Horizontální událostContinuum (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:259
Počet zobrazení:4 211

Ve čtvrté epizodě sci-fi seriálu Continuum se začnou Reagan částečně vracet vzpomínky, a navíc se dozví něco nového o identitě mrtvého žoldáka.

Přepis titulků

Jo, jako rozzuřený troll. Sklapni! Dej mi tu kameru. Co to děláš? Co? Continuum 1x04 - Horizontální událost - Řekni mi, kdo to je! - Už jsem ti to řekla. - Měl za úkol tě zabít. - Ne, tomu nevěřím. Lhaní není v mém programu. Ale během té poruchy se ti poškodily data.

- Ano, ale tato informace je pravdivá. - Třeba se prostě pleteš. To je vysoce nepravděpodobné. Proč? Tam, odkud pocházím, blbnou počítače skoro pořád. Takže si už začínáš vzpomínat? Možná. To jsou jen vesmírný trosky. - Copak hledáš? - Přestaň s tím! - S čím?

- S tím šmírováním. - Nechci tě obtěžovat. - Jseš jako nějaká máma. Tak bych ti měla říkat. Máma. Máma je pěkné jméno. - To byl vtip. - Ale mně se líbí. - Nikdy jsem jméno neměla. - Dobře, dobře. Co třeba... Tara? - To je taky jméno. - Tara se mi líbí. - Děkuji.

- Fajn. Ale na palubě někdo je, takže bych se teď zaměřila na to. To už jsme spolu řešily. Ale já jsem něco slyšela... nebo někoho. - Nemáš důvod být paranoidní. - Ale... jsem. Ty bys nebyla? Já paranoidní nebývám. A co vystrašená? Bojíš se občas? Ten zvuk jsem slyšela, ale ne... Neznám ani strach.

To já teda jo. Kam jdeš? Na jediný místo na palubě, kde je nějakej člověk. Kdo sakra jseš? Další díl najdete na našem webu již příští úterý ve 21:00! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

odkdy si počítač takhle vymýšlí? "Tohle jméno se mi líbí, to jméno se mi nelíbí, ..." :D:D:D

180

Odpovědět

L-l-look at you, hacker. A p-p-pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you r-run through My corridors-s. H-h-how can you challenge a perfect, immortal machin-n-n-n-ne? - SHODAN

http://www.youtube.com/watch?v=L5r0perZoE8 doporučuji shlédnout celé

181

Odpovědět

Vůbec ve vesmíru nejsou, je to nějakej experiment :)

180

Odpovědět

pekny

180

Odpovědět

Trochu skynet

180

Odpovědět

Mají tam stejný židličky z Ikei jako mám doma =oD

180

Odpovědět

Parádní seroš a supr héérečka :D 10*

183

Odpovědět

Sice mají díly pouze 5 minut, ale je v nich toho víc řečeno a víc jsme se toho dozvěděli, než např u twilight za celý 2 hodiny :-D.
Tenhle miniseriálek mě fakt baví a těším se rozhodně na další díly.

181

Odpovědět

Co vás napadne pod názvem: Horizontální událost ? :D

180

Odpovědět

Kromě toho, že by tam měl být horizont událostí?

185

Odpovědět

+NekdojinyUž u minulého dílu jsem zmiňoval, že tvůrci dávají do názvu epizod takové nepřímé odkazy. 2. díl se jmenoval Orlí oko přistálo, a ne Orel přistál, což by bylo vzhledem k odkazu na Neila Armstronga a modul Orel přesnější. Stejně tak je dnešní epizoda pojmenována Event Horizontal, a ne jako film Event Horizon, který se do češtiny překládá jako Horizont události. Proto jsem to do českého názvu epizody poupravil. ;-)

181

Odpovědět

No ja si pri tom vzpomenu na sci-fi thriller Horizont udalosti =)

182

Odpovědět

prolhanej komp

181

Odpovědět

čím víc sleduju, tím víc líbí :) díky :) .

182