PřáteléCompulsions (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:198
Počet zobrazení:3 583

Je tu středeční večer, což znamená i další díl seriálu Compulsions. Tentokrát s podtitulem Přátelé. Jaké přátele má Mark? Prozradí muž ve sklepě to, co po něm Mark chce? Stanou se z nich přátelé? To a mnoho dalšího uvidíte v dnešní epizodě. Další díl bude následovat opět v neděli v 17:00. Pokud jste prošvihli první díl, najdete ho zde.

Přepis titulků

Epizoda 2: Přátelé Lidé potřebují přátele. Přátelé vám poskytnou pocit sounáležitosti a podpory. Tady přichází na scénu Justine. Justine patří mezi mé přátele. Odlož tu pistoli. Máš pro mě něco? Postarej se o proplacení.

Musím jet do kanceláře. Hej, Marku. - Čau. - Jsi v pohodě, kámo? Vypadáš trochu mimo. Máš tu stránku plnou Áček. Byl jsi včera na rande? Nic zvláštního. Je to kočka?

Ne. Aha... - To jste si museli hodně povídat. - Hluboce. Podívejte... zaplatím vám, kolik budete chtít. Řekněte si. Peněz mám dost. Nevím, kde ta dívka je.

Podívejte, pane Greedy, já vím, že lžete. Poznám to. Je to takový dar. Prosím... nepřestávejte. A co Lacey? Promiň, co s ní?

To, jak se na tebe kouká. Máš u ní šanci. Dobrá práce. Já jsem takovej idiot. Prosím... přestaňte. Vy tady máte moc. Máte veškeré informace, které mohou vaše trápení zastavit. Prosím, neubližujte jí.

Kde je? Je v hotelu Geesday & Destroam. V Kenlingtonu. Myslím, že je to pokoj číslo 9. Dobrá tedy... Přítel by ho rozvázal, ošetřil by mu rány a pozval ho na sklenku. To by udělal přítel.

Ale já nejsem jeho přítel... Překlad: xxENDxx Korekce: BugHer0 Na další epizodu se můžete těšit již neděli v 17:00. Pouze na www.VideaČesky.cz

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dokonalá tečka :) but I'm not his friend :D

180

Odpovědět

dokoukám všechny díly... ten závěr dycky překvapí :) a kornoute, jak mu dupnul na nohu, tak v předchodím díle mu jí rozdrtil palicí...chápeš?...kdo je ted lama?

180

Odpovědět

kornoute... kdyby ses poradne dival a poslouchal tak slysis ze rika ze je to sadista.. a sadista pokud ja vim tak se vyziva v trapeni lidi a ne vyslichani.. on ma akorat praci ze ma nekoho vyslechnout a proto ze toho chce dosahnout tak si to dela podle sebe.. on proste bere praci jao zabavu :)

180

Odpovědět

BugHero0: Neřikám že je Tink a Bladezz něco slavnýho (zas se o nich nedá říct,že jsou nejhorší), nicméně tech scén s nimi zas tolik není, jsou velice krátké a navíc je to zábavný seriál, takže mi to celkem nevadí.
Ono i ty jejich role nebo scénky zase taky nejsou nic extra, možná proto působí jejich hraní na někoho humorně na někoho nudně. Vetšina vtipných scének či fórků je psaná jen pro Codex a Zaboo ,popř. velice originálnímu guild leadrovi :D.
Zbytek guildy je spíše jen křoví ...

180

Odpovědět

je to sadista, nikde neni napsaný, že je to mistr světa v mučení a vyslýchání

180

Odpovědět

Jo a další věc. Když na to tak koukám, ten kluk (černoch) je celkem amatér. Vidíte jak ho mučí a zároveň surově mlátí? To mi na tom nesedělo! Pamatujete na staré válečné filmy kdy náckové chytli nějakýho amíka a u výslechu byli většinou dva - jeden takový chytrý důstojnický slizák a druhý hloupý hromotluk co ho jenom mlátil...ale vážne, profíci vážně nemlátěj a kvůli tomu tenhle film vypadá divně - nejdřív tam má profícké vybavení a pak mu dupne na nohu jako ňáká lama! Chápete?

180

Odpovědět

Mít zvrácené choutky k mučení někoho...hmmm...to je dost stupidní a dost jednoduchý, já znám takovejch zvrácenejch choutek které provádět anebo se na ně jenom koukat je zábavné, mučeni do toho nepatří...

180

Odpovědět

scr00chy: Jo, proto jsem ty dva uváděl. I když mně přijde horší Bladezz, ale to je jedno. :-)

180

Odpovědět

Mně v The Guild spíš vadí "herectví" Tink. Bladezz taky nic noc, ale podle mě se postupem času zlepšuje.

180

Odpovědět

Libor: Tobě přijde třeba Bladezz jako dobrej herec, jo?

180

Odpovědět

BugHer0: TG má sestupnou tendenci, proto poukazuji na první řadu ale co se týče výkonů v TG, nemám jim co vytknout...

180

Odpovědět

Libor: Tak jestli u tebe první řada The Guild předčí Black Books , HIMYM , Přátele a další seriály, tak se asi nemá cenu dál bavit. :-) Prostě jseš asi na jinej typ seriálu a ještě mi přijdeš trochu zaslepenej. Mně zase třeba TG přijde brutálně nadhodnocená. Jo, je to docela sranda, ale srovnávat to s těmahle seriálama podle mě vůbec nejde a taky má podle mě pomalu ale jistě sestupnou tendenci, jenže jí tu dávají všichni furt desítky, protože je to The Guild.
Neříkám, že tohle je mega bomba, ale líbí se mi, jak je to natočený a na herecký výkony se žádnej Bladezz nebo Tink nechytaj. Už jsem tu někde psal, že mi to přijde hlavně "řemeslně" jako nejlepší webseriál, co jsem viděl. To znamená dobrá kamera a střih, suprová hudba na konci epizody a mě osobně to prostě bavilo, když jsem na to koukal. CHápu, že to někomu může přijít o hovně, když tam v prvních dvou dílech v podstatě jen mučil nějakýho chlápka, ale pak se tam dějou i jiný věci a v 8 cca čtyř-pětiminutovejch dílech zas tolik v ději skákat nemůžeš, abys do toho nacpal třeba měsíc života hlavních hrdinů, takže na webseriálový počiny mi tohle přijde dost na úrovni.

180

Odpovědět

BugHer0: Tady ale nejde o rozpočet. Webseriál The Guild (TG) taky neměl buhví jakej rozpočet , první díly si snad dokonce platili herci ze svýho a výsledek je že, obzvláště první řada seriálu předčí takový ty všeobecně provařený jiný komediální seriály kde jsou "profesionální" herci (Black Books , HIMYM , Přátelé atd. ).
Zatímco u TG člověka chytne už jen ten první díl, tešíš se na další, což u seriálu tak má být, u Choutek nic. Dal jsem mu ještě jednu šanci a zjistil sem že sem promarnil dalších pár minut čučením na seriál, kterej nevim jak,ale získal ocenění, přitom je suchej.
__________
Co vás, kterým se to líbí, zaujalo na prvním dílu?

180

Odpovědět

Dokonalý, zatim nejlepší seriál tady.Jen tak dál.

180

Odpovědět

Ale jinak tenhel webseriál, má silný a slabý momenty, třeba ten nejslabší byla oběť v první díle, tady taky nebyla nic moc ale docela fain, ten černoch v hlavní roli hraje skvěle, úžasný výraz na obličeji když někoho mučí, stejný když píše v kanceláři, hodně se těším na jeho kamarádku která by mohla být lepé napsán, takhle moc nevynikla, přes všechno co mi na tom vadí tohle najednou patří mezi mé nejoblíběnější seriály a viděl jsem jich opravdu hodně, hlavně kvůli snaze, za miliony dolarů nemůžete udělat propadák ale tohle udělat za pár stovek....

180

Další