Conan se učí jezdit na snowboarduLate Night with Conan O'Brien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:813
Počet zobrazení:10 580

Dnes jsem si pro vás připravil jeden archivní kousek. Toto video pochází z roku 2002, kdy se Conanův pořad ještě jmenoval Late Night with Conan O'Brien a vysílal se na televizní stanici NBC. Conan se při příležitosti konání zimních olympijských her v Salt Lake City vydal na svah se snowboardistou a zlatým medailistou z Nagana Rossem Rebagliatim, aby se naučil jezdit na snowboardu. A jak už asi tušíte, Ross to nebude mít s Conanem vůbec snadné. Máte zájem o překlad dalších starých videí v horší kvalitě?

Přepis titulků

Stojím tu s Rossem Rebagliatim, snowboardistou a držitelem zlaté medaile. Ty mě prý dnes naučíš jezdit na prkně. Jako nic, Conane. Bude to hračka. Nemám rád... rychlost. A taky nerad padám. Nemusím sníh ani chladný počasí. - Snowboarding je ti šitej na míru. - Vážně? - Na tuty. Líbí se mi tvůj pozitivní přístup.

Mám tu vlastní prkno. Má přezdívka je Cono-trhač. Místo obyčejnýho Conana, chápeš? - Jo, jasně. Chápu. - Jo. A podívej, co mám tady dole. To jsem já s malými špičáky. A na krku mám šálu, protože je kosa. Tu čepici na spaní moc nechápu. Ten, co to kreslil, mě trochu naštval, protože to vypadá, že jdu spát.

Líběj se mi ty uši. Ty zajíčkovský ušiska nahoře. Co to je? Tyhle? Je to pes. Je to Cono-trhač. Aha, to jsou psí uši. Jasně, už tomu rozumím. A abych zastrašil soupeře, mrkej na tohle, to se ti bude líbit. - Až udělám velkej skok... - Pěkný! Mrkej na to. Vylítnu do vzduchu a dotyčnej uvidí nápis: "Jseš nula!"

Pak se natočím, ukážu mu zadek a zase dopadnu na zem. Pokud chceš zahnout, musíš takhle posunovat zadní nohu. - Takže zadní noha je takový kormidlo. - Jo, tak nějak. Prostě tím měníš směr a bacha, ať nekopneš do prkna. Právě jsem odkop tvoje prkno ze svahu. V kolenech musíš mít pružnost. Nesmíš bejt ztuhlej a musíš vnímat okolí. - Jasně, musím se uvolnit. - Uvolnit. - Jasně, mám to.

- Ruce před sebe. - Ruce drž před sebou. - Je to taková zenová záležitost, že jo? Musím přijmout to, co se kolem mě děje, a ať se stane cokoli, vůbec to nevadí. Ať se stane cokoliv, buď v pohodě. Tak to prostě je, kámo. Tak to prostě je. Pitomej krám! Do háje. Nevím, co se stalo. Ujely mi nervy. To vázání mi tam nějak..

Dobrý. Tak jo. Jsem tam. Conane, klekat si před tebe nebudu... - Chápu, slyšels ty drby. - Nejdřív zadělej tohle. Jsem přikšírovanej, upevněnej a nabuzenej. Jdem na věc. Sleduj. To je dobrý. Já to zvládnu. Jo! Do hajzlu!

Já si tady na chvíli lehnu. Je to fajn. Šlo to jako po másle. Zvedej se pomalu a zvolna. - Drž se. - Jo. Tak jo. Teď vyjedeme tímhle směrem, načež použiješ tuhle nohu jako kormidlo...

- A zatočím. - Zkusíš dát tu nohu jakoby za sebe a takhle se otočit. Dobrá. To se mi rozhodně nepovede. Paráda, podívej. Vedeš si dobře. Takhle zastavuju. Takhle já zastavuju. Prostě moje technika.

Není to žádný spadnutí, je to spíš sesednutí. Nejdřív zkusíme, jak se z polohy, kdy máš paty směrem do kopce... otočíš ke kopci prstama. Předvedu ti názornou ukázku. Teď mám paty směrem do kopce. A kormidlo! To nedám, ani kdybych se pos*al. Jo. - Asi jsem našel zapadlýho medvěda. - Pojď, pomůžu ti. Tak jo.

Zkus si sednout na zadek. A je to! Pojď se na chvilku natáhnout. Dobře. Odpočinek není na škodu. - Ty, Rossi? - Jo. Přemýšlíš někdy o tom... když vesmír někde končí...

co... co je potom? Chápeš mě? Já jdu pořád kupředu a nevzdávám se... až do chvíle, kdy už se to nedá, a pak se na to většinou vybodnu. - Rossi? - Conane? Miluju tě. - Jdem zpátky na svah. - Dobře. Jdem na to. Pade na pade, uvolněně, v záklonu...

a zády do kopce. Nezastavuj se. Snaž se udržet v tempu. Pokrčuj se v kolenou, ne v pasu. Na koho si to tady hraješ? Na Boha? Myslíš, že jseš Bůh? Už nemůžu. Tak jo. Už je mi líp.

Jdem na to. Zkus tohle. To zvládneš. Dívej se tam, kam se chceš otočit. Přestaň s těma jediskejma blbinama. Nejsi můj otec. A je to. - A prsty jsou do kopce.

- Prsty do kopce, bejby! Tohle je ta nejpřirozenější pozice každého snowboardisty. Tak proč jsme tím nezačali? Ty ses pořád otáčel zády ke kopci, tak jsem tak nějak šel s proudem. Nesnaž se mě vytočit, kámo. Protože s tímhle číslem rozhodně nechceš bejt spojenej. - Dobrá práce. - Dívej! Zastavil jsem, aniž bych spadnul.

Bože můj! Paty, paty! Paty! Jde ti to! Tahle hora je má milenka. Je to má milenka. Conane, pečlivě jsem tě sledoval a myslím, že už můžeš na rampu. Kámo, jsem si jistej, že si tu rampu povodím.

Připravenej? Jdem na to. Jsem bystrý žák. Učím se rychle! Už od narození. Chci poděkovat Rossovi! Byl moc fajn a rád jsem s ním trávil čas. Třeba se u nás někdy zastaví. Takže mu děkuju. Dáme si pauzu a pak už přijde Luke Perry. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:-DDD

00

Odpovědět

Milujem ťa :D Ak ma nerozosmeje Conan tak potom nikto! :D

200

Odpovědět

A tohle je přesně ten typ materiálu, pro který si chodím jen na videacesky!
Dnešní prokrastinace je zábavná :-)

220

Odpovědět

Romantická rozprava o zákonitostech vesmíru v nedalekém lesíku mě dostala do kolen :D

200

Odpovědět

jak ja toho blázna zbožňujem...bez ohladu na kvalitu, stále je úžastný :)

200

Odpovědět

skvělé, další

180

Odpovědět

To je šašek :-) Každopádně velká sranda. Ale jeho recenze na Hitmana vede :-)

181

Odpovědět

Jak říká staré dobré přísloví: "Conana není nikdy dost". :)

190

Odpovědět

Určitě jsem přidávejte i starší videa v horší kvalitě, zvlášt Conan zabije všechno v jakimkoli rozlišení

191

Odpovědět

Paráda, tak kdy bude další?! :-D

180

Odpovědět

Ještě sem neviděl video s Conanem který by mě nedokázalo rozesmát =)
10/10

180

Odpovědět

No, každej takhle začínal :D

181

Odpovědět

já ne, ještě jsem totiž nezačal :)

212

Odpovědět

Kdybych začal já, tak skončím s omrzlinama a zlomenou nohou někde v křoví :-D

191

Odpovědět

Ked sa najde nejaky fakt dobry diel tak prelozte :D .. ale radsej by som bol za tie novsie :)

180

Odpovědět

I'm not with the jedi stuffs. You're not my father :D to mně fakt rozsekalo :D:D:D

1931

Odpovědět

Říká "Enough with the jedi stuff." ;-)

196

Odpovědět

+BugHer0zrejme sa nudis ked sa hrat na dobraka Grammar Naziho :D

1862

Odpovědět

+BugHer0Upřímně moc nemusím, když se tu lidi snaží video citovat, aniž by věděli, co se tam říká. I normálně jsou komentáře, kde je jen citace z videa, a nic víc, docela hloupý, ale tímhle dostává ta hloupost úplně novej rozměr. ;-)

237

Odpovědět

+BugHer0hehe, takhle nějak vypadá ponížení před několika sta lidmi :D

202

Odpovědět

+BugHer0A když už tu mám admina : Dá se nějak změnit obrázek můj, co mám tady u toho příspěvku? V nadstavení to nikde nevidím a málo kdo to opravdu změněné má. Ne, že by to nějak hořelo, spíš tak pro zajímavost.

181

Odpovědět


Odpovědět

+BugHer0Tak jsem se díval na ten odkaz, jak změnit profilovej obrázek a musím říct, že jednodušeji to snad už ani nejde...

180

Odpovědět

"Klekat si před tebou nebudu..."
"Chápu, slyšels ty drby."

:D

215

Další