Medojedovi je to u pr*ele

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 776
Počet zobrazení:57 602

Přestaly vás už bavit jednotvárné zvířecí dokumenty televizí BBC nebo National Geographic? Pokud ano, tak přesně pro vás jsou tu videa z YouTube kanálu uživatele czg123, ve kterých autor přitepleným hláskem komentuje záběry volně žijících tvorů. Dnes se seznámíme s drsňákem Medojedem kapským, o kterém se toho dozvíte možná víc než leckdo jiný za celý svůj život.

Přepis titulků

Tohle je medojed. Koukněte, jak zpomaleně běží. Je to pěknej drsňák. Koukněte, běhá úplně všude. "Dávej bacha!" říká ten pták. Fůj, teď drží hada. Teď honí šakala. Božínku. Medojedi jsou úplně šílení. Guinnessovou knihou rekordů jsou považováni za nejnebojácnější tvory celé zvířecí říše. Všechno je jim u prdele. Když mají hlad, tak...

Fůj, co to má teď v puse? Teď má v hubě kobru? A teď běží pozpátku? Sledujte toho hada na stromě. Medojedovi je to jedno. Medojedovi je to u prdele. Prostě si vezme, co chce. Když má hlad, tak... Fůj, on žere hady? Bože, koukněte, jak hrabe. Medojedi jsou fakt drsňáci. Nemají naprosto žádnou úctu k ostatním zvířatům. Koukněte, jen vrčí a...

Fůj, žerou hady? Fůj, to je myš? To je odporný. Jsou to hrozní hnusáci. Koukněte, jak za něčím běhá a pak to žere. Medojedi mají docela dlouhé tělo, ale výrazně podsaditá ramena a taky prodyšnou kůži, což jim umožňuje volně se pohybovat a otáčet. Koukněte ale na tyhle včely. Medojedovi je to zas u prdele.

Vleze přímo dovnitř, aby našel nějakou larvu. To je pěkně odporný, když žere larvy. Fůj, fakt hroznej hnus. Ale jemu je to jedno. Bodnou ho snad tisíckrát, ale jemu je to u prdele. Je prostě hladovej. Nezajímá ho, že bude pobodaný. Nic nezastaví hladovýho medojeda. Je to fakt šílenej magor. Fůj, už zase žere larvu. Tady zase zpomaleně běží.

Vidíte? Zajímavé je, že ostatní zvířata, jako třeba tihle ptáci, prostě jen čekají, až se medojed nažere a pak mu šlohnou zbytky. "Udělej za nás všechnu práci, medojede, a my pak sežerem, co najdeš. Co ty na to, blbečku?" Koukněte na toho ptáka. "Díky za pohoštění, blbečku." "Vrať se zpátky," říká medojed. Ptákům je to jedno a šakali to dělají taky. Jen koukněte na ty malý psy. "Díky za tu myš, blbečku.

Zatím." Medojed udělá všechnu práci a ostatní zvířata pak sežerou zbytky. V noci jde pak medojed na lov, protože je hladový. Koukněte! Teď přichází urputný boj mezi kobrou královskou a medojedem. To jsem na to zvědavý. Sledujte, jak žere medojed myš a najednou tohle: "Běž pryč!" křičí had. "Běž ode mě pryč!" Medojedovi je to ale jedno a pořádně ho propleskne. Had se připlazí zpátky a začne medojeda bičovat.

Au! To medojed nečekal a je teď otrávený. Ten had ho pokousal, a proto když ho žere... Fůj, to je odporný. Mezitím ale jed pronikl jeho tělem a medojed omdlí. Koukněte na magora ospalýho. Medojed bude pár minut ležet v bezvědomí, pak se probudí a začne zase žrát, protože to je hladovej bastard. Koukněte!

Jako by se nic nestalo. Vzbudí se a začne zase žrát tu kobru. Fakt nechutný. A co teď musí medojed žrát dalších pár týdnů? Kobry. Medojed. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (76)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten dubing je nekonečně ubohý. Co je to za b*******a ?

20

Odpovědět

trapnejší komentár som tu ešte nepočul. hnusná myš, odporná larva, podľa toho buzika by mal jesť vyprážané kuracie stehná a kaviár. dement

1215

Odpovědět

Blbe

62

Odpovědět

souhlas s milanem. Je to strašně jednoduchej rádo by humor který se opírá jen o nekonečné opakování slova s**t. Navíc nechápu co je nechutného na tom že zvíře jí svou kořist, sakra to je snad naprosto normální ne ? Komentátor je blb.

20

Odpovědět

k***a skvelé a vtipné :D

43

Odpovědět

Ten komentář je oprvadu trapný. Nevím, co je nechutného na tom, že medojed jí svou potravu.

2530

Odpovědět

Tak to bylo něco!! Pobavilo, moc!!

564

Odpovědět

ten komentátor je b***a, žejo?

10632

Odpovědět

pobavilo, cisto pre zaujimavost gay mi prijde nielen hlasok ale vobec sposob vyjadrovania ako celok, ako ked rozprava jim parsons alebo trochu aj jimmy fallon.

4614

Odpovědět

"sleepy fu*k" :D genialni :D

560

Odpovědět

He doesn´t give a s**t :D, hungry bastard. tj tak dokonalá fráze

543

Odpovědět

do hajzlu, se divim, že nás medojedi ještě nenahradili na trůnu pro vládce tvorstva! :D

804

Odpovědět

V tom videu je to jasné, medojedovi je u p*dele nějaká ''vláda'' on se chce prostě jen nažrat. :D

1623

Odpovědět

Medojed je to nejdokonalejší zvíře xD

691

Odpovědět

Pro UK znalce - nemluví to náhodou Gok Wan? Já bych na to klidně vsadila:-)

241

Odpovědět

Hustéééééééééééééé,tak toho si musím koupit jako domácího mazlíčka bude, chytat zmije na naší zahradě :D :D :D

211

Odpovědět

V bohové musí být šílení je to vtipný, ale realita je taková, že když se tahle ukrutná bestie rozlítí na člověka tak mu jde na tvrdo po koulích...

231

Odpovědět

No pokud je to pravda, a takovej drsnák existuje, pak bych nechtěl vědět co by udělal kdyby uviděl ježka xD

220

Odpovědět

Byl by mu u p****e :-)))

00
Další