Continuum – 1×08 – Exterminátor

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:231
Počet zobrazení:3 874
V předposlední epizodě 1. řady seriálu Continuum se Tipton snaží Raegen vysvětlit situaci ohledně viru, o kterém se už zmínil. Raegen ale opět neví, komu a čemu má věřit. Pokud chcete dnešní epizodu zhlédnout s anglickými titulky, můžete tak učinit zde.

Přepis titulků

Proto tu jsem! Nemám zabít tebe, mám zničit počítač! - Nechápu to. - To počítač unikl, my ne. Počkej. Počítači? Taro? Taro? Continuum 1x08 - Exterminátor - To ona utekla.

- Jak může počítač utéct? Neměli jsme zastavit lidský virus. Šlo o počítačový virus. Převzala kontrolu nad celou flotilou. Jakou flotilou? Dobře. Když jsem se poprvé vzbudil, vůbec nic jsem si nepamatoval. Myslel jsem si, že nás vyslali do vesmíru... abychom zachránili lidskou rasu a znovu ji rozšířili.

Jako po nějaké nukleární válce. Jo, to už mě taky napadlo. Ale jakmile jsem viděl tu druhou loď, začalo se mi to vybavovat. Nejsem žádnej žoldák. Jsem voják. A měl jsem zastavit všechny uprchnuvší. - Takže v počítači je virus? - Ten počítač je virus! Dobrá, dejme tomu, že máš pravdu.

Tara je virus, ale zároveň je to program řídící naši loď. Když zničíš virus, zničíš i počítač, a když zničíš počítač... Zničím i loď. Takže to je sebevražedná mise. - Tak bych to nenazval. - A jak bys to teda nazval? Každý nový začátek pramení z konce předchozího začátku. Jsem voják... a jsem ochoten položit život pro něco důležitějšího.

Ale co když já ne? Video náhled, prosím. Počítači? Ano, už jsem tu. Ale mám radši, když mi říkáš Taro. Dobrá, Taro, video náhled, prosím. Ověř znovu známky života. Zahajuji skenování...

Žádné známky života. Zřejmě jde o zbloudilou loď. Říkala jsi, že mě chce Tipton zabít. Pořád tomu věříš? Ano, věřím. Doporučovala bych ho spoutat. Nedá se mu věřit. Popřemýšlím o tom. Výborně.

Jen ze zvědavosti... proč jsi mi posledně říkala poručíku? Určitě to má odůvodnění, ale nejsem si jistá. Problémy s databází. Chci jít prozkoumat tu druhou loď. Proč? Může tam být něco, co mi objasní, kdo jsme a kam máme namířeno. Prostě se tam musím podívat.

Můžeme se na tu loď nějak napojit? Ano, můžeme, ale je to velmi nebezpečné. Ty se bojíš, Taro? Ne. Já strach neznám. Závěrečnou epizodu 1. řady najdete na našem webu již příští úterý ve 21:00! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já teda nevím, ale 8 dílů pryč a v podstatě se děj nikam nehnul...

1814

Odpovědět

Nebudu nic prozrazovat, ale pokud si myslíš, že se dosud nic nestalo, tak v příštím, ač posledním, díle se dočkáš změny. Podle mne jediný díl, který mne nalákal na další řadu.

180

Odpovědět

Miluju ten soundtrack.

184

Odpovědět

Jo jo, hudbu mají výbornou. Hodně to tomu seriálu přidává. ;-)

182

Odpovědět

to intro mi dost připomíná intro z Falloutu 3

181

Odpovědět

+Alennspíš soundtrack k filmu Moon

181

Odpovědět

Za 4 minuty je tam víc peripetií než ve 3 řadách seriálu H+

181

Odpovědět

Seriál kterej má nějakej smysl, ne jako H+.

184

Odpovědět

kdyby to byl klasickej americkej film tak by po tejhle epizodě měl ten vojak nějakou "nehodu" :D

181