Jack Black zpívá příběh Conana O'BrienaLate Night with Conan O'Brien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:485
Počet zobrazení:8 964

Když slavil v roce 2003 Conanův pořad Late Night with Conan O'Brien 10. výročí, nemohlo se to obejít bez speciální epizody. Proto se v newyorském Beacon Theatre uspořádala velká akce, která později vyšla i na DVD. Celý večer se rekapitulovala Conanova kariéra a objevila se spousta známých tváří, např. Ben Stiller, Will Ferrell nebo Jack Black, který se vám představí i v tomto videu. Připravil si totiž pro Conana speciální píseň, která je oslavou jeho kariéry na NBC. Jack Black vám tak opět dokáže, že je nejen kvalitní herec, ale také výborný zpěvák. Bohužel jsem nenašel lepší video, takže se připravte na to, že vám během sledování třikrát na chvíli vypadne obraz. Ale doufám, že si i tak povedenou píseň užijete. Poznámka: Z tohoto speciálu pochází i tento skvělý sestřih, který je už na našem webu přeložen. Já sám DVD k 10. výročí vlastním a doporučuji ho každému zdatnému angličtináři, který je Conanovým fanouškem. Dá se objednat například přes eBay.

Přepis titulků

Prosím, přivítejte tu pana Jacka Blacka! Slyšte! Přináším vám příběh Conana Christophera O'Briena. Pokorného beránka, který vyrostl v moderátorského lva! Stejně jako když král Artuš vytáhl Excalibur hluboko z kamene, Conan sebevědomě nakráčel do NBC a dobyl talk show trůn.

Ale v nitru srdce dobře věděl, že to nemá šanci zvládnout sám. A tak zavolal šlechetnému Andymu. Řekl: "Potřebuji tě, věrný příteli." A pak se přidal k jejich bratrství i mocný Max, aby mohl rozeznít své pohanské bubny. Semkli se v mocný triumvirát, a byli připraveni na blížící se bouři.

Ale pozdě v noci ďábelští kritikové tancovali Conanovi v hlavě. Dobrá! "Nikdy to nezvládneš." "Bude to fiasko." "Vůbec na to nemáš." "Jsi nervózní a nejistý, třese se ti ohryzek." "Teď nás prosím omluvte, neboť jdeme sníst naše ďábelské koláče."

Neeeee! Ale najednou se to všechno otočilo, milánku. Sledovanost stoupá. Vedení se usmívá. Diváci se baví. Děti běží. Orli letí.

Sušenky se pečou. Farmáři dojí. Holiči stříhají. Buňky se dělí. Vesmír... Promiň, moje chyba. Nechal jsem se unést. Podívejte, přátelé, hlavní je, že jim to Conan natřel. Získal tučnou dlouhodobou smlouvu.

Richter odešel, to zamrzelo. Ale jak se zachoval Conan? Jel si dál to svoje. A teď zpovídá přední celebrity 24 hodin denně, 365 dní v roce. A mám pro vás novinku, ničemové! Ještě se do toho neopřel naplno! Tak jeď dál, Conane. Jeď dál! To byl úžasný Jack Black, dámy a pánové!

Jeď dál, Conane! Conane, jeď dál! Jeď dál, Conane! Conane, jeď dál! Jeď dál, Conane! Ty víš, že musíš jet dál! Jeď dál, Conane! No tak, víš, že musíš jet dál! Jeď, jeď, jeď... Za chvíli budeme pokračovat, dámy a pánové.

Jack Black! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtěl bych poprosit o překlad tohoto dílu: http://www.youtube.com/watch?v=T3tSk8-Z4dk&feature=related

190

Odpovědět

prostě tam válí :D

204

Odpovědět

Ale jo, pobavilo :)

192

Odpovědět

Jak již bylo naznačeno níže. Komu by se jeho zpěv zalíbil, mohu vřele doporučit jeho/jejich novou desku Tenacious D - Rize of the Fenix. Neskutečně dobrej a zábavnej nářez :).

202

Odpovědět

Boží!! Hrozně moc děkuju za překlad a jednoznačně 10*. Spojení dvou mejch oblíbenců. Dobrý taky bylo vidět jak je Jack oproti němu malej. :D

192

Odpovědět

Jack Black je môj obľúbenec :) a keď som videla Tenactious D - the pic of destiny si to úplne potvrdil :) Perfektný hlas a perfektný herec :)

202

Odpovědět

Sakra, to je frajer :)

193

Odpovědět

Jack Black je proste borec a dokaze to vzdycky poradne rozject xD

203

Odpovědět

Jack Black válí. Nikdy bych do něj neřekl, že je tak pohybově vybavený.

193