Cryos - spermobanka jinak

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 231
Počet zobrazení:15 111

Na dnešek jsem si pro vás připravil jeden skeč od skupiny, co si říká Team Submarine. Co na to říkáte? Zavedli byste tuhle formu platby? :)

Přepis titulků

Stalo se tohle někdy vám? Chtěl bych darovat nějaké sperma, prosím. Vyplňte tyhle formuláře, počkejte ve frontě a pak budete moci darovat. Formuláře? Na to já nemám čas. Asi se budu muset vrátit později. To asi jo. Nechápu, proč ještě chodíš do týhle spermobanky, měl bys zkusit Cryos. Cryos?

To zní jako nějaký ufoni. Nejsou to ufoni. Cryos chápe, že dárci spermatu nejsou jen studenti bez práce, shánějící peníze na alkohol, ale že jsou to i zaneprázdnění dospělí lidé jako ty nebo já... ...shánějící peníze na alkohol. A proto uvedli na trh tyhle. První bankomat na sperma na světě.. ...pro dárce na cestách.

Bankomat na sperma? Jak to funguje? Je to snadné. Zvládneš to ve čtyřech jednoduchých krocích - 1. Pumpuj. 2. Vyprázdni. 3. A jdi. 4. A vyber si peníze, než půjdeš. Co když budu potřebovat rychle peníze a v okolí nebude žádný bankomat na sperma? Bez problémů.

Cryos spolupracuje s firmami po celé zemi, aby pro vás bylo získání peněz za sperma ještě jednodušší. Promiňte, kolik to dělá? - $17.50 - Nemám u sebe peníze, berete sperma? Ano. Skvěle, děkuju. Jdeme na to. Můžete se na chvíli otočit? - Přijdu, až budete připraveni.

- Ne, nech to na mně. Hledejte logo Cryosu ve vaší restauraci. Skvělý. Cryos nesoudí vás, ale jen vaše sperma. Budete muset zaplatit předem. Ale no tak! Nezvládnu to dvakrát. Noční procházky bývaly strašidelné, ale když vás okradou s Cryosem, tak to může to být docela zábava.

- Nechceme tvojí peněženku. - Moje péro ne. - Mlč! - Přítelkyně mi k tomu obvykle zpívá. Zpívá? Co zpívá? Všichni máme své bolesti, všichni máme své smutky. Když potřebuješ pomocnou ruku, zavolej svému bratru. Všichni se potřebujeme o někoho opřít. Už jsi?

Byl jsem hotovej, už když jste začali. Páni, Cryos je skvělý! Kamaráde, ty si opravdu umíš vybrat. Pojďme na drink do Flanigan's. Dej mi chvilku. - První runda je na mě. - Dobrá. Croys není odpovědný za svědění, pálení, odřeniny, pocity viny, useknutí péra ani za breberky. Cryos - obslouženo přes 5000 zákazníků.

Přeložil: Trakat www.videacesky.cz

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Viete čo na to povedala baba ked to dopozerala ? " To je naozaj " ? :DDDDDDD

272

Odpovědět

booože. toto je fakt blbovina. to už ako sa musia ľudia nudiť keď toto pozerajú?! :D

2017

Odpovědět

a co dámy?

233

Odpovědět

tak ten prepad bol zabitý :D

231

Odpovědět

TO JAKO VÁŽNĚ ???? :DDDDDD

207

Odpovědět

Jo tak takhle jsem si to ve svých vlhkých snech představoval :-)

220

Odpovědět

Těhotné ženy si mohly začátkem roku ve Velké Británii přilepšit darováním mateřského mléka (3dcl za 450Kč), mlíčko putovalo do zmrzliny. Jelikož ale výrobci chybělo povolení od potravinářské inspekce, britské úřady jim prodej okamžitě zakázaly :).

201

Odpovědět

naco sem kdy chodil do skoly :( stacilo sedet celej den u pecka a trenovat :D

223

Odpovědět

Paráda, kdy to zavedou u nás?

230

Odpovědět

v Japonsku ti už dávno maj

194

Odpovědět

já bych se ani nedivil, kdyby to za pár let vzniklo :D

192

Odpovědět

Přepadení :0D

220

Odpovědět


Odpovědět

Nezmínili se jaká je sazba, což by nás mohlo zajímat :-D

193

Odpovědět

a ze ja som to robil doteraz zadara :D Nechapem :D Tolko penazi mi uz za tie roky uslo :D

201

Další