovědět

Prostě the onion! jsou nej:-D a pro ty méně chápavé oni si nedělaj p***l z přistěhovalců ale z američanů:-D

190

Odpovědět

Největší trapárna!!!!!!

1823

Odpovědět

Prej Africanka.. se Spanelkou si byl bliz, ale co by delala Spanelka v Americe? Mexicani taky mluvi spanelsky a sou k USA bliz, davejte taky trochu pozor ve skole.

190

Odpovědět

To ale vážně nebylo dobréé video!!..a navííc nebyla to pravda určitě!!

1818

Odpovědět

nevymřel já ho zabil

191

Odpovědět

koukám že v čechách vymřel smysl pro humor

190

Odpovědět

Je smutný, že tolik lidí to nedokáže přijmout, tak je to to míněno.

190

Odpovědět

to je smutne ze ty americania su taky tup*i

181

Odpovědět

xD americane sou fakt lamy :D:D

182

Další