Poznejte Jordana SchlanskyhoLate Night with Conan O'Brien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:529
Počet zobrazení:12 352

A máme tu zase jeden archivní kousek. Tentokrát jde o video, které bude věnováno primárně Jordanu Schlanskymu. Když došlo před pár lety ke stávce scenáristů, nudil se Conan natolik, že se rozhodl natočit o Jordanovi reportáž a trochu lépe ho poznat. Výsledek vám dnes přináším s českými titulky. Ve videu sami uvidíte, že Jordan nejspíš není robot a dokáže se občas i pousmát nebo projevit nějaké běžné lidské emoce. ;-)

 

Přepis titulků

Sedím tu s Jordanem Schlanskym. Jordane... Nechtěl jsem ti podat ruku. Jen jsem tě představoval. Ty si nějak moc věříš. Máš padáka. - Jakou máš v pořadu funkci? - Jsem asistent producenta. - V kolik chodíš do práce? - Obvykle kolem jedenácté. Dobře. Co snídáš? Proteinový šejk, který zapíjím zeleninovým drinkem.

Cože? - Ty piješ proteiňáky? - Ano. - Jaký druh? - Jde o sato gainer, což je vyvážená směs proteinů a sacharidů s troškou tuku. Podporuje metabolismus. Myslím, že se to správně vyslovuje sejtogejnr! - Takže je v tom i tuk? - Jen trocha. - Proč piješ tuk?

- Jako doplněk proteinů a sacharidů. Tuk není žádné zlo. Ve Středomoří je většina tuků považována za prospěšné. - Ale my jsme v New Yorku. - Pravda. Až budeš ve Středomoří, brnkni mi a já ti letadlem pošlu nějakej tuk, bejku. - Prý to umíš s bičem. - Umím s ním zacházet. Dobře, viděl jsem tě s ním dokonce v jednom starém videu. - Tehdy ses sám točil při tréninku s bičem? - Ano. - Kolika lidem jsi to video už pouštěl? - Několika místním zaměstnancům. - A co na to říkali?

- Byli ohromeni. Jordan je milovníkem vín. Předvedeš mi svoje znalosti? Víno je dobré nejdřív přesně takto protřepat, aby se do něj dostal vzduch. Vlivem vzduchu totiž mění svou chuť. Cítíš tam něco? Ta vůně se ti může, ale taky nemusí líbit. - Možná cítíš ovoce z teplých krajů nebo hlínu... - To spíš to teplo. Až budeš mít té vůně dost, můžeš ho trošku usrknout a převalovat v puse. Toho tvýho tepla mám dost už pěkně dlouho. Máš nějakou oblíbenou rockovou skupinu?

Jednoznačně skupinu Rush. - Můžeš jmenovat nějakou písničku? - Nejslavnější je Tom Sawyer. Jejich frontman Geddy Lee má legrační hlas. - Jeho hlas je trochu nezvyklý. - Líbí se ti? - Nevadí mi. - Třeba to... - Znáš tu písničku? - Ne. - Není od nich? - Ne, v žádném případě. - Jmenuj další jejich písničky.

- Celé to album je dost známé. - Třeba Limelight. - Zazpívej mi ji. Přesně tu jsem zpíval! Jenže to na rozdíl ode mě neumíš. Kde budeš teda od zítřka pracovat? Tohle je Jordanova kancelář. Musím říct, že mi k tobě moc nesedí. Ty jsi upravený, čistotný a máš rád vše pod kontrolou. Ale tvá kancelář připomíná spíš doupě nějakého šílence.

Máš tu tašky plné... Tašky plné pomerančů. Co to má znamenat? Všude se tu povalujou tašky plné pomerančů. - Jsou to mandarinky. - Medové cereálie. Najednou těm tvým proteinovým šejkům nějak nevěřím. Ke svačině si občas dopřeji celozrnné cereálie. Tohle nejsou seriózní cereálie. Vždyť na ně lije med čmelák! Obsahují málo cukru a jsou celozrnné.

Co ti na nich vadí? Ten čmelák! Maj na krabici kreslenýho čmeláka. Jak se něčím takovým můžeš stravovat? To, že jsou určené dětem, neznamená, že si na nich nemohu pochutnat. Samý haraburdí. - Tonikum na zuby a dásně? Co to má bejt? - Ústní voda. Takovýhle věci prodávaly pojízdné obchodní vozy v roce 1855. To přece nevadí. Co v tom je?

Jídlo. - Jakého druhu? - Různých druhů. - Nechceš to rozvést? - Ne. Bože můj. To snad ne! Polomáčený sušenky. Hlavně že si hlídáš tuky a jíš výhradně potraviny ze Středomoří. Z jaké oblasti Středomoří pochází tyhle sušenčičky?

Podporují můj metabolismus. A proč je schováváš v piksle s víkem? Stydíš se? Jíš je, když máš depku? Když tě něco rozesmutní, popadneš tuhle pikslu, zaboříš do ní hlavu a začneš se ládovat? Ládovat polomáčenejma? Jaký víno bys mi k nim doporučil? Nejspíše Syrah.

- Možná Bordeaux. - To by bodlo. Cokoliv z údolí Napa. Zkrátka nějaké nasládlé víno. K čokoládě se hodí celá řada červených vín. - Drobíš na mě. - Jak ses dostal k tancování? Díky jednomu trapnému zážitku z Francie. Dvě dánské modelky si se mnou tehdy chtěly zatančit, a já to neuměl. - Zkusil jsem to a...

- Tak jsi je zavraždil. Nedalo se nic dělat. Někdo ty mrchy zabít musel. Pustíme hudbu. Chyť mě za ruce a otočka. Obě ruce. Přes hlavu. Ode mě. Výborně. Jen tak dál.

Jen se... Musíš držet postavení. Už aby ta stávka scenáristů skončila. Hrůza.

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kliknite pravou myskou na tag a dajte sukromne prehladavanie

02

Odpovědět

Video nejde přehrát. Můžete s tím prosím něco udělat?

411

Odpovědět

Jde to uplně normálně. Nechápu proč vám to nejede :D Ale u mě je vše oka a jdou mi všechny.

00

Odpovědět

Video nejede

221

Odpovědět

Nejdeee tooo !! :(((

270

Odpovědět

Sakra, ono se to umí smát ! :O Jordan je docela slaďouš :D

42

Odpovědět

No mazec, Conan před faceliftem!
... a Jordan před feeldowngradem :o)

00

Odpovědět

Keď som v náhľade videl, že sa Jodan usmieva, tak som si hovoril, že sa mi to musí len zdať.

150

Odpovědět

Jordan už nikdy v mých očích nebude takový jako doposud, viděl jsem jej se smát !

311

Odpovědět

Pár rokov s Conanom a Jordan sa prestal usmievať :P :D :D

1071

Odpovědět

Jordan se smeje a dokonce vic nez obvykle. V novejsich dilech to je spis jako videt padat hvezdu, kdyz se usmal :D

101

Odpovědět

Hele, nevíte někdo název písničky na kterou tančí? Děkuji :)

52

Odpovědět

More than a woman od Bee Gees

81

Odpovědět

Jeho "Correct." je stejně nejlepší :D

561

Odpovědět

Chtěl bych jen upozornit na špatně vložený tag, Místo čárky je tam tečka, takže odkaz "talk show" a "Jordan Schlansky" jsou spojené a odkazují tedy na něco jiného. Díky. :)

41

Odpovědět

Díky, opraveno. ;-)

31

Odpovědět

Mimochodem, tady je jedno video s Jordanem, co by stálo za překlad ;) (pokud ho sem už někdo nedával)
https://youtu.be/oHg5SJYRHA0

2552

Odpovědět

Pardon, měl jsem v clipboardu špatnej odkaz, tady je ten správnej https://youtu.be/TJL4Y3aGPuA

1548

Odpovědět

+BushidoJo tím si to vylepšil, opravdu vylepšil. Ale abys neřekl dokoukám to dokonce ... ;)

543

Odpovědět

Každé další video mě, bohužel, utvrzuje v tom, že bych si víc rozuměl s Jordanem než s Conanem :D

1753

Další