Chris Hardwick - MySpace a Facebook

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:355
Počet zobrazení:5 430
Jak v dnešní době vypadá téměř zapomenutý MySpace? A proč je Facebook já neodbytná přítelkyně? Tomovým profilem zde myslí profil zakladatele MySpace Toma Andersona.

Přepis titulků

Mám opravdu rád sociální sítě. Hádám, že většina z vás na nich také je. Pořád mám účet na MySpace. Nebyl jsem tam už roky. Bojím se tam vrátit. Myslím, že teď je to taková ta špatná čtvrť. Myslím, že MySpace je liduprázdné. Vypadá jako Detroit v Robocopovi. Můj profil je celý posprejovaný graffiti.

Děti na něm vaří metamfetamin. Tomův profil je bezzubý chlap s mastnými vlasy, má dlouhé nehty a všude kolem jsou nádoby s močí. Svázal jsem tě! Facebook mě uvádí do rozpaků. Vytvořil jsem si tam účet. Facebook je divný. Facebook je jako otravná přítelkyně, která po tobě chce, aby ses scházel s lidmi, se kterými nechceš.

A abys pořád říkal, kde jsi. Co děláš, co posloucháš, kde jíš, co se děje, kdy zajdeš do čistírny? Tak je to pořád. Nekonečné aktualizace statusu. A když chceš z Facebooku odejít, rozejít se s ním, tak to hodně štěstí, nejde to! Odejít z Facebooku znamená mít tu nejvíc psychotickou expřítelkyni. Neustále se tě ptá.

Facebooku, tohle nepůjde, už tu nechci být. Jsi si jistý? Ano, jsem. Rád bych si vymazal profil, abychom spolu už nic neměli. - Opravdu jsi si jistý? - Ano, jsem. Vymazáním účtu přijdeš o ty nejvíc cool přátele, které jsi kdy měl... Ano, prosím, už by to dál nefungovalo. Dobrá, ale nechám si tvoje podělaný fotky! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Koniec bol dobrý :D

210

Odpovědět

Konečne Chris Hardwick z Nerdist.com
Aj keď toto je asi jedno z jeho slabších videí

181

Odpovědět

Je vidět, že ani zvýšení hlasu žalostnému vtipu nepomůže.

1834