O krok zpět do budoucnostiContinuum (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:231
Počet zobrazení:4 299

Ve třetí epizodě sci-fi seriálu Continuum najde Reagan věc, která jí pomůže částečně poodhalit vzpomínky. Navíc se opět vydá na průzkum lodi a narazí na něco hodně zajímavého. Pokud chcete dnešní epizodu zhlédnout s anglickými titulky, můžete tak učinit zde

Přepis titulků

Přestaň! Nechci, abys mě natáčel. Proč? Jsi překrásná. Vypadáš jako supermodelka. Cože? Ne, nevypadám. Dobře, máš pravdu. Jsi moc ošklivá. Jako troll. - Cože? Ošklivá? - Jo, jako rozzuřený troll. Sklapni! Dej mi tu kameru. Co to děláš? Nic.

Continuum 1x03 - O krok zpět do budoucnosti Přišlo mi, že slyším něčí smích. To ano. Četla jsem si... něco srandovního. Skvěle. Našla jsi knihy. Ano. Opravdové knížky jsem... Opravdové papírové knížky jsem neviděla už pěkně dlouho. Novinka, souhlasím.

To je vtipný. Novinka. Takže ti smysl pro humor přece jen nechybí. Tomu nerozumím. Všechny ty knihy jsou moje? Jsou to osobní předměty, které sis s sebou vzala. Myslela sis, že by se mohly hodit. Hodit k čemu? To jsi nezmínila.

Našla jsi ho. Říkala jsi, že jsem jediná osoba na palubě. To jsi. Tak kdo je sakra tohle? To není důležité. Jak to? Je mrtvý. Proto jsem říkala, že jsi jediný živý člověk z masa a kostí na palubě lodi.

A co byl teda zač? Vězeň. Co provedl? Byl to žoldák... který tě měl zabít. Další díl najdete na našem webu již tuto sobotu ve 21:00! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

titulky idú blbo.. od 2 epizody.

00

Odpovědět

Jenom drobné opravka: dívka se jmenuje Reagan, nikoliv Raegen, jak je uváděno ve všech titulcích.

180

Odpovědět

Pardon, bral jsem to z IMDB. ;-)

181

Odpovědět

Tenhle web-seriál mohl klidně začít touhle kapitolou a nic by se nestalo. Stačily by menší úpravy scénaře a už by jsme byli někde jinde.

180

Odpovědět

Po třech dílech se mi zdá, že buď se tvůrci nechtějí moc pustit do vysvětlování a čeká nás pomalé gradování děje a nebo je druhá, horší varianta, že z toho nic nebude... Rád se nechám překvapit.

181

Odpovědět

Ona si nepamatuje VŮBEC NIC. Ale to, že knížku už dlouho neviděla si pamatuje? L O L

193

Odpovědět

Ani nevím jak to vyjádřit své pocity, které ve mně ten seriál vyvolává. Je jak obal od lentilek, ve kterém jste jednu nechali a 4 minuty si s ní z nudy třepete u ucha. Ať je rozpočtem kde chce, je to jedním slovem hrozné. Já sem snažil ocenit kulisy, to jak herečka minutu jí toast a pak 2 minuty chodí po chodbě, nebo se 30 sekund dívá na knížku, ale prostě to nejde. Jediné pozitivum je dobrý překlad. Já jenom doufám, že se člověk nesníží k tomu, aby se mu líbilo něco tak jednoduchého a stupidního, když v něm stokrát víc emocí vyvolá jenom krátká procházka venku, nebo pivo v altánku na zahradě. Pro mě je tohle odpad

1822

Odpovědět

Já naopak oceňuji jak dávkují informace a napětí a tempo mi přijde tak akorát. Tohle není videoklip.

185

Odpovědět

to ji až teď napadlo prozkoumat ostatní místnosti na lodi?

183

Odpovědět

U toho seriálu není nikde řečeno, v jakém časovém rozptylu se odehrává, ale dost možná je tohle ještě ten samý den jako první díl. Nějaké místnosti už prozkoumávala, ale pak ji počítač ujistil, že je na lodi sama, takže si dala pauzu a do téhle místnosti se vydala až v 2. etapě. :-)

186

Odpovědět

+BugHer0Jasne no. Ja kdybych se ale probudil na nějaké vesmírné lodi, tak první prozkoumám všechny místnosti a pak jdu dělat něco jiného. Samozřejmě ženy si musí dát nejprve sprchu, chápu :-D

184

Odpovědět

+BugHer0Jo, já bych je asi prozkoumal taky. :-)

181

Odpovědět

+BugHer0Prozkoumat všechny místnosti, otevřít všechny bedny a skříně, sebrat všechen equip a pomačkat všechny tlačítka, znáte to... :)

180

Odpovědět

+BugHer0Někdo je tu vášnivý hráč RPG co?

181

Odpovědět

+BugHer0Andior: Ta loď mi zevnitř strašně připomíná začátek na Endar Spire ve Star Wars: Knights of the Old Republic, jednom z mých nejoblíbenějších RPG. :)

180

Odpovědět

+BugHer0Probudit se po takový době? Jasně že je sprcha přednější :D přece si při prozkoumávání nebudu smrdět :D

Taan: souhlas :) výborná hra...

181

Odpovědět

+BugHer0sevcte: nepamatuju se ze bych se kdykoliv v Falloutech nebo např. v libovolnejch The Elder Scrolls sprchoval :D

180

Odpovědět

http://www.csfd.cz/film/318152-continuum/ tohle už náhodou někdo neviděl? jestli to má cenu stahovat :)

185

Odpovědět

Myslím, že na ČSFD je už dost komentářů a hodnocení, aby sis udělal obrázek o tom, jestli by se ti to mohlo líbit. ;-)

182

Odpovědět

+BugHer0ČSFD??? Špatnej vtip. Brát ohledy na názory tamních pseudointelektuálů opravdu nedoporučuji - viz bughero kterej tam mrsknul 2 hvězdy poště pro tebe :D :D :D

184

Odpovědět

Určitě to cenu má. Velmi dobře promyšlené drama s prvky sci-fi. Nechni spoilerovat, takže zkus první díl a uvidíš.

180

Odpovědět

Pre mňa len ďalší seriál, ktorý by mohol byť dobrý, keby mal nejaký dej. Tu sa dokonca nemení ani prostredie, ktoré je už aj tak dosť rovnaké, čo je taká čerešnička v jednotvárnosti.

1821

Odpovědět

Tak zrovna u tohohle seriálu nevím, proč by měli měnit prostředí, když je pointa v tom, že se to odehrává na vesmírné lodi. Webseriály jsou vždycky omezeny spoustou faktorů, především rozpočtem. Proto zřejmě už děj a scénář vznikal tak, aby se snížily náklady, a proto se odehrává na jedné vesmírné lodi a nevyskytuje se v něm x různých herců. Chápu, že to je třeba nezvyk a uvítal bys něco jiného, ale mně to zase přijde jako originální a hodně elegantní řešení problému. :-)

181

Odpovědět

Euphory neboj, prostředí se "změní" už za několik dílů ;) (po druhém dílu jsem to nevydržel a pustil si celou první řadu, vážně doporučuju dosledovat, díly mají zlepšující se tendenci, aspoň dle mého skromného názoru :D )

180

Odpovědět

Ja už som prvú sériu videl, v celku sa to pozerať dá. Ale keď to pozerám takto zvlášť, myslím si, že tie diely by mohli byť podstatne dlhšie, predsa len to čo ukázali v tomto je len taká "predpríprava" na nasledujúce diely a vôbec nieje pre mňa plnohodnotným dielom. Nechcem veľa hovoriť aby som nechtiac niečo neprezradil ale ak to mám zhrnúť, epizóda 10minút + by bola rozhodne lepšia. K prostrediu som sa zle vyjadril, mal som na mysli, že je to všetko také rovnaké, hádam každá tá miestnosť. Trocha fantázie tam mohli zapojiť. Asi najviac ma šokoval mostík, predsa len som čakal niečo... väčšie. Ja viem že toho nechcem málo, ale určite to šlo spraviť lepšie keby bola chuť a preto ma to pri seriáloch ako je tento veľmi mrzí, lebo by to mohli byť skvelé kúsky.
PS: Ak sa vám páčia vesmírne záležitosti tak odporúčam "Clear Skies".

181

Odpovědět

Tohle není jako H+ který má 4 min a neděje se nic. Tohle má 4 min a aspoň se tam něco děje.

182

Odpovědět

V poslední době mám pocit, že spousta těhlech seriálů celou dobu jenom naznačuje a vlastně se tam nic nestane. Snad už se brzo prolomí ledy.

182

Odpovědět

A ty by ses snad koukal na seriál, kde by všechno hned vyplulo na hladinu? Já se teda radši koukám na seriály, které přinutí diváka se těšit na další díl, aby věděl, jestli byly jeho domněnky správné, či nikoliv... :)

181

Odpovědět

No konečne nejaký seriál kde sa niečo deje :D super konce... a to vždy ale teraz zatiaľ najlepšie zakončenie z troch dielov... teším sa na ďaľší...

181