PohádkyCompulsions (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:202
Počet zobrazení:3 713

Je tu neděle, páta hodina odpolední, což znamená že je tu i další díl seriálu Compulsions. Podtitul dnešní epizody zní Pohádky a my se podíváme na to, jak se lze ztotožnit s pohádkovou postavou. Byly informace získané od Adama pravdivé? Kdo se ukrývá v pokoji číslo 9? To a mnoho dalšího uvidíte v dnešní epizodě. Další díl bude následovat opět ve středu v 17:00. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Epizoda 3: Pohádky Když jsem byla malá holčička, maminka mi vyprávěla příběh o Šípkové Růžence. Zdravím. Můžete mě přepojit na pokoj 9? Děkuji. Vedoucí u telefonu, na recepci máte vzkaz. Nemáte zač.

Příběh Šípkové Růženky byl o princezně, která čekala na prince, až ji zachrání před oheň chrlícím drakem. Jsem rád, že jsi to zvládla. Nějaké komplikace? - S ženskejma to jde hladce. - Jaký má vztah k našemu cíli? - Přímý. - Mám se na to vrhnout? Čím dříve, tím lépe. Hned jdu na to.

Nemusíš zpátky do kanceláře? - Kancelář počká. - Ona klidně počká. Do večera na ni dohlédnu. Přijď si pro ni kolem šesté. - Rande s Davidem? - Bohužel. Dneska jsem dostal na starost ochodní prezentaci. Dali mi vědět asi pět minut před začátkem. Tak cos udělal?

Zaběhl jsem do kanceláře, popadl jsem, co se dalo, a šel jsem do zasedačky. A co se stalo potom? No, postavil jsem se k tabuli a začal jsem ze sebe sypat čísla. Tabulky, diagramy, grafy. Všechno možné. Abych to zkrátil... jdou do toho.

Dostanu pořádné prémie a zítra večer vezmu svou milou do nejlepší restaurace ve městě. - Svou milou? - Tu nejmilejší na světě. Přestaň se cukat, krávo. Buď na ni hodná. Od tebe to sedí. Tehdy mi na Halloween maminka koupila kostým princezny. Ale já byla zklamaná.

Chtěla jsem totiž být ten oheň chrlící drak. Překlad: xxENDxx Korekce: BugHer0 Další epizodu uvidíte již ve středu, v 17:00 Pouze na www.VideaČesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Humunusnus: nikdo te nenuti koukat na to hned. Mesic si pockej a pak si muzes pustit celou serii

180

Odpovědět

Na tohle jsem cekal 1/2 tydne ?? :-) 6/10 max.... Mozna kdyby si to clovek postil po sobe hned celou serii tak by mu to neco dalo ,ale tohle je nuda :-(

180

Odpovědět

titulky na konci sou 1/6 filmu xD hustý bylo "bud' na ní hodná......od tebe to sedí."xDD

180

Odpovědět

Je to dobré, ale chce to opravdu delší ty díly...takhle se člověk nic nedozví....tak 5-7min by bylo ideální...

180

Odpovědět

Na mne pusobi kazdej dil jako nakej trailer, ale jinac to je docela zabavne.

180

Odpovědět

Dneska trochu slabší, blondýna se moc nepovedla, sdílím názor těch, co si myslí, že to přehrává. :]

Ale jo, pořád cítím jakési napětí, co přijde v dalším dílu.

180

Odpovědět

Nevím nevím, co z toho bude. Zatím to na mě působí, že tvůrci se až moc snaží dosáhnout kultovnosti, coolovnosti, nebo jak to přesně nazvat.

Největší mínusem je pro mne ale strašně krátká délka jednotlivých dílů ... některé televizní reklamy jsou dnes již pomalu delší než tyhle "šoty".

Celkově nadprůměr, ale nic extra.

180

Odpovědět

mě se to taky líbí... až na ty krátké díly :-) člověk nemá moc času dostat se do děje ;)

180

Odpovědět

není to špatný, ale díly by mohly bejt delší :)

180

Odpovědět

Už po 2.díle jsem to dokoukala na YT, ale buď je to kvůli mé angličtině(nemám problém sledovat seriály bez titulků), že jsem všechno úplně nepochopila, nebo ta minisérie opravdu za moc nestojí.

180

Odpovědět

Ok..

180

Odpovědět

mě se to líbí.. :-D takže s tím hlavně nekončete.. ;-)

180

Odpovědět

Sushi: Od čeho myslíš, že jsou na videačesky povolené komenty k videu? Aby se komentovalo video. Nikde ale není napsané, aby to byl vždy kladný a milý koment. To, že někdo napíše nuda, je jeho věc a jeho názor tak mu to přece neber.

Jinak tenhle díl se nepovedl tak jako předchozí a byl bych radši kdyby nacpali tyhle 3 "díly" po 180 sec do 1 délšího dílu, sice by to za týden skončilo, ale tohle je fakt krátký.

180

Odpovědět

beggy: jak to bylo v Lid vs. Larry Flynt, názor je jako díra v... každej ňákou díru máme.

Pyha: co to za (ne)argument?

Já sem nikdy nepíšu, napsal jsem suma sumárum tak tři příspěvky včetně těch pod tímto videem, ale dneska mi to prostě nedalo. Lidi si s tím dají práci a prvních pár napíše "nudaaa" a podobně, nemluvě pak ani o tom, že jiným lidem se to třeba líbí a z těhle zpatra-kecům místních kritiků bolí hlava.

Nemusí komentovat všechno ne?

180

Odpovědět

jo dole ma pravdu ta blondina to moc hra :X ... ale i tak monology su tam uchvatne , nikde som tak kvalitne vypovedeny pribeh osoby nepocul :X taky nudne zaujimavy neviem vysvetlit :D

180

Další