ŘešeníCompulsions (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:185
Počet zobrazení:3 352

Je tu středa, pátá hodina odpolední, což znamená že je tu i další díl seriálu Compulsions. Podtitul dnešní epizody zní Řešení. Odborník vám dnes poradí, co s rozbitým počítačem. Dále se dozvíte, že kvalitní pásek je velmi užitečná věc a také, že nemusíte čekat ve frontě, pokud jste fešáci. Další díl bude následovat opět v neděli v 17:00. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Epizoda 4: Řešení Kde to jsem? Sáro... tenhle pásek... býval váš. Je z kvalitní kůže. Má upravitelnou délku díky pěti dírkám. Mosazná přezka.

Je chladná, těžká... a bude vás to s ní bolet. A teď... víte, proč tu jste? Ne. Ne! Když chcete najít řešení problému, ze všeho nejdřív se poradíte s odborníkem.

Je po něm, kámo. Zkoušels ho restartovat? Ano, ale nic se nezměnilo. Máš zálohu? Záloha by to mohla zachránit. Ale nevyřešilo by to tvůj... modrý problém. Měl bys to vzít za lidma z IT.

Kde to je? Já to nemám. Dala jsem to příteli. Dala jste to příteli? Jmenuje se Richard, pracuje ve skladu na rohu 22. a Whitney. Lžete! Jste tu kvůli notebooku, že?

Ano. Tak jo... tohle vás zabolí. Opravdu to chcete slyšet? Máte virus Nessa. Pěkně zákeřnej hajzlík. Takže budu muset naformátovat disk a všechno znovu nainstalovat, ale mám toho teď hodně, takže to pár dní potrvá. Pár dní?

Víte co? Mohla bych vás posunout o pár míst výš. Připravila bych vám ho na zítra ráno? Slibuju. Cassandra Morrissey. Až to bude připravené, zavolám vám. Díky. Je to tam.

Já nic nevím. Jsem jenom asistentka. Pokud váš problém přetrvává, podívejte se na něj z jiného úhlu. Adame. Adame! Adame! Překlad: xxENDxx Korekce: BugHer0 Další díl uvidíte opět v neděli v 17:00.

Pouze na www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ale jo, jedno bych tomu přece jenom vytknul - takhle pěkná holka by nikdy nedělala v IT :D jinak je to perfektní :)

181

Odpovědět

Má to atmosféru, potenciál, skvělé herecké výkony.. Kromě délky se tomu moc vytknout nedá :-)

180

Odpovědět

Video not found or deleted: ryLBlnIRXMw

180

Odpovědět

Velmi, velmi slibné. Těším se na další díl díky sadistickému nádechu. Spojení nudného pracovníka v kanceláři a výborného mučitele, který ví jak na to.

180

Odpovědět

Už mě to přestává bavit , je to moc drsný , ale o to ani nejde , ale spíš otom že příběh se nedozvím nikdy .... podle mě to ani příběh nemá a je to celé sadistické...

180

Odpovědět

Já jsem taky rád, že tu tenhle seriál je, jen tak dále. :) Ale taky bych se rád dozvěděl, o co Markovi tak jde, doufám, že to neudělají jako v Pulp fiction a neukážou jenom kufřík, co zevnitř hezky svítí...:D

180

Odpovědět

Jen pokračujte v překládání tohoto seriálu. Ostatní, kterým se nelíbí seriál, se můžou projít venku. Mně se to líbí a jsem zvědavá na rozuzlení.

180

Odpovědět

skvělí seriál díky za překládání

180

Odpovědět

k***a dto má dyť jen pár minut. já chci vědět co je za problém :D

180

Odpovědět

Já souhlasím s dvěma chlapci pode mnou :) Náhodou je to drsné, že člověk furt nic moc neví :) A když už, tak se na to budu dívat už jen kvůli Markovi :D A vás, co tu nadáváte jaká je to blbost, přeci nikdo nenutí se na to dívat ;)

180

Odpovědět

Mě se tento seriál docela líbí..
Vezměte si Ztraceni.. Záhady, nevysvětlitelné události a příběhy.. Příběh Lost byl zvláštní a nic moc vám neřekl, ale přesto jste se museli dívat dál a dál v naději, že se dozvíte oč jde...
Tento seriál je podobný.. Seznámili jsme s postavami a jejich úchylkami/schopnostmi, prací, životem... Nyní se těmito hodnotami budou určitě zabívat hlouběji a poodhalí nám trochu to tajemno.

Proto děkuji xXXENDovi a všem co na tom dělají.. Pokud ne ostatní tak alespoň já si toho cením, že to překládáte.

180

Odpovědět

pepeeeer: ta na židli je hnusná?? No já bych chtěla vidět nějakou missku po mučení... :)

180

Odpovědět

Tak ten konec byl dobrej...
Mě příjde správný, že jsou ty díly tak krátký, udržuje mě to v napětí :)

180

Odpovědět

Tak tohle je fakt vážně reálný, hotový science-fiction :D Sexy ženská a ajťačka... :D :D

180

Odpovědět

Mě už todleto fakt nebaví, čtyři epizody a prakticky jsme se nic nedozvěděli. Pořád jen mučení, ale vysvětlení v tom hledej.

180

Další