Čingischán vs. Velikonoční zajíčekEpické rapové bitvy historie

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 17
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:462
Počet zobrazení:6 153

Zítra nás čeká Velikonoční pondělí, tak jsme se při této příležitosti rozhodli přidat jedno tématické video. Ale nebojte se, o další díl Děti reagují nepřijdete. Očekávejte jej v následujících dnech. V další epizodě Epických rapových bitev historie se proti sobě tentokrát postaví legendární mongolský vojevůdce Čingischán a z Německa převzatý Velikonoční zajíček. Napište nám do komentářů, kdo podle vás bitvu vyhrál!

Přepis titulků

EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE ČINGISCHÁN VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK Jak budeš bojovat? Vždyť to já vymyslel hip hop. Houpe se mi ocásek a mám zahnutá ušiska. Jsem Velikonoční zajíček, zlato, mám právo být namyšlený. Ty jseš hnusnej a násilnickej barbar navlečenej v kůži. Co si počneš?

Na palici máš kbelík a knír jak Fu Manchu. Přes Velkou zeď si stejně vlezl do Číny. Pohladím si packu pro štěstí a pak ji strčím do tvý vagíny. Tak si pojď! Tvoje zaječí prdel pozná Khanův hněv. Hloupej králíku, potřebuješ víc než štěstí. Máš dvoje velký uši, ale neslyšíš ty svoje hrůzy. Vedl jsem mongolský hordy, tvá armáda stojí za nic.

Co? Zaútočíš na mě bandou cukrátek? Uhryznu ti vocas a z huby vymlátím zuby. Pak ti povraždím rodinu a udělám si novej kabátek. Jen klid, zlato, ty podlosti nejsou nutné. Řešme to pokojně, kámo. Ježiš. Já rozdávám pamlsky a ty jenom drancuješ. Co kdybys mi zmizel z očí a zalezl zpátky do svý vesnice? Plenil jsem země od Polska až po Koreu.

Moje DNA je těď v borcích od New Yorku až po Japonsko. Velikonoce jsou mi u zadku, v Bibli nejseš. Jsi jen chlupatej maskot, kterej prodá víc blahopřání. KDO VYHRÁL? KDO BUDE DALŠÍ? ROZHODNĚTE SAMI EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (63)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jeden z najlepších :)

270

Odpovědět

Čingi mu nakopal p***l!

391

Odpovědět

Taky prosím o seriál. :-) Jinak Činghis vyhrál za mě. :-)

290

Odpovědět

Jestli tu někdo zná film Big Lebowski tak když ten králik začal rapovat o něco později a říkal: Řešme to pokojně, kámo. Ježiš tak se za nim objevili 3 postavičky a 1 z nich byla z toho filmu... (kdo to viděl musí uznat že to byl dobrý forek).

200

Odpovědět

Na začátku mu to dal dost sežrat (králik) ale když pak začal rapovat chingischán.. tak to bylo jasný.

210

Odpovědět

ten králík si s nim na začátku úplně vytřel p***l :D

205

Odpovědět

ten králík si s nim na začátku úplně vytřel p***l :DD

206

Odpovědět

tvle ten králík si ho úplně podal :DD

187

Odpovědět

Čingischán toho záju upa vykuchal.

194

Odpovědět

prelozte beethoven vs bieber

193

Odpovědět

Prosím přeložte leonidas vs master chief :) je to jedno z nejlepších videí

182

Odpovědět

tohle není zrovna nejlepší dejte kolumbuse versus kirk nebo druhou serie vadera a Adolfa H. nebo leonidas vs masterchief né všechny jsou dobrý ale třeba ten kirk jo

182

Odpovědět

Chujovina.

1929

Odpovědět

Co s tím sakra je? :D Titulky nejdou, pauznout to nejde :D

1810

Odpovědět

vůbec je neposlouchejte, je to super :D překládat další! Není to každého šálek kávy, ale všechno se nemůže líbit každému že:) 10/10, aby se přeložili další :-)

182

Další