Do klubu v divočině

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:157
Počet zobrazení:9 706

Všichni to moc dobře známe – hlas Davida Attenborougha v pozadí, dlouhé úvodní záběry na rozlehlost naší krásné matičky Země, detaily na rozmanitost života v přírodě. Přírodopisné dokumentární filmy patří mezi ty vůbec nejoblíbenější svého druhu, nicméně zpravidla ignorují zachycení chování "pána tvorstva" v divočině. Tvůrci z kanálu Viva La Dirt League se to proto rozhodli napravit.

Přepis titulků

30 minut severně od Aucklandu se nachází oblast známá jako les Riverhead. Tři samičky se sem vydaly na místo určené k páření, zvané noční klub. Samičky se oddaly aktivitě, pozorované pouze u lidské rasy: tanci v klubu. DO KLUBU V DIVOČINĚ Přitáhly pozornost tří samců, kteří jsou ochotni se pářit. Samci se přiblíží tím nejsvůdnějším způsobem, jaký znají.

Tím začíná rituál páření. Je to úžasný pohled. Nejdříve se snaží dostat mezi ně, což se ukáže být příliš složité, jelikož se samičky drží těsně u sebe. Ustoupí do bezpečné vzdálenosti, aby přehodnotili situaci. Nejmladší samec, vybídnut ostatními, udělá první krok. Mladý a plný očekávání se připravuje k akci. Nicméně mládí a nezkušenost hrají proti němu.

Rozhodne se je zaujmout zpovzdálí a spoléhá na oční kontakt. Jeho úsilí ovoce nepřináší. Mládě se vyděsí a ztrácí vůli pokračovat. Vrátí se mezi ostatní samce. Druhý nejmladší se chystá na svůj tah. Vybral si družku.

Alfa samec říká, že pokud se samci podaří se samičkou navázat fyzický kontakt, pohlavní styk je zajištěn. Jde na věc. Ona mu však jeho gesto nijak neoplácí, což samci způsobuje značné znepokojení. Musí jednat. Samec ustupuje, neuspěl. Samci nyní už spoléhají pouze na alfa samce.

Kdo by tak mohl tohoto kaňoura odmítnout? Jeho sebejistota je očividná. Je zkrátka nepředstavitelné, aby to samice nevzrušilo. Přesto zužují svůj kroužek. Jde o jasný test, kterým samci musí projít. Katastrofa. Samičky odmítají i alfa samce. Samci se zoufale snaží skrýt svůj neúspěch.

Samci se potupení, ztrapnění a stále šíleně nadržení stahují do dalšího klubu. Protože víte jak... Tenhle byl stejně na hovno. ODEBÍREJTE NÁŠ KANÁL Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta vlevo na úvodním obrázku je celá Tereza Voříšková (Bobule).

29

Odpovědět

Ne.

120

Odpovědět

Vystižené je to perfektně. Takhle pitomě se bohužel mi lidé chováme.
Představte si že byste se měli zúčastnit natáčení – mě to pobavilo.

262

Odpovědět

si jediny, chvalabohu

315

Odpovědět

australsky humor mi nejak nesedi ale ta kocka z epic npc man, je fakt kus

164

Odpovědět

Nuda nuda nuda zadnej napad nic .....

922

Odpovědět

Sexuální praktiky pozemšťanů (The Mating Habits of the Earthbound Human) to téma zpracovaly mnohem lépe. Částečně i proto, že chování pána tvorstva bylo zachycováno v takovém prostředí, kde se obvykle vyskytuje.
https://www.csfd.cz/film/28204-sexualni-praktiky-pozemstanu/prehled/

100

Odpovědět

Joo Viva La Dirt League je výborný kanál. Je tu od nich Epic NPC Man? Případně teďkonc mají ještě skeče z PUBG, obchodu s elektronikou a další.

112