Continuum - 1x05 - Han Sólista

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:288
Počet zobrazení:4 025
Melanie nás dnes potěšila svým video pozdravem, ale teď už se zase vrací zpět do své role. V minulé epizodě našla Reagan na palubě lodi živého muže. Palubní počítač Tara jí tvrdí, že je to žoldák a chce ji zabít. Bude Reagan Taře věřit, ačkoliv jí posledně lhala, nebo se radši rozhodne s mužem spřátelit a najít cenného spojence? Pokud chcete dnešní epizodu zhlédnout s anglickými titulky, můžete tak učinit zde.

Přepis titulků

Říkalas mi, že je mrtvej. To jsem si také myslela. Nejevil žádné známky života. Když ses spletla v tomhle, možná ses spletla i v tom, že mě chce zabít. Ne, tím jsem si téměř jistá. Tak mi dej pistoli. Je zabezpečená. Jo, já vím, mami. Už jsem si ji chtěla vzít. - Myslela jsem, že se jmenuji Tara.

- Dej mi tu pistoli! Posledně jsem ti ji povolila... ale vypadá to, že se spolu s pamětí vytratily i tvé schopnosti. - Je to pro tvé vlastní dobro. - Jo, jen ve stavu nouze, chápu. Ale jestli mě bude chtít ten chlápek zabít... Dobrá. Co tím myslíš? Povoluji ti použít zbraň. Continuum 1x05 - Han Sólista Koukám, žes našel oblečení.

Jo... a skvěle mi padne. Jako by bylo moje. Takže ty netušíš, kdo jsem? - Nemám páru. - Nikdy jsi mě neviděl? Ne. Proč?

Ty snad víš, kdo jsem? Možná. No, buďto to víš, nebo nevíš. Palubní počítač jménem Tara říkal, že jsi žoldák. A jak ji na to přišla? Našla to v databázi. Ale já nejsem. Vypadám tak snad? Možná, já nevím. - Ale nejsem.

- Jak to můžeš vědět? Pamatuješ si něco? Ne... Vůbec nic. Jo, tak to vítej v klubu. Nevěř mu. Přijde mi neškodnej. Ano, ale nezapomeň, že trpí také ztrátou paměti. - Víš, jak dlouho to ještě potrvá?

- Ne. - A může to být trvalý? - O tom pochybuji. Jen potřebuješ nějaký podnět, který by ti paměť obnovil. Jo... Co třeba tohle? Další díl najdete na našem webu již tuto sobotu ve 21:00! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj, nechci do toho moc rejpat ale opravdu se to má jmenovat Han Sólista? není to spíše odkaz na Star Wars a slavného Hana Sola?

182

Odpovědět

Samozřejmě, že je to odkaz na Hana, ale ten je v tom snad vidět i tak. :-) I v originále se epizoda jmenuje Han Soloist, a ne Han Solo. ;-)

180

Odpovědět

Uz to konecne zacina nabírat obrátky :)

180

Odpovědět

Tady je to na csfd, kdybyste to chtěli ohodnotit. ;)
http://www.csfd.cz/film/324478-continuum/

180

Odpovědět

začíná se mi to jevit jako nějakej sociální experiment ;)

181

Odpovědět

Lidi já už to psychicky ani fyzicky nezvládal musel jsem se kouknout na youtube na všechny díly

181

Odpovědět

super seriál !!!!!!!!!!!!! nemá chybu !! je tam všechno: napětí ,zápletka otevřenej konec prostě super!! :) mimoto ten počítač mi trochu připomíná hru portal 2 :D
CHCI DALŠÍ DÍLY!!! :D

182

Odpovědět

Vím že je to hloupé a jsem nedočkavej nešlo by překládat častěji než 2x týdně :)) jsem hrozně natěšenej na další díl :))

181

Odpovědět

Bohužel, většinu webseriálů vysíláme jen jednou týdně, tady jsem zvolil variantu 2x týdně, protože každý díl většinou končí dost napínavě. ;-) Víckrát bych to hůř stíhal a hlavně už zbývají jen 4 epizody a potom budeme stejně muset čekat na vydání 2. řady, protože má seriál dost otevřený konec. ;-)

180

Odpovědět

Han Solo Shot First

181

Odpovědět

ale 4 minuty je i na webseriál poněkud málo

189

Odpovědět

To bych neřekl. Podívej se na ostatní webseriály. Delší stopáž mají jen seriály, které už si mohou dovolit vyšší rozpočet díky sponzorům nebo výtěžku z KickStarteru (Bite Me, JourneyQuest, The Guild) a i ty málokdy překročí nějakých 10, 12 minut na epizodu - to už jsou výjimky.

181

Odpovědět

no to není novinka, já myslím, že přece už byl na tom videu co ona má v tom záznamovém zařízení nebo to byl někdo jinej?

181

Odpovědět

Myslím, že to tam je spíš proto, že jí v tu chvíli dojde, že už i on ví, že spolu něco měli, i když si to ani jeden z nich přesně nevybavuje. Jinak máš pravdu, že ona už to tuší od minulého dílu.

190

Odpovědět

Jo a ještě mi došla jedna věc. Ona se na konci při pohledu na tu fotku tváří překvapeně hlavně proto, že Tara neví, že si pustila tamto video a už v něm toho chlápka viděla. Takže kdyby teď řekla: "Jo, já vím, že jsme spolu něco měli," palubní počítač by věděl, že před ním něco tají a úplně mu nedůvěřuje. ;-)

192

Odpovědět

proč sou sakra tak krátký?

1810

Odpovědět

Protože je to webseriál. Pořád marně čekám, kdy si lidi zvyknou, že webseriály mají úplně jiný formát než věci z televize. Prostě to tak je. Horší efekty, masky a kostýmy z důvodu nedostatku financí, kratší epizody, herci většinou dostávají minimální honorář a děj se odehrává často v mnohem kratším časovém horizontu. Dneska je to pořád standard, protože lidi na webu jsou zkrátka zvyklí překlikávat ze stránky na stránku, chatovat, skypeovat, facebookovat a nehodlají sedět u počítače 40 minut. Až se doba změní nebo se objeví někdo, kdo se nebojí zkusit něco nového, třeba se dočkáme půlhodinových webseriálů nebo toho, že se některé nákladné TV seriály budou vysílat pouze na internetu, ale zatím to zřejmě ještě nějakou chvíli nehrozí. Je to zkrátka jiné médium.

180

Odpovědět

+BugHer0No, nevím jak ostatní, ale já neznám moc lidí co by trávili u počítače celý den jen skypováním nebo facebookovaním. To se spíš lidi podívají na kvalitní film, nebo seriál s dobrým rozpočtem. Neříkám, že webseriály nejsou dobré, to vůbec ne. Naopak, někdy je webseriál mnohokrát lepší než co se dává v TV. Je to smutné, že talentovaní lidi, co tvoří takové webseriály jako je tento(a mnoho dalších) nemají sponzory. Ale americké soap opery a další s prominutím hovadiny mají i 7 sérií. Taková je dnes doba...

181

Odpovědět

+BugHer0To s tím skypeováním a facebookováním byl spíš jen takový výčet. Samozřejmě toho dělá člověk víc, ale prostě je pořád zažitý, že na veškerý video servery jako YouTube se dávají hlavně krátké filmy a krátké vlogy nebo webseriály. Najdou se i výjimky, ale většinou to tak je.

180