Nesnáším!Cyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:159
Počet zobrazení:8 126

Přinášíme vám další video od francouzského vlogera Cypriena. Dozvíme se, že má rád spostu věcí, ale na žádnou z nich si teď nevzpomene. Proto nám radši prozradí, co nesnáší.

Přepis titulků

Lidé se mě často ptají: "Kdy přestaneš všechno kritizovat? To nemáš nic rád?" Ale ne, mám rád spoustu věcí. Mám rád... jak se tomu říká... Nesnáším, když se na mě přilepí sprchový závěs. Nesnáším, když se mi otevře reklama, ale nevím, v jaké je záložce. Zdravím, jmenuji se Julien... Kde jsi?

Já tě najdu! Kde jsi?! Kde se schováváš, Juliene?! Nesnáším, když se mi ulomí plíšek na plechovce. Nesnáším vypínač na záchodě zvenku. Mohli byste prosím zase rozsvítit? PROČ?! Dokážeme dát vypínač dovnitř, tak proč ho nechat venku a srát tím lidi? Nesnáším, když na něčem dobu dělám, a program pak přestane odpovídat.

Samozřejmě bez uložení. Ne, ne, ne, ne... Nesnáším, když hodiny čekám na důležitý telefonát. A když mobil nezvoní, jdu do sprchy, a přesně v tu chvíli začne zvonit. Debilní závěs! Nesnáším svůj účes, když sundám sluchátka. Zkuste si tak balit holky. Půjdeš se mnou na rande?

Nesnáším, když čekám na načtení videa, pak zapnu režim celé obrazovky, a video se načítá znova! Kdo v YouTube tohle vymyslel? Očividně někdo, kdo nemá O2. Nesnáším, když nepochopím sarkasmus. Včera večer jsem viděl nový Twilight. Bylo to úžasný, bylo to super, úplný mistrovský dílo!

Já taky, zbožňuju ten film. To byl vtip... Jo, souhlasím... ten konec byl trochu. Ne, byla to sračka! Nesnáším, když někomu napíšu na Facebooku, vidím, že si tu zprávu přečetl, ale neodepíše mi. Osamělost. Nesnáším lidi, co si olizujou prsty při otáčení stránek.

Tady to je, koukej! - Přímo tady, vidíš? - Jo, přestaň. Jo, vidím to. Nesnáším, když mi nějakej otrava pošle zprávu, a omylem kliknu na jeho chat, takže ví, že jsem to četl. Sakra! Nesnáším, když mi někdo zavolá ve chvíli, kdy mám mobil v ruce.

Takže několik sekund čekám, než to zvednu... Ano? ...aby si lidi nemysleli, že jsem ten bez kamarádů, co hned zvedá telefon. Haló....kamarád? Ano! Chceš něco podniknout? Budeme si hrát! Nesnáším, když mi soused nepodrží výtah. Nesnáším, když mi přijde esemeska... ale ve skutečnosti přišla tomu vedle. Osamělost podruhé!

Nesnáším překlepy v titulcích u seriálů. Tihle chlapi tvoří titulky každý týden, ale ještě nikdy neotevřeli slovník- Dobře, přiznávám. Nerad s někým jezdím výtahem. Nesnáším, když mluvím na někoho... Víš, že dneska dávají ten zápas... Vydrž moment. ...kdo ve skutečnosti telefonuje.

Nesnáším, když mi někdo píše, ale pak to smaže. Co jsi mi chtěl napsat?! Nejsem hoden tvé zprávy, nebo co?! Nikdo ti nesahá ani po kotníky! Chci to vědět! Potřebuju to vědět! Nesnáším, když někdo olízne nůž od Nutelly a vrátí ho zpět. Tady máš! Nesnáším, když otevřu Nutellu a na krajích zůstane hliníková fólie.

Chtěl bych ji seškrábat... Jo, asi mi hrabe. Nesnáším, když někoho zabiju a nevím, kam schovat tělo. Sakra, to mě štve! A co ty? Co nesnášíš? Překlad: drah0j www.videacesky.cz Nesnáším Cyprianova videa. Jsou komerční.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1) napr ve firefoxu je ukazdeho panelu ikonka pokud obsahuje zvuk (a kliknutim se da ztlumit)
2) word si uklada kazdych n minut aktualni soubor, takze clovek neprijde vzdy o vsechno, ale lepsi je se naucit mackat ctrl+s kazdou chvili
3) youtube automaticky prepina kvalitu videa, takze se deje co popisuje, nacita se to znova - tzn prvni se nacita 360 nebo 480p a pri zvetseni se nacita 720/1080p + zvuk je oddeleny (doporucuju pouzivat youtube+ script a nastavit si vychozi rozliseni :) )
4) ohledne facebookoveho "precteno", ono to nutne neznamena, ze to clovek precetl
5) vytvor si originalni vyzvaneni :D

a to je tak asi vsechno...

21

Odpovědět

Pri Cyprienovi sú tí dvaja zo Suricate - Mooovies....life. Výborné videá, uvítal by som niečo aj od nich. :)

30

Odpovědět

Nesnáším, když překladatel přeloží video a zapomene na potitulkovou scénu ;))

440

Odpovědět

Nevím, jak jsem ji mohl přehlédnout. Doplněno. :)

80

Odpovědět

Kdyby měl iPhone7 tak si ho může vzít i do sprchy a nezmeškal by hovor...

112

Odpovědět

Nesnáším, když odlupuji jeden plátek sýra od zbytku a neodlepí se celý, ale jen kousek.

450

Odpovědět

Nesnáším lidi.

280

Odpovědět

Nesnáším, když v MHD potkám někoho, koho znám, ale ne zas až tak moc, a chce si se mnou povídat.

491

Odpovědět

Problémy prvního světa...

230

Odpovědět

...a taky posledníhO

00

Odpovědět

Zobrazeno 13:56

52