Thumbnail play icon

Co je Brexit?Foil Arms and Hog

Přidat do sledovaných sérií 8
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:313
Počet zobrazení:7 370

Co je to Brexit a Spojené království? Co když je to všechno tak trochu matoucí?

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To jako chčijou 2 minuty?

142

Odpovědět

tvoje máma chčije 2 minuty.

92

Odpovědět

Ten vlevo sral...

90

Odpovědět

Víc Foil Arms and Hog prosím.

111

Odpovědět

Jsem rád za Brexit. Aspoň si lidi uvědomí, že na odchodu z EU není nic romantickýho..

3611

Odpovědět

to ani na bombardovaní nacistov, ale niektoré správne veci, sú nepríjemne.

2516

Odpovědět

Není to nic romantického. Je to čistě pragmatický krok. Převážně pravicově orientovaná Anglie nechce být v převážně levicově orientované EU.

Británie stejně byla vždy tak "napůl" v EU. Britové měli výjimku skoro ze všeho z čeho se jim podařilo ji vyjednat a ještě se snažila další vyjednat. Britové byli vždy orientování globálně a byli "mimo Evropu".

116

Odpovědět

+TarylinA co je to ta pravice?

To jsou ti:
a) hajlující bezmozci na fotbale (a další, ne nutně, bílá lůza - tzv. white trash; ono se stačí podivát, kolik procent muslimů volí pravidelně UKIP)?
b) pseudo-pravice, která v reálu provádí socialistickou politiku - více dotací, více dávek (jako ODS nebo TOP09)?
c) konzervativci, což je pánbíčkářsko-modlářská lůza bojující proti potratům, dávající za povinnost tradiční rodinu (homosexuály a potratáře by nejraději pálili na hranici), popírající evoluční teorii a zakazující prodej o svátcích?
d) autentická libertariánská pravice, které chce minimum státu, nízké daně a osobní nedotknutelnou svobodu (které v každé západní zemi ji není ani 5 %, nejblíže k ní má část křídla českých Svobodných)?

Nenech se mýlit, ale UK se hanlivě říká Kingdom of Kondom - všude příkazy, regulace, zákazy, pozitivní diskriminace na každém rohu. Dokonce probíhá testovací provoz kamer přímo v domech „problémových rodin“. Z takové země by měl radost snad jen Orwell.

Na druhou stranu považuji za správný krok, který povede k pročištění stávajícího stavu. Nikde není psáno, že v ostatních státech okolo budou nadále vládnout socialisté, kteří jsou v EU u moci snad někdy od 80. let.

18

Odpovědět

+-HoNY-s výhradami b) je správně - britští Konzervativci jsou ideově a programem takřka přes kopírák ODS (taky spolu sedí v EU frakci) - pravicová politika ano, dotace spíš jo, EU těžko říct a Eurozóna ani za boha... tomuto setu názorů se v dnešní době dá říkat pravice... jinak varianta d) by mohla vzniknout jedině v případě, že by b) mělo absolutně 100% moc a zároveň se náhodou i dobře vyspalo :)

10

Odpovědět

+-HoNY-pravica je podstata liberalizmu AKA slobody.
Sloboda obchodu, sloboda vyjadrovania...Lavica je úplny opak.
Tzv, hajlujúci náckovia s pravicou majú spoločné len to, že dvíhajú pravú ruku... Sú to socialisti...
Nacisti = národný socialisti = lavica

31

Odpovědět

1. Tobě může být Brexit ukradenej (nebo bys rád rozhodoval i za brity?)
2. Brexit neměl být romantický, takže WTF?
3. Necpi tady nikomu svou EU propagandu, všechny průzkumy stějně potvrzují, že pro Czexit by byla drtivá většina národa. Jednou o tom stejně bude referendum... a je jasný, že z EU vystoupíme. A pokud se cítíš být víc evropan než čech a myšlenka samostatného, nezávislého státu ti smrdí, tak táhni jinam, nikdo tě v ČR nedrží.

325

Odpovědět

+LovecCour42Nedrží? Správně je nechce!! Tak jako náplavu; 3,5 imigranta; nepřizpůsobivé; přizpůsobivé a vůbec všechny co se na nás poctivé a hodné lidi jen zkřiva podívá.

28

Odpovědět

+LovecCour42Vzhledem k tomu, že volební právo mají i bezmozci a většina politiků jsou taktéž nevzdělaní bezmozci, tak by tzv. Czexit dopadl stejně špatně, jako vstup ČR do EU.

O tom, jak pachatel dobra, soudruh Špidla, vyjednával podmínky vstupu ČR do EU a odkýval ty nejhorší nabídnuté podmínky, zatímco Poláci se hádali o každou dotaci a vyřvali si hromadu věcí, které nedostali původně vůbec nabídnuté by se dalo vykládat dlouhé hodiny.

22

Odpovědět

+-HoNY-typický lavičiar... keby si mohol, dal by si volebné právo vyvoleným ľuďom :)
Tzv. pracujúca lúza nech maká, kým ty premýšlaš :D hehe... nacek zasraný

11

Odpovědět

+LovecCour42Všechny průzkumy :D myslíš průzkum ze 100 lidí ? to je irelevantní chlapče. Brexit se dotýká všech obyvatel EU a ač chceš nebo ne jsi obyvatel EU. Pokud ČR někdy vystoupí z EU bude sama proti sobě, země, která je orientována na export, a z EU plyne více výhod než nevýhod (fakt nebudu řešit pomazánkové máslo :D ) si řekne že najednou nebude s ostatníma spolupracovat je sama proti sobě. A samozřejmě že idea národní sounáležitosti je v pořádku, nicméně nesmíš tahat tradice do obchodu, protože až nebudeš mít co jíst tradice ti budou k hovnu.

32

Odpovědět

+HloupýHonzaĎalší čo nechápe rozdiel medzi europou a EU... Rovnako ako švajčiarsko, má každá krajina europy možnosť vyjednať si podmienky s europskymi partnermi, ktoré sú výhodnejšie pre danú krajinu... tzn. čo je výhodné pre EU, nemusí byť výhodné pre ČR... čo je výhodné pre ČR, nemusí byť výhodné pre EU...EU by bol dobrý projekt, keby si krajiny zachovali suverenitu... lenže to sa nestalo...

12

Odpovědět

+HloupýHonzaJaké konkrétní výhody? Tenhle argument slyším často ale ještě nikdo mi neřekl, jaké výhody to jsou.

Protože neomezený obchod nezávisí na EU, to je jiná mezinárodní dohoda.
Shengenský prostor nezávisí na EU, to je jiná mezinárodní dohoda.
Obrana a armáda nezávisí na EU, to je jiná mezinárodní dohoda.

Takže, co PŘESNĚ je to za výhody, když už musíme trpět ten neskutečně pitomý systém dotací, regulací a ztrátu suverenity?

31

Odpovědět

Pepku, tak co sem lezeš, proč nejsi u "konkurence"?

1176

Odpovědět

Přeloženo 28.8.2016 u konkurence.

7839

Odpovědět

hmm a co?

2873

Odpovědět

Děkuji za otevření očí.

53

Odpovědět

informace úplně k hovnu

970

Odpovědět

U konkurence? Srovnávat VČ s titulkoserem je jako srovnávat BMV s trabantem. :-D

2072

Odpovědět

+PravdomluvAno, ano. Bakelit nepodléhá korozi, to jsi měl na mysli?

783

Odpovědět

+PravdomluvA to jako proč? Často tam překládají mnohem zajímavější videa.

699

Odpovědět

+PravdomluvNo jasné, celý den -8 hlasů a teď najednou -41. Titulkoser dostává svému jménu. :-D

530

Odpovědět

Počkej, Pepek má favorita, jak se chlubil v jiném vlákně ;-)

21

Odpovědět

+DereckMám. Je to spolehlivé auto, které má levné náhradní díly, malou spotřebu a na dojíždení do hospody to bohatě stačí. A teď se prosím rozkecej o tom, jak jsem chudá socka s kšiltovkou na křivo, co si doma honí u plakátu BMW.

299

Odpovědět

+(Pepek)Lépe bych to sám neřekl. Holt o svém tragikomickém životě víš nejlépe ty ;-)

428
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)