Ztracená dceraCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:848
Počet zobrazení:9 589

Máme tu další kraťas od Kyanidu a Štěstí, který se jmenuje Ztracená dcera. Jak byste reagovali vy?

Přepis titulků

Ztracená Dcera Krátký film Kyanidu a Štěstí Pane a paní Phillipsovi, děkuji, že jste přišli. Vím, že to musí být těžké. - Hodit to za hlavu je dost těžké. - Hodit to za hlavu? Není jediný den, kdy bych na svoji holčičku nemyslela . V tom případě možná oceníte toto. I když je to skoro 10 let, co se vaše dcera ztratila, nášemu týmu se díky technologii stárnutí povedlo určit, jak by dnes mohla vypadat.

Chtěl jsem, abyste byli první, kdo to uvidí. Pokud je stále někde venku, tohle je naše nejlepší vodítko k jejímu nalezení. No, víte, už je to celkem doba, co zmizela... Myslím, že bychom to měli celé odpískat. - Ale co třeba... - Přesně, jak už je to dlouho, - 30 let, nebo tak?

- 10 let. Páni! Zdá se to být o dost dýl. - 10 let je až až. - Přesně, stejně je už nejspíš mrtvá, nebo sexuální otrokyně, kdo ví, kde je jí konec. Ona? A sexuální otrokyně? Dobře, nejspíš je mrtvá. Za všechno děkujeme, detektive. Děkujeme za, vy víte, tohle uzavření a tak. Jo, dík.

Peníze Pomoc Překlad: Pamis www.videačesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To mi připomíná toho číňana, co zažaloval svoji ženu za to, že byla hnusná, nechala si udělat plastiky a nic mu neřekla.. poznal to, až když se mu narodila taková malá zrůdička :D soud vyhrál a má právo na odškodnění :D

770

Odpovědět

To je epické :D

303

Odpovědět

:D Dobrej díl. Přeložíte taky Flight Safety?

250

Odpovědět

IMHO jeden z nejlepších dílů :)

240

Odpovědět

Tohle je trteba prave ta kvalita o ktere jsem mluvil.

2059

Odpovědět

I trollovat se dá na úrovni, ty jseš prostě jen dement.

264

Odpovědět

No coment :D

202

Odpovědět

To je tak krásně cynický ...

236

Odpovědět

... a šťastný.

241