Kačer s podivnou zálibouLate Night with Conan O'Brien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:504
Počet zobrazení:9 147

Dnes se spolu s Conanem opět podíváme do archivu. Conan si totiž kdysi pozval do své show živého kačera. Diváci z něj byli nadšení, ale pak se stalo něco neprominutelného. V dnešním videu ale uvidíte, že se dá i z nešťastné události vytěžit maximum. :-)

Přepis titulků

Teď chci mluvit o něčem, co se tu stalo před pár dny. Dělali jsme tu jeden skeč. A mimo jiné v něm vystupovala i živá kachna, která měla v danou chvíli přijít dveřmi. Skeč se povedl. Ten kačer byl úžasnej. Jakmile nakráčel na scénu, publikum bylo nadšený, já byl nadšenej. Tady v New Yorku byl pošmournej den. Blýskalo se tu a bylo tu vlhko. Ale jakmile sem přišel ten kačer, bylo nám dobře.

Byl výbornej a já nevěděl, jak se jmenuje, tak jsem mu začal narychlo říkat Kachňák. V téhle branži musíte být pohotoví. Takže... A já jsem si Kachňáka oblíbil natolik, že jsem ho pozval o den později znovu. Nakráčel sem, ale pak se něco stalo. Přísahám a sami uvidíte, že to nebylo domluvené. Prostě se to stalo a... Podívejte se.

Ani nevíme, co s ním dál dělat... Fuj! Fuj! Nevím, jestli teď zvládnu pokračovat. Měli bychom jít dál. Ale máme tu hov*nožroutskou kachnu. Promiňte! Zřejmě jste poznali, že jsem z toho byl otráven. Tuhle práci dělám už víc než 14 let, ale tohle jsem ještě nikdy nezažil.

Rád bych se vám omluvil. Kachňákovo chování bylo nepřípustné. A mé klení celou situaci jen zhoršilo. Jsem profesionální moderátor a nepoužívám podobné výrazy rád. Myslím, že se to do televize nehodí. Chci zdůraznit, že podobně pokleslá mluva rozhodně nepatří... nepatří do televize, jakou je NBC. Ani v jednu hodinu ráno.

Takže prosím NBC, aby přijala mou upřímnou omluvu. Přerušujeme vysílání, abychom vám přinesli mimořádné oznámení. Už tento podzim uvidíte senzačního Kachňáka v hlavním vysílacím čase! V seriálu Kachňák - hov*nožroutský kačer. Dobré ráno! Jdu pozdě na schůzi a kalhoty mám celý od kachních hov*n. Co mám asi teď dělat? Myslím, že vím, kdo by ti mohl pomoct.

Chlapci, večeře je na stole. Kachní hov*a pro Kachňáka a skvělá roštěnka pro tebe. Paráda. Nechceš si to vyměnit? Honem, Bobby, nebo přijdeš pozdě do školy! Nemůžu najít svůj vědecký projekt! A co to přesně bylo? Byla to kupa kachních hov*n.

Nechal jsem ji přímo tady! Kachňáku! Klídek, do hoďky to budeš mít zpátky! Kachňák - hov*nožroutská kachna. Každé úterý, středu a pátek ve 21 hodin. V sobotu navíc Kachňákův speciál a v neděli večer Kachňákův maraton. Pouze na NBC. Asi jsem se spletl. Nejspíš z něj bude hvězda. Tady ho máte! Přivítejte Kachňáka, dámy a pánové!

Jo! Líbí se mi... Líbí se mi, jak si říká o potlesk. "No tak!" Čau, Kachňáku. Bude z tebe hit. Máš to slušně rozjetý. Jo. Nesnáší to... Kam si to šineš? Nevím, co má za lubem. Kachňáka štve, že nedostal zaplaceno a chce si to vyříkat.

Tak jo, Kachňáku, musíme jít na další program. Takže tam zůstaň a já jedu dál.

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kašlete na Conana, kde seženu ten Kachní sitcom :-D

200

Odpovědět

Ehm...možná je to detail, ale není tohle spíš husa? Vím, že tam říká kachna a ne husa, ale tohle je husa a tudíž by to neměl být Kachňák, nýbrž Husák...

1822

Odpovědět

Hlavně že víš, že říká kachna. :-D Nic ve zlém, ale proč bych to měl překládat jako husa, když říká kachna? Kdyby tam byl tygr a Conan mu říkal pes, tak to taky budu překládat jako psa, protože to je tak ve videu a já nemám opravovat jeho výroky, ale překládat, co říká. ;-)

193

Odpovědět

+BugHer0Což já taky nereaguji na tvůj překlad, ale na ten pořad. Překlad je bezva, děláte to dobře, všechna čest :)

187

Odpovědět

+BugHer0A mimochodem to vážně je kachna. Husy mají dost odlišný zobák i stavbu těla. :-) http://drubez.chovzvirat.com/img/clanky//originals/husa%20kade%C5%99av%C3%A1-1513.jpg" rel="nofollow">ukázka

191

Odpovědět

+BugHer0Páni, fakt že jo...já měl zažité, že kachna není bílá...a ono je jak koukám kachen docela dost druhů. Nuže, omluvník za kachní spam. :D

184

Odpovědět

+BugHer0No něco jinýho je kachna domácí a kachna divoká kachna domácí je většinou bílá a jinak se tady Conan fakt chová jako by nikdy neviděl zvíře no prostě vím že jeho práce je ze sebe dělat blbce aby si obyčejní američani nemuseli připadat hloupě

183

Odpovědět

+BugHer0Zdar, celkem dobry jak video tak preklad ale napadlo mne jestli v tom jmenu kachnak (a mozna proto mu tak rikaj i kdyz to je popripade husa, to ja nevim) neni skryt dalsi vtip a to narazka na tzv. "Kvakeri" (v anglictine prave "Quakers"). Je to takova sekta, respektive v nekterich zemich jsou vedeni jako normali nabozenska organizace a jinde jako sekta. Info treba tady na wiki :
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kvake%C5%99i

Proto asi konan rika ze ho jine jmeno nenapadlo, mozna i Conan a producenti vedeli ze je to gunar, tedy samec husy(pokud to fakt neni kacer) ale chteli tam mit ten vtip o "Kvakerich" :-)

181

Odpovědět

Vy už nepřekládáte Vsauce?

184

Odpovědět

tak nejako som to tušil :D

184

Odpovědět

Nevím, ale mě to teda zas tak vtipné nepřišlo...

1828

Odpovědět

Mne spíš přišlo vtipné, jak jsou všichni z té kachny u vytržení :-) No v amerických městech jich asi moc nepotkají :-) Já jsem včera pěknou kupu krmil u rybníka, tak mi to přijde celkem normální vidět kachnu :-D

190

Odpovědět

Na Conana bych se vydržel dívat třeba pořád. Takže čím víc Conana, tím lépe ;)

1818

Odpovědět

Poslední dobou tady je furt jen Conan...:-/ Jsou i jiný moderátoři a podle mě lepší a na ně se prdí...:-/

1882

Odpovědět

Bohužel ostatní překladatelé, kteří překládají jiné moderátory, nemají poslední dobou na překlad čas.

189

Odpovědět

+BugHer0OK, škoda, ale co se dá dělat... Ať si koukaj ten čas brzo udělat!:-):-)

1861

Odpovědět

+BugHer0koukám že Conan fans to tu palcujou.. stejně musím souhlasit, chce to už taky něco jinýho než Conana, pochybuju BugHer0, že ty, jako profesionální překladatel, by ses nemohl domluvit s jiným překladatelem a nepřeložit video od jinýho moderátora než je Conan :) .. vím, že taky máš času pomálu, ale nevidím rozdíl v tom jestli přeložíš 2 minutový video od Conana nebo 2 minutový video od Craiga či Gordona

1811

Odpovědět

+BugHer0Kdo říká, že bych nemohl? :-) Jen prostě radši překládám Conana, protože mě víc baví. Samozřejmě, pokud by někdo neměl hodně dlouho čas na jiného moderátora, přeložím i něco jiného. Neboj. ;-)

181

Odpovědět

grr.....

184

Odpovědět

Tvůj se zase vyznamenal.

184

Odpovědět

+LiftyNerozumím řeči tvého kmene...

1821