Mám krámy

Thumbnail play icon
50 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:419
Počet zobrazení:22 879

Video není vhodné pro: muže, osoby se slabým žaludkem, muže, puritány, muže, citlivky, muže, lidi, kterým nedělá dobře pohled na krev, muže, děti, které ve škole neměly sexuální výchovu, muže a především... muže.

Přepis titulků

- Dostala jsem to. - Fakt? Nemáte tampon? Je to síla... - Musí se s tím chlubit? - Přesně. Chlap by to neudělal. - Pardon, nějaký problém? - Ne, ne. Jen že byste to měly řešit v soukromí. - Každý nepotřebuje slyšet, že... - Náš reprodukční systém dělá svou práci? Že se to děje polovině populace?

Nechcete slyšet o základním kameni lidské existence? Ne, protože je to nechutný. Nemůžete se chovat jako dámy? Jo, jasně. Můžeme být za dámy. Pardon, pánové. Díky, zlato, to bude super. Já mám krámy! Já mám krámy! Mám pětidenní krámy, já mám krámy. Právě jsem to dostala, to, co se děje mezi nohama.

Mám toho plný kalhotky, ještě že nejsou značkový. Musím zrušit naše rande, když ovulace ze mě kape. - Nebuď kyselá jak citrón. - Neboj, přibalím si tampón. Když placentou prosakuju, děsně ráda nakupuju. - Tak vytasím kreditky. - Ou jé! - Vytasím kreditky. Pěkný šaty zkusím si, ale jsem nafouklá a v depresi. Jsou mi těsný kolem prdele, ale mě to vůbec nesere! Páč mám krámy!

Já mám krámy. Všichni kolem už to ví, že mám krámy. Mám hroznou chuť na sladký, čokoládu a koláčky. Jakoukoliv sračku s cukrem, jinak mi hlava pukne. Dejte mi kuřecí stripsy, nebo přesolený čipsy. Nenechám ti ani trošku, když mám nejsilnější vložku. Sorry, že tě to pohoršuje, ale moje stěžování pokračuje. Nad přírodou se ofrňuješ, ale krvavý sporty klidně sleduješ. Proč bys nemohl mít stres z mýho psycho PMS?

Bojovej pokřik zavýsknu: "Krvácím pět dní a nechcípnu!" Já mám krámy! Já mám krámy. Všichni kolem už to ví, že mám krámy. Rudej démon na vložku teče líně, pomalu sbíral síly ve vagíně. Ukován v žáru děložní dutiny, teď se pomalu plazí z hlubiny. Mám svý dny a malíře v břichu, nepočala jsem dítě, tak dál žiju v hříchu. Když spermie nedoplave k vajíčku, renovujem v jeho pokojíčku. Pro vás citlivky, není to tak strašný, je to zázrak života uprostřed vložky.

Jeden díl krve, dva díly tkání, tři díly sraček a zbytek vaše lkaní. Myslíš si, že krámy jsou tabu, proto napsaly jsme tuhle skladbu. Kvůli krámům naše přirození vypadá jak chodba z Osvícení. Já krámy mám! Já krámy mám. Měsíčky, menstruaci právě mám. Já krámy mám! Já krámy mám. Tu nepohodlnou věc teď právě mám. Já krámy mám, já krámy mám, my krámy máme.

Synchronizovaný krámy máme, krámy máme! - Něco tady máš... - Dík. - Vaše Bloody Mary. Extra krvavé. - To je na nás. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (63)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1. Originál - Pokud pominu duchem chudý obsah, tak text obsahuje řadu nesmyslů - jeden za všechny - menstruace a placenta spolu nemají nic společného. holky asi při biologii nedávaly moc pozor takže tak 1/10 za znalost slovíčka.
2. Překlad - to je jak od šestiletého dítěte. Chtělo by se říct hodně volný překlad, ale autor titulků si místy vymýšlí úplně jinou písničku, a některé pasáže zase pojal jako slohovku ze synonym. (Jaký je důvod, když originál má 4x za sebou "I got the flow" v překladu použít všechny nejpoužívanější eufemismy pro menstruaci?)

00

Odpovědět

Ahoj, kdo by měl o mě zájem tak napište moje jmeéno a na facebook a já si vás přidám, a jo jestli máte zájem když si mě přidáte na facebook tak mi napište ahoj mam zájem o sex a sejdeme se teda u parku budu čekat tam tě budu šukat... děkuji...

10

Odpovědět

Moc bych chtěl se setkat

00

Odpovědět

Souhlasím s tím, že existuje určitá etiketa, která slušně vychovaným lidem velí nebavit se u jídla o vyměšování tekutin. Ale rozhodně si nemyslím, že by v tomhle videu ty ženský zrovna pitvaly kolik krve jim zrovna vyteklo z pipiny, nebo že by se slečna chystala narvat si tampon do ďurky hned u stolu... To by bylo podle mého nechutné a nevhodné. Ale když se ženská zeptá kamarádek, jestli jedna z nich nemá tampón, protože má pocit, že to asi dostala, tak je to asi jako zeptat se, jestli někdo nemá kapesník, páč mu teče z nosu.

31

Odpovědět

ako ženská pred krámami, ktorá bez hanby prednedávnom zožrala polovicu čokolády a balík praclíkov oceňujem posolstvo tohto videa, ďakujem :)

83

Odpovědět

Skvělý video, nechápu hodnocení. Na druhou stranu sereme a močíme všichni, ale u jídla se u toho nebavíme.

85

Odpovědět

Moc děkuji za překlad. :-)
Video jsem viděla na facebooku, ale samozřejmě jsem ze sledování nepochytila všechno, takže jsem si ho uložila, abych se koukla později. A díky moc, že už ho nemusím sama louskat a forma překladu, jak už tu někdo psal, je taky velice fajn a na úrovni!

82

Odpovědět

Jsem ženská, feministka, sluníčkářka a mívám krámy, ale prostě nepřijde mi normální se o takových věcech (menstruace, kadění, čůrání, zvracení atd.) bavit u jídla - a ještě na veřejnosti. Kdyby se ti chlapi bavili, jak se jim blbě myje smegma za předkožkou, tak by ty baby byly taky naštvané. Ano, je to přirozené, ale nejsme zvířátka a existují věci, jako je slušné chování a etiketa. Jak tady někdo zmiňoval Amy Schumer, tak to je rasistická kravka, které může konkurovat v debilitě snad jen Lena Dunham, které přijde pedofilie jako sranda.

192

Odpovědět

A proč mýt, stačí ho jen dobře vykouřit!

152

Odpovědět

+SvalnatejNení to plýtvání?
Pěkně namazat na chleba místo Lučiny, trochu posekané pažitky nahoru…
Blééééé

10

Odpovědět

+SvalnatejJá to nemyju, vymlátím to z něj teleskopem!

10

Odpovědět

Ja jsem tomu dal 70%. Z pohledu zensky a tabu ktery kolem kramu deti vytvarej je to vtipny :)
Aby jste se zavdecili nedospelym muzum/klukum musite jim prelozit neco jako tohle https://www.youtube.com/watch?v=a0fkNdPiIL4

44

Odpovědět

Raději: Benny Benassi -Satisfaction (Porno Version)

00

Odpovědět

hAnko máš můj obdiv jak se ti to podařilo zveršovat :-)
z těch prudérních voháněk co si tady najednou hrajou na uražený panice si nic nedělej, třeba jednou budou dospělí

168

Odpovědět

Co na to feministky, gender pomatenci, bezpohlavní idioti, neurčená pohlaví a další výdobytky humanistických sraček? . . . ;)

47

Odpovědět

Škoda že tomuhle videu nelze dát aspoň 300 %

1114

Odpovědět

To cervene hodnoceni se k tomu vylozene hodi :D

341

Odpovědět

Slovy klasika: To je na žalobu !! :D

32

Odpovědět

Boží! :D

105

Odpovědět

Video není vhodné pro lidi s vkusem a nějakým standardem pro komedii.
Video je vhodné pro lidi kterým přijde Amy Schumer vtipná

356

Další