Coca-Cola - Důvody věřit

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 065
Počet zobrazení:12 390

Tato poslední a velmi pozitivní reklama na Coca-Colu byla v roce 2011 natočena pro některé latinsko-americké země, ale díky internetu se obrovskou rychlostí šíří po celém světě. Silnou stránkou reklamy je i písnička Whatever (Oasis) v podání sboru Young People´s Chorus of New York City pod vedením Francisca Núňeze.

 

Přepis titulků

Podle studie o současné situaci ve světě z roku 2010. S každým tankem, který se na světě vyrobí... se vyrobí 131 tisíc plyšáků. S každou zhroucenou burzou cenných papírů... vznikne 10 verzí "What a Wonderful World". S každým zkorumpovaným člověkem... 8 tisíc jiných daruje krev. S každou zdí, která existuje...

je položeno 200 tisíc rohožek "Vítejte". Zatímco 1 vědec vymýšlí jednu novou zbraň... 1 milion maminek připravuje čokoládový dort. Ve světě se vytiskne více peněz pro Monopoly než dolarů. Na internetu je více zábavných videí... než špatných zpráv na celém světě. LÁSKA má více výsledků než STRACH. Na každého člověka, který řekne, že se vše zhoršuje...

je 100 párů, které plánují dítě. Na každou zbraň, která se ve světě prodá... připadá 20 tisíc osob, které se dělí o jednu Coca-Colu. Jsou důvody, proč věřit v lepší svět. Překlad: Jeroneemo www.VideaČesky.cz

Komentáře (88)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To sú totálne šibnuté porovnania. Ako napr. 1 atómová bomba dokáže vymazať zo sveta pár desiatok miliónov životov. Alebo jeden požiar dokáže v Austrálii spáliť rozlohu jedného česka a to isté platí pre jedného kokota v Brazílii vo vzťahu k ďažďovému pralesu.

To video sú proste slniečkárske ružové okuliare, ktorý si neuvedumujú, že si kupujú cukrom a kyselinou fosforečnou nadupanú cool tekutinu, ktorá má iba 2 účely: zarobiť tučný balík akcionárom Coca Coly a rozpustiť vám zuby vo vlastnej šťave.

Čím viac coly tým menej zubov a to je predsa pozitívne.

00

Odpovědět

To video je moc pěkný a kola mi moc chutná.B-)(^^(^^)

00

Odpovědět

Kolu,pijeme Kolu,není to náhoda že u jednoho stolu...

202

Odpovědět

Je to dokonalý ! ♥

211

Odpovědět

Přehnaně procítěná reklama.

1822

Odpovědět

Děkuji... :)

191

Odpovědět


Odpovědět

Nevíte, kde by se dala tahle verze stáhnout? :)

180

Odpovědět

Rimsy: pro love x fear to funguje ;)

180

Odpovědět

ale bohuzial nie pre laska a strach

180

Odpovědět

19z4: To, že je na Zemi viac ľudí ako dokáže uživiť je čistý hoax. Jediná zlá vec čo je je to, že zdroje nie sú správne prerozdelované.

182

Odpovědět

Dokážete si představit tu nádheru kdyby 1 milion vědců na každou jednu maminku??? Nádhernej svět....

190

Odpovědět

6500000 pro lásku, 6880000 pro strach.... bohužel :(

180

Odpovědět

Zkus love (8 030 000 000) a fear (607 000 000) Tam už je znatelnej rozdíl :D

190

Odpovědět

19z4 : vždycky se najde nějakej pesimistickej vůl ;) sorry že to říkám takhle na rovinu :)

195

Odpovědět

Neni to špatný, ale co je optimistickýho na těch 100 plánovanejch dětech? Nemáme náhodou problém s přelidněnim a neumírá cca půlka populace hlady?

183

Odpovědět

Coca-cola jsou měl rd max. jako malý děcko, ptž to byla limonáda, jinak ji nesnáším, ale reklamy umí fakt perfektní...

180

Další