Odporná!

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 687
Počet zobrazení:17 371

Toto krátké, ale výstižné video bylo vydáno před patnácti lety k výročí vydání Všeobecné deklarace lidských práv. I přes své stáří je však stále aktuální.

Přepis titulků

Překlad: Magenta www.videacesky.cz Letuško, našla byste mi, prosím, jiné místo? Obávám se, že turistická třída je plná. Promiňte, ale nebudu sedět vedle negra. Udělejte něco. Promluvím s kapitánem. Kapitán vzkazuje, že našel místo v první třídě. A zároveň se omlouvá, protože je nepřípustné, aby pasažér cestoval vedle tak odporné osoby.

Pane, šel byste se mnou? Ukaž rasismu, kde je jeho místo. Vzkaz od 50. výročí vydání Všeobecné deklarace lidských práv.

Komentáře (103)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Black Lives Matter"

00

Odpovědět

Ale však dosiahla to čo chcela: nakoniec nesedela vedľa toho "n***a"

21

Odpovědět

Odporná propaganda!

18

Odpovědět

Dúfam, že dostaneš mŕtvicu a dokonca života budeš jesť iba pomocou slamky.

00

Odpovědět

tohle je na jedničku s hvězdičkou!

105

Odpovědět

Další nenávistná levicová propaganda namířená proti bílým.

1230

Odpovědět

Ano, namířeno proti bílým kreténům jako byla bába ve videu i ty v zde v diskuzi.
Nejste z jedné rodiny?

2613

Odpovědět

Rasismus patří do 2.třídy? :D

231

Odpovědět

Tyhle videa jsou moc hezky natočené, černoch tady vždycky hraje studenta v brejličkách, doktora, nebo jiného slušného člena společnosti. Po dvou letech v Anglii ale vím, že by si k ní přisedl bezzubý dvacetiletý černoch s kapucí na hlavě, dělající bordel a klidně by si tam zapálil cigáro a spíš on by tvrdil, že nebude sedět vedle bílé báby ... něco sem se najezdil s černochama v autobusech Manchesteru a Liverpoolu a vím, o čem mluvím, tam funguje rasismus naopak.

22017

Odpovědět

Ono keby si ku mne sadol dvadsaťročný beloch s kapucou na hlave, robiaci bordel tak by som bol asi rovnako nasraný ako keby to bol černoch. Ja som býval v Anglicku pol roka so skoro dvojmetrovým 130 kilo vážiacim černochom a bol to jeden s najúžasnejších ľudí čo som kedy stretol, čo sa dalo povedať aj o jeho priateľoch. Neškatuľkujme ľudí a hlavne nehádžme čiernych do jedného vreca s cigánskymi k******.

6021

Odpovědět

+atracorvýnimka potvrdzuje pravidlo :)

71

Odpovědět

To byl ale krásný v***b, moc krásný.

197

Odpovědět

Kdo pustil toho n***a z klece v zavazadlovym prostoru, tam prece ma cestovat a letuska ho tam znovu odvedla zavrit ne?

3256

Odpovědět

Nádhera.

119

Odpovědět

Jen tak mimo video myslím, že by se měly pomalu začít točit videa proti pozitivní diskriminaci a něco s ní dělat nebo nám budoucnost pěkně poděkuje.

896

Odpovědět

Tombasi a co je tu pozitivně diskriminujícího?

06

Odpovědět

+mykanecproto napsal mimo video...

00

Odpovědět

Tak tohle je maximální pecka ´:D !

1013

Odpovědět

U nás dlouhá léta nebyl problém s rasizmem. Neprojevovalo se to násilím ani slepou nenávistí. Odpor směřoval na nepřizpůsobivé a problematické občany. Že mají často nějakou barvu a patří do jistého etnika je pouhou okolností, ne důvodem k nenávisti. (Doporučuji si pročíst nějaké studie s etnickým složením v oblasti kriminality. Konkrétně Romové se podílejí na kriminalitě mnohonásobně více, než by odpovídalo jejich početnímu zastoupení ve společnosti.)

Nelíbí se mi ale současný postoj k muslimům, Arabům ale i jiným národnostem, který je vyvolaný jen a pouze zprávami v médiích. Lidé ví, jak jsou zprávy upravovány, tvrdí, že jim nevěří, ale přesto se najde řada idiotů, kteří se rádi nechají ovlivnit. Jen tak čistě soukromě odhaduji, že 95% lidí má třeba co se muslimů týká jasný názor, ale dle mého názoru ani 5% z nich se s nějakými muslimy nijak neseznamovalo, nehovořilo. Stačí trocha mediální masáže a rázem tu každý druhý idiot plaší s arabskou hrozbou, přitom by mne velmi zajímal počet těch, které nějaký Arab skutečně ohrožoval.

2936

Odpovědět

No já žádnou mediální masáž nepotřebuju, abych věděl, co jsou arabové zač. Zdejší mladí yntchelektuálové, kteří si od všech nepřizpůsobivých komunit žijou pěkných pár desítek kilometrů daleko, mohou rozumovat jak chtějí, ale zkuste si vedle cigánů, nebo arabů bydlet a pochopíte, jak jsou tydle skupiny "začleněné" do naší společnosti. Rovnou říkám, nejsem rasista, nezáleží mi na barvě pleti, ale na chování. Věřím taky, že za rasu, nebo vyznání by se nikdo neměl schovávat a využívat to k získání hromady výhod. Pravdou je, že 80 % cigánů (ne, tento výraz skutečně není uražlivý) prostě bez jakékoliv snahy parazituje na přídavcích, dělá b0rdel a ohrožuje své sousedy. No a arabové jsou v podstatě mnohem horší, nebudu říkat nějaké příklady ze světa, stačí se podívat, co se děje např. v Teplicích, zde arabové plně projevují svou netoleranci k naším zvykům a způsobům. Jsou zde desítky případů, přímo od samotných občanů. Jistě, žije mezi něma i pár slušných lidí, ale jako celek, se jedná o nepřizpůsobivou komunitu, která se záměrně roztahuje po světě a vynucuje si ve státech svoje zvyky a tradice. Bohužel, zasypte mě mínusy, ale nejsem příznivcem multikulti, v podobě stovek přistěhovalců z afriky a asie z nichž mnozí čile rozvíjejí obchod z drogama. Bílí taky nejsou nic extra, netřeba si sem do přip0strané evropy tahat ještě někoho dalšího. Jinak, opět odsuzovat lidi podle barvy kůže je vrchol hnusu, odsuzovat je podle jejich tradic, zvlášť, pokud jsou ty tradice někde z doby středověku a popírají základní lidská práva je opodstatněné. BTW jak vždycky rád tvrdím, když někdo přijede do naší země a nelíbí se mu naše zákony, může se klidně vrátit odkud přijel.

1336

Odpovědět

+RookieTo ale neodporuje tomu, co jsem napsal. Nejde mi o postoj k cikánům, protože s těmi má velká část národa opravdové zkušenosti. Jde mi o ty Araby, kde si vypěstovala většina národa nenávist pouhým sezením u TV.

Nebo je tu někdo komu nějaký muslim ublížil?

A opět můžeme jít na statistiky - koukal jsem se do nich a lze z nich vyčíst, že počet muslimů v zemi neodpovídá nijak kriminalitě v tom daném státě.
To, co se děje na Blízkém východě je něco jiného a každý rozumný člověk už ví, jak by měl přistupovat ke zprávám a zkusit si alespoň občan něco ověřit nebo se podívat hlouběji do minulosti, aby znal příčinu.

Nejlepší je rozpoutat někde občanskou válku, vyburcovat a ozbrojit dav a pak se tady rozčilovat, že je někdo agresivní.. (Sýrie, Irák, Islámský stát - to všechno by se nestalo bez záměrné podpory z USA. A to nejsou žádné konspirační teorie - že vyzbrojovali radikály a pomáhali jim svrhnout vlády je fakt, že rozpoutali několik občanských válek je také fakt.)

Co se drog týká - opět je dobré se více zajímat o dění ve světě na nezaměřovat se na jednu skupinu. Po invazi USA do Afghánistánu se zvýšila několikanásobně zdejší produkce drog. Vojáci hlídají maková pole snad více než letiště..

13

Odpovědět

+sfinxDojdi si dolu na Václavák a uvidíš své úžasné přátele z Arábie s čím obchodují!A ten bordel co tam po nich je!Jeď do Teplic a sedni si v 6 večer se psem v parku a uvidíš tu toleranci a lásku k bližnímu.

30

Odpovědět

Už vidím ako by ste boli nadšený keby si k vám v autobuse prisadol cigáň. Starej pani dávam plus, že sa ozvala a nedržala hubu len, ktovie koľkokrát ju nejaký nignog prepadol.

2487

Odpovědět

To delenie ľudí do prvých a druhých a turistických a ekonomických tried je väčšia pliaga ako rasizmus. Väčšina rasistov sú hlúpy, zdegenerovaný, ignorantský nevzdelanci.
Ľudí omnoho väčšmi rozdeľujú peniaze.

1033

Odpovědět

Stejně jako ti, kteří nechápou, že prostor v letadle něco stojí.

324

Odpovědět

+jarda69Ešteže máme takých múdrych, poslušných chlapcov, ktorí to chápu, dobrá práca.:)

520

Odpovědět

Nevím, co Ti konkrétně na tomhle tak vadí? Je to jako se vším, za prostor se holt platí a platit bude (pokud se teda nějakou prima válečkou nedostaneme zpět na stromy). Pokud by to tak nebylo, tak by se létání nikdy ani ani pořádně nerozšířilo. To je stav, který by Ti vyhovoval? Žáadná třída by v letadl sice nebyla, ale hlvně by lítal pouze zlomek (čili vyvolení, bafunáři etc.), to by mně docela i mzelo. Tebe ne? Nikde si nebyl? Ahaaa tak proto takový názor.

33
Další