Kdo je větší nerd?CollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:231
Počet zobrazení:12 029

Kapitán Pickard a Lord Vader si přes hvězdné komunikátory jednou provždy vyříkají, kdo je větší nerd!

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz - Kapitáne, zachytil nás nějaký vlečný paprsek. - Otevřete komunikaci. Takové narušení Síly jsem dlouho necítil... Nerdi! Zase ty! Pokud my jsme nerdi, tak vy taky! No jistě! Já jsem Lord ze Sithu a ty plešatej tatík v pyžamu! Dokážeš tohle? Ne, protože to nedává smysl!

Pokud lidi umí tohle, k čemu jsou vám potom zbraně?! Protože to umí jen ten, kdo ovládá Sílu! Takže potřebuješ kouzla. To je pitomý. Jasně, Síla je pitomá, ale vaše paprskování lidí sem a tam pitomý není. To je věda! Změníme osobu nebo věc na energetický vzorec v procesu zvaném- A je to tady. Zbytečný dialogy plný pseudo-vědeckých keců! - To není pravda! - Pane, nemůžeme kompenzovat gravo-metrickou interferenci. - Teď ne, Geordi.

- Cítím se jak na hodině fyziky, kde mi ubývají mozkový buňky. Chceš mluvit o pseudo-vědě?! Tak co třeba midichloriany? - Ty se nepočítají. - A co politika? Galaktický senát, hm? - Ten se taky nepočítá. - Tak mi pověz, co se počítá jako Hvězdné války? Animák klonových válek a původní tři filmy. Kromě Ewoků, ti jsou pitomí. No jistě, k popukání! Stejně jako Star Trek 5! O filmech s lichými čísly se nemluví! To je zvláštní, protože kromě mluvení nic jinýho neděláte. Tvá jednoduchá, vyšinutá mysl nedokáže pochopit komplexní nuance- Nůďa!

Vy jste tak plní nuancí! Buďte hodní na Data a nebuďte rasisti k ufonům. O tom je celej Star Trek! My jsme chytřejší než tvoje nesmysly se světlou a temnou stranou! Star Wars jsou jako filozofie pro děti! Pardon, nekomplikujem to, a tak nám zbývá čas na pořádnou zápletku a akci! - Star Trek má spoustu akce! - Kapitáne, přijdete na mé čtení poezie? Bože, Date, vážně? Jediná "silná" postava u vás stejně vždycky dostane na prdel...

Dost! Už se nenechám urážet! Páni, Síla je boží! A Worf stojí za prd! Velmi vtipné, Lorde Vadere. Ale my jsme během vašeho žvatlání získali důležité informace o vaší stanici a našli její slabinu. Miřte na ventilační šachtu! Vypusťte fotonová torpéda! Fotonová torpéda? To má být co? Nerďácký protonový torpéda? Vaše speciální efekty jsou ubohý! - O to přece nejde!

- Ale jó!

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A já, poněkud hereticky, mám rád obojí :-D

21

Odpovědět

pamatuju si kdysi debatu o tom, že postavy z hvězdné brány by ve světě hvězných válek měli nejspíš navrch.
Na druhou stranu, ve Star Wars má nadsvětelný pohon každej únikovej modul, tak což. Ale docela by mě zajímalo, jestli existuje nějaká FF spojující tyhle dva světy

00

Odpovědět

Ne. Nemaj nic spolecneho

11

Odpovědět

+Habansznic bych neříkala, obojí je bráno za sci-fi, i když je pravda, že SW by mělo být teoreticky fantasy, pravda

11

Odpovědět

+lenaciaS tím fantasy bych byl opatrný - to se pak dá říct, že kůň není "kamarád" ale jídlo.

22

Odpovědět

+SvalnatejOdborný termín pro Hvězdné Války a Warhammer 40 000 je "Science-Fantasy"
(těch světů bude víc, ale tyhle dva jediné znám)

Jde v podstatě o to, že ve Sci-fi světě s futuristickýma technologiema je používaná magie.

00

Odpovědět

+DinoCop - Nechce se mi registrovattakže vlastně Star Gate teoreticky je taktéž Science-Fantasy, protože Noxové a Antikové teoreticky vzato používají "magii"

01

Odpovědět

+lenaciaTak bych to tak nutně netvrdil, respektive Sta Gate tak na mě nepůsobí - ale to nic neznamená.

Důležité je stejně vždycky jenom to, jestli tě to baví, než-li co to vlastně je. :)

10

Odpovědět

+DinoCop - Nechce se mi registrovatno jasný, jen mě to tak napadlo. Sice to tak nepůsobí, ale co si pod pojmem "povznesení" představit jiného, je to takové už trochu do nadpřirozena

01

Odpovědět

+Svalnatejs tím jídlem bych byla opatrná... to se pak dá říct, že Svalnatej není normální ale je to totální debil

02

Odpovědět

+lenaciaTady už jsem si zatrolil dost a přinutil Vás napsat sprosté slovíčko. Je mi toho Vašeho výrazu líto, ale vztek a emoce jsou potvory, že? Tak klídek, dejte si koňský salámek na žal :-*

P.S. Fantasy je Bitva o planetu Endor

20

Odpovědět

+Svalnatejco vám na to mám říct. Já naštvaná nejsem, věřte mi, že kdybych byla naštvaná, tak byste to poznal, protože umím být dost jízlivá. Ale na druhou stranu zmínit tuto facebookovou stránku, která pravidelně a opakovaně krade mé fotografie a zveřejňuje je s nelichoticými popisky, to je velice nevhodné

01

Odpovědět

+lenaciaTo je tak, když si dneska každej dává jídlo na Instagram.

20

Odpovědět

+firenebo je oficiální fotograf

01

Odpovědět

+lenaciaTuším, že nahráním fotografie na FB se vzdáváte práv. Nicméně je mi to šumák, je to zvíře = Bůh ho poslal na zem aby naplnil žaludek lidem a sloužil jim. Kdyby to Bůh nechtěl, tak nevymyslí udírny!

10

Odpovědět

+Svalnatejtakže křesťan? To vysvětluje úplně všechno... tímto s váma konverzaci končím mějte se

02

Odpovědět

+lenaciaTo je ale nedava dohromady. To rovnou muze byt crossover treba s battlestar galactika, nebo star gate. To ze se to odehrava ve vesmiru neznamena, ze maji neco spolecneho. Takze proste neexistuje duvod, proc by se tyto dva svety mely spojit. Jeste kdyz ani nevime, kdy se odehrava SW ale o ST vime, ze daaaaaaaaavno po nasi dobe :)

00

Odpovědět

+Habanszjá jen vím, že existuje fan fikce spojující dohromady různé příběhy.... Už sem viděla Meč Pravdy spojenej s Game of Thrones, a dokonce Duchy na koních (příběhy ze Starshine Legacy) spojené s Avengers (ale to je takový malý zázrak že to fungovalo při čtení)... tak proč ne Hvězdnou Bránu. Zrovna ta má teoretický potenciál, protože nám ukázala, že existují vzdálené galaxie plné jednak lidí, kteří jsou jako my, tvorů, kteří nejsou jako my, ale lidsky jednají, a povznesené, kteří lidmi bývali, ale dokázali překonat duševně svou smrtelnou schránku.... což je teoreticky vzdáleně to samé, čeho se snažili dosáhnout ve SW.

00

Odpovědět

+Habanszjinak samozřejmě víme, kdy se SW odehrává... Je to všude na začátku filmů: kdysi dávno v daleké galaxii.
(ale ve SG dokáží cestovat časem)
Ovšem s tím kdysi dávno... mi to hází novou teorii do hlavy....

00

Odpovědět

Pohonil jsem

142

Odpovědět

Nerd= osoba která není dostatečně socializovaná

23

Odpovědět

osoba se schopností vědomé asocializace...

131

Odpovědět

Riker best :D

140

Odpovědět

Nelogická hádka -_-

30

Odpovědět

vie mi niekto vysvetliť tu naražku na midichloriany ?

04

Odpovědět

Midichloriany proměnily Sílu z "magie" na vědu (bakterie skrze které proudí energie). Až potom seriály opět nastolily nějaký balanc.

91

Odpovědět

Nekoukám ani na jedno páč mi přijde jako ztráta času sledovat to co se děje ve vesmíru, spíš řeším to co se děje v evropě

654

Odpovědět

A co jsi zatím vyřešil ? :O

583

Odpovědět

+Clark WayneImigrantům bych dal zbraně (i když ty vlastně mají a výcvik taky) a poslal je aby udělali pořádek v jejich rodné zemi.

515

Odpovědět

+MorceBež to riešiť pod iné videa alebo ešte lepšie na iné stránky...

143

Odpovědět

+onýTak to se jdu radši dívat na ty vesmírné věci

60

Odpovědět

+MorceHuráá Pokud tvůj zájem o současný svět či Evropu tě dostal až sem na tyto stránky a vedl jsi tyto komentáře na které bylo reagováno tak že výsledek je ten že se jdeš podívat na Stra Wars, pak věz že to celé mělo smysl a že jsi nežil nadarmo.

141

Odpovědět

Pecka, dostojnik Riker a Ewok na pozadi nemali chybu :D

260

Odpovědět

Your special effects are lameeeee :D Yes it isssss :D

168

Odpovědět

Wau, viděli jsme stejné video, to je fajn!!

315

Odpovědět

+AA udělal jsi se?

26

Odpovědět

+?Ještě teď se mi z toho klepou ruce!!

22

Odpovědět

+ATo máš parkinsona. Z toho si nic nedělej.

12

Odpovědět

+!Náhodou ses trefil, ale po pravdě, při leštění kožaka to není vůbec na škodu!!

01