Coldplay - Charlie Brown

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:256
Počet zobrazení:5 537

Hvězda slávy nejnovějšího alba Mylo Xyloto britské skupiny Coldplay každým dnem nezastavitelně stoupá, i proto je momentálně celosvětově albem nejprodávanějším. No a v pátek 3. 2. vydali Coldplay již třetí videoklip k písničce pocházející právě z alba Mylo Xyloto. Myslím, že lepšího kandidáta než Charlie Brown nebylo, a jsem moc rád, že právě tato písnička obdržela audiovizuální podklad v plné kráse.

P.S.: Kdo sledoval či stále sleduje seriál Misfits, který jsme pro vás překládali, určitě pozná, že ona půvabná dívka v klipu je ve skutečnosti Alisha!

Přepis titulků

Ukradl jsem klíč. Nasedl jsem do auta a jel do centra, kde se scházejí ztracení chlapci. Nasedl jsem do auta a přijal jejich nabídku... ke svobodě. Viděl jsem, jak na konci scény zhasla světla. Viděl jsem, jak zhasla světla, a najednou stáli přede mnou. V mých strašidelných snech... Když mi srdce rozdrtili na kousíčky, prorazil jsem beton jako svěží červená růže.

Se srdcem z omalovánek. Rozpoutejte oheň, najděte jiskru! Zapalte světlici, oheň v mém srdci. Budeme nespoutaní... a budeme zářit ve tmě. Budeme zářit ve tmě. Všichni chlapci, všechny dívky, veškerá nespoutanost na světě...

Všichni chlapci, všechny dívky, veškerá divokost, která existuje... Všichni nadšení i skleslí v celém točícím se sále. Rozpoutáme nepokoje... a budeme zářit ve tmě. Tak všichni...

nevinní a divocí, budeme zářit ve tmě. Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tady se na překlady na řání celkemmrdá

183

Odpovědět

Nepatřím mezi ty, co velebí staré dobré časy, chápu přirozený vývoj skupiny, vím, že nemůže být každé album jako Parachutes...ale tohle Coldplay prostě "nevěřím"... Už Viva La Vida mě moc nebavilo, tohle je čistá nuda. Bude to znít jako klišé, ale prostě tam není cítit to srdce.. jako třeba bylo ve zmiňovaném Parachutes či Rush of Blood... Ach jo.

184

Odpovědět

S kým se uvidíme v záři v Praze? :) miluju tuhle kapelu

200

Odpovědět

kdyz clovek srovna tuhle vylozene komercni kapelu s jinymi modernimi britskymi jako Oasis, Verve, Blur, Kasabian, Stone Roses apod., tak se jejich jednoduchym melodiim a slabym textum muze jen smat (pozor, plati pro jejich novejsi tvorbu. Na zacatku, kdyz jeste nebyli slavni a chteli byt proste jen jako Oasis to byla kvalitka)

181

Odpovědět

Popravdě Coldplay už nějakou dobu v playlistu nemám, ale dnes jste mě nalákali poznámkou o přítomnosti Alishy :D A co víc, jak klip začínal, poskakoval si to tam po střechách týpek v kapuci!!! No, co si budem povídat, srdíčko mi začalo bušat očekáváním, že nazůstane u jediné známé tváře, ale bohužel se o vteřinu později týpek ukázal a rozhodně to nebyl SuperHoodie :( A ke klipu, který právě dohrál? Už teď nevím, o čem byl :D Ale i tak děkuju za překlad!!!

180

Odpovědět

Příjemná, rozhodně neurazí - 8,5*. Jen mi vrtá hlavou, jak je možné, že tady na webu je asi 10 přeložených písniček od Coldplay, ale třeba od Radiohead ani jediná. Já osobně si myslím, že jejich hudba je ještě o kousek kvalitnější a i samotný Chris Martin přiznal, že se jejich tvorbou do značné míry inspiruje. Neberte si to špatně, mám Coldplay rád ;-).

181

Odpovědět

scr00chy: To s tou objektivitou byla trochu nadsázka,touznávám. Jen mě sere že se dostává takový pozornosti kapele, která si to naprosto nezaslouží, nemá co říct a ani muzika není kdovíajk nápaditá nebo zábavná, charisma taky nemají....nevím no, znám mraky skvělejch kapel, který by si tu popularitu zasloužily víc, bohužel nejsou tak středoproudý, nehodí se to na Evropu 2 a taky maj občas nějakej názor na to co se kolem nás děje....

186

Odpovědět

v září na koncertě ^^

180

Odpovědět

já považuju některý písničky od coldplay za skutečný skvosty, ale tahle krom nicneříkajícího klipu, má pro mě i fádní melodii, nic co by mě ráno zvedlo z postele, nebo se dostalo do mojí mp3ky :)

184

Odpovědět

Pls o překlad tento song...
Zde je to nepřesný a tím pádem šílený...Díky předem moc

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/bruno-mars/bruno-mars-ft-lil-wayne-mirror-266636

182

Odpovědět

Misfits je jeden z mých 3 oblíbených seriálů, společně s HIMYM a Naruto Shippuudenem :D

192

Odpovědět

mě příjde že ta skupina upadla do stereotypu, ze kterýho se není schopná vyhrabat a možná vlastně ani nechce, protože se to zatím pořád dobře prodává, škoda...

189

Odpovědět

Coldplay ma nikdy nesklamalo. Je to jedna z mojich top one skupin. Dakujem Coldplay ze existuju.

184

Odpovědět

D: Docela by mě zajímalo, jaký existujou "objektivní" kritéria pro hodnocení kvality písničky.

185

Odpovědět

No jo Alisha z misfits :P

190

Další