UzrálíCompulsions (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:3 358

Je tu středa, pátá hodina odpolední, což znamená že je tu i další díl seriálu Compulsions. Podtitul dnešní epizody zní Uzrálí a my se dozvíme, co následovalo poté, co Sára spatřila svázaného Adama. Začnou mluvit? Prozradí Markovi, co chce vědět? Najde Mark odvahu, aby promluvil s Lacey? To a mnoho dalšího uvidíte v dnešní epizodě. Další díl bude následovat opět v neděli v 17:00. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Epizoda 6: Uzrálí Ty parchante. Tys ho zabil. Tys ho zabil. Adam Creedy není mrtvý, slečno Flanneryová. Je pouze v bezvědomí. Adame. Adame. Jsi v pořádku?

Koukej nás nechat jít, slyšíš mě? Říká se, že ovoce se má sbírat, až když je zralé. A klíčem k uzrání je trpělivost. Adame, je mi to tak moc líto. Co od tebe chce? Nevím. Vyklop to.

Ne. Nemám tušení. Promluvíš si s ní, ne? Ne. Nehledám milenku. Hele, kámo... Ženy si rády povídají, protože rády mluví o svých životech.

- Opravdu? - Ano. Všichni to mají rádi. Všichni chceme potají sdělit světu, jak zvláštní žijeme životy. Takže by sis s ní měl promluvit. O jejím životě. Ne, nemám tušení. Sáro, miluju tě. To neříkej.

Miluješ mě taky? Nech toho, prosím. Pověz. Nenechávej mě v nevědomosti. Ahoj, Marku. Ahoj, Lacey, jak se máš? Není ti nic, Marku? Ne, je mi fajn.

Proč? Nikdy ses mě na nic takového neptal. Ale ano, ptal. Ne, neptal. Vždycky jen "Ahoj, Lacey", "Je to tak v pořádku, Lacey" a "Sbohem, Lacey." Sáro, prosím... potřebuju to vědět. Adame, miluju tě.

Jen mě zajímalo, jak se ti daří. Je mi prima. Díky za optání. Hej, magore! Vím, že posloucháš. Řeknu ti, kde ten balík je... ale musíš nás nechat jít. Je to v garážích v Reedově ulici.

Druhé podlaží, ve sloupu, za cedulí s nápisem "Rezervováno". A teď nás nech jít. A jakmile ovoce uzraje, seberte ho. Dobrá. Ale jakmile ovoce seberete, nekácejte strom.

Na tom stromě totiž může vyrůst další ovoce. Hej. Hej! Co?! Hej!!! Co?! Nech nás jít, ty parch... Překlad: xxENDxx Korekce: scr00chy Další epizodu uvidíte již v neděli v 17:00 Pouze na www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vždycky sem si myslela že sem magor sadista ale až takhle zlé to se mnou není :D

180

Odpovědět

Opravdu mě dostává práce s kamerou a vůbec střihem. Tolik napětí a očekávání ve třech minutách. Fakt pěkný dílo.

180

Odpovědět

Jedna z nejlepších věcí na pokračování, co se tu kdy objevily.

180

Odpovědět

BugHero: To je bohužel věčný a primární problém a je to obrovská škoda, protože tak kvalitní nezávislé dílo jsem dlouho neviděl
Na takovou sbírku bych určitě přispěl...

180

Odpovědět

jen tak dal

180

Odpovědět

hej, škoda že tam nebyla ta ajťačka.. na tu jsem se těšil.. ale jinak čím dál tím lepší.

180

Odpovědět

Nevíte kde stáhnout Soundtrack ???

180

Odpovědět

BugHero: tý jo, to jsou špatné zprávy, to je škoda :(
Jo, Mark je fakt boží, jaký výsměch :D

180

Odpovědět

Kvalita tohoto seriálu její krátkostí dost trpí. Děj se posunuje po malých kouskách a pozorovatel tak ztrácí nit, zapomíná co se dělo v předchozích dílech.
Jinak souhlasím, že herecké výkony "dvojčete Thierry Henryho" jsou supr.

180

Odpovědět

Jenom vás chci připravit na to, že jelikož nemaj na seriál další finance, tak vás určitě závěr plně neuspokojí. Mají napsanej scénář na pár dalších epizod, ale chyběj jim peníze, takže nepočítejte s tím, že je tam všechno dořešený a ukončený. I když stejně budete psát, že vás to určitě zklamalo atd. :-) Jen se připravte na to, že nebudete bohužel plně uspokojeni. Musíme uspořádat Compulsions sbírku a podpořit tvůrce. ;-)

180

Odpovědět

Mark hraje hodně luxusně. Ani mi není líto, že je v seriálu v podstatě jen on. (I když ta pohledná 'ajťačka'... :D)

180

Odpovědět

Ježiši.. to je ale psycho :D... začíná mě to zajímat víc a víc..

180

Odpovědět

hh ten konec jak jí ukazoval, aby řvla hlasitějc byl dobrej xD

180

Odpovědět

Tak jsme to konečně začali žrát... Už aby přišel nášup

180

Odpovědět

Eric78: Taky se mi dost líbí. I proto byl nominovanej na Streamy Award za nejlepšího herce v dramatickém webseriálu. :-)

180

Další