Conan peče s Marthou StewartLate Night with Conan O'Brien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 518
Počet zobrazení:16 670

V dohledné době chci začít ve větším překládat mimo jiné i starší Conanova videa. V pořadu Late Night with Conan O'Brien kromě rozhovorů s celebritami Conan také vyjížděl často do terénu a na vlastní kůži zkoušel nejrůznější profese. Vžil se například do role řidiče kamiónu, barmana, tanečníka a v dnešním videu se pokusí s americkou kulinářskou ikonou Marthou Stewart něco malého upéct. Nebyl by to ale Conan, aby na velmi formální Marthu nevybalil pár hlášek a hloupých dotazů.

Máte zájem o starší skeče a videa s Conanem?

Přepis titulků

Nikdy jsem neviděl tak napěchovanou linku. - Dívejte, spousta formiček. - To jsou vykrajovače. - A tohle je... Tohle je na perníkového Otesánka. Vážně nádhera. Tohle je sněhulák Abraham Lincoln. - Jsou tu všechny možné tvary... - Nepomíchejte mi je. - Vy je máte roztříděné? - Samozřejmě, a vy mi je mícháte. - To vás musí vytáčet, viďte? - Jo. To nejpodstatnější je...

Stalo se vám už někdy, že zapnete sporák, zapomenete na to, někdo na vás promluví a vy řeknete: "Tak to počkat. Já si totiž myslím, že..." A pak se musíte natáhnout pro stěrku - a odlepit si spálenou ruku? - Ne. - A pak... - Ne. Ne. - Co to máte tady?

- Mám ráda různé druhy soli, - takže jich tu mám šest nebo sedm. - To jich je tolik? - Myslel jsem, že sůl je prostě sůl. - Ne, zkuste tuhle. Nasliňte si prst. Jenom jeden prst. Stačí trošičku. A teď si zlehka naberte. Zlehka, zlehka... Dobře, tohle je šedá mořská sůl. Z francouzské Bretaně. Co říkáte? Slaná. Zkuste tuhle.

Nasliňte si jiný prst. Tohle je... Řekněte, jestli je slanější. Slaná. Slanější? Slaná. Nepoznám to. Nemám tak dobrou chuť. Zkuste ještě tuhle. To je černá sůl. - Já jím doma šlupky od brambor.

- Tohle je černá sůl. To je pepř! - Prý černá sůl. - Jen jsem chtěla zkusit, jestli to poznáte. Nejsem žádnej retard. Tohle je úžasný. Můžete přejet rukama po hrncích a zařvat: "Tolik měděných hrnců!" "Tolik měděných hrnců!" Jsem zlý pirát. Máme tu lednici, velkou spoustu dobrot...

A všechno je domácí. To je paráda. Džemy, želé... Dívejte, lidský mozek. - Tady je Sarah, Jenn a Lucinda. - Zdravíčko! Dejte si, co chcete. Jste výtečná kuchařka. A tohle mi objasněte. Od někoho jsem slyšel, že těmihle obřími trubkami u stropu teče do budovy omáčka. O tom nic nevím.

Takže tady je má pracovna. Hádejte, kdo s námi povečeří. Pro pár snadných tipů si přišel moderátor večerní talk show Conan O'Brien. Mimo jiné ho naučím i můj tajný recept na sněhový dort. - Čím začneme? - Tohle nám pomůže při... Líbí se vám to? - Je to hrozně příjemný. - Jistě. Tohle jsou takové malé formičky. Jsou z pružného silikonu. Tak silikon. Já jsem si říkal, že už jsem to držel v ruce. - Rád sleduju, jak něco hoří.

- Dobře. Vždycky založím požár, počkám na hasiče, dívám se, jak to shoří, a pak tiše vypadnu. Měli byste vědět, že jen vtipkuje. Je to komik, musíte s tím počítat. Díky, Martho. - Máte tu nějakej chlast? - Ne, v žádném případě. Proč? Dívejte, můj má malý špice. Vypadá jako polární dikobraz. - Dívejte, co mám. - Vidím. - Hořák a masku. Zhyň, sněhu!

Zhyň! Musíme Conanovi poděkovat. Je to vážně lahoda. Bašta. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (67)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To tu přišlo 18 lidí a na každej commend dalo 18 liků?

61

Odpovědět

Nemáš na mysli 19 ? HUahuaha

10

Odpovědět

matusy: To si její spoluvězeňkyně nejspíš myslely taky:-D

210

Odpovědět

To je k***t ten Conan :D hehe... tak trošku trápny, neskutočne nesympatický, ale vtipný to mu treba uznať :) ....A Marta je prudko jebatelná Milfka :D

2145

Odpovědět

Luboš: NeNe ale je pravda ze je učitelskymu dost podobnej

210

Odpovědět

Nehral on nahodou vo filme WARRIOR ???

212

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=lDp2iIdLGG4 tohle video s Conanem mě odrovnalo :D akční hrdina :D

210

Odpovědět

Conana neni nikdy dost :D

220

Odpovědět

Je to vtipný, ale furt si nemůžu zvyknout na tej jeho rypák

2114

Odpovědět

To je takovej blbec. Umiram smichy u toho:D:D

212

Odpovědět

Čim více tím lépe Conana !

210

Odpovědět

pěkná kuchyně :)

210

Odpovědět

Conan jako nezvedný syn Marthy Stewart je prostě neodolatelný!

211

Odpovědět

Má úžasný smysl pro humor...jen sem s ním :-P

210

Odpovědět

Další a další videa s ním.:o)

210

Odpovědět

Conan je výbornej, klidně sem přeložte do nejvíc videí s ním =)

210

Další