Danny Bhoy a ovocnářská policie

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:654
Počet zobrazení:7 202

Dnes se Danny Bhoy rozpovídá o svém výletu do Austrálie, tamních zvířatech a o jejich policii.

 

Přepis titulků

Jste až moc shovívaví k nebezpečným tvorům a zvířatům. Očividně vám tohle vůbec nevadí. Když jsem byl v Adelaide, tak jsem byl ve velké zahradě. A byl tam stánek, ve kterém jsem si dával pivo. Pak ke mně přišel jeden chlápek. Začal se mě ptát, jak to šlape na mojí tour. A já mu odpověděl, že dobře. Bylo už asi devět hodin večer a najednou se zničehonic objevila vačice. Nevymýšlím si to. Ta vačice mu vylezla po noze asi až sem. A můj výraz přešel z...

na... Ale než jsem stihl cokoli říct, tak mu ta vačice vylezla na krk. Na krk! A ten chlap udělal jenom tohle: "Takže ty jsi v Austrálii..." "Ty jedna prohnaná potvůrko!" "Zachraňte se!" "Ty jedna prohnaná potvůrko!" To byla jeho reakce. Já bych z toho měl šok ještě celé týdny. A on řekl: "Co je, kámo? Ještě jsi nikdy neviděl vačici?" A já mu řekl: "Ne takovou, co leze lidem po krku."

"Seš divnej!" "Ty jedna prohnaná potvůrko!" To jako fakt? A další věc - vaši švábi. Všude na světě jsou švábi asi takhle malincí. Prostě mají délku malého hmyzu. A takhle malí by taky měli být. A v Qeenslandu, kde jsem byl, jsou velcí asi jako chodidlo malého dítěte. A když šlápnete... na jednoho jsem šlápnul na balkóně svého hotelového pokoje. Šlápnul jsem na něj.

A většinou slyšíte ten strašlivý zvuk. A říkáte si: "Sakra, zabil jsem švába!" Ale já zvednul nohu a on na mě: "Co ku*va děláš?" "Dávej bacha, kam šlapeš!" "Co mám dělat, abych tě zabil? Jak je tohle možný?" Naskočila mi z toho husí kůže. A to není všechno. A jsem si jistý, že víte, že děsíte lidi, když to děláte. Co je to za ty velké billboardy u silnice, když překročíte hranici? Jel jsem z Nového Jižního Walesu do Queenslandu. Jedu a tam obrovský billboard.

OCTOMILKY! MŮŽOU ZABÍJET! A pod tím nápisem je obrázek octomilky. Obrovitánskej! S obrovskýma zubama! Ze zadku jí šlehají plameny. Málem jsem z toho dostal infarkt! "Ku*va, zastav! Já nevěděl, že jsou takhle obrovský." "Podívejte se na velikost octomilek v Queenslandu!"

"Musíme se vrátit zpátky a varovat ostatní." Věděli jste, že mě před dvěma roky zastavila ovocnářská policie? Nevím, jestli se jim říká zrovna takhle. Povolání: Ovocnářský důstojník. Zastavila mě ovocnářská policie. Bylo to v noci. Přišel chlap s baterkou. A já řekl: "Co jsem provedl? Co jsem provedl?" "Máte nějaké ovoce?"

"Omlouvám se. Měl jsem dojem, že jste se mě zeptal, jestli nemám nějaké ovoce." "Taky že jo." - "Nevím o tom." - "Podívám se." Díval se mi do auta a kufru. A přitom neměl žádnou jinou pravomoc. Klidně bych tam mohl mít zbraně a drogy a on by řekl jenom: "Uhni s těma krámama!" "Chci se podívat, jestli tam nemáš nějakej banán." Klidně by se mnou v tom autě mohl sedět Usáma bin Ládin. A on by se zeptal: "Má ten chlap v tom turbanu nějaký ovoce?"

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Strašně mně připomíná vzhledem Babicu...Ale na rozdíl od něj, tenhle ví, co má dělat a dělá to dobře

110

Odpovědět

2:41 "I didn't know it wasn't to scale."
Nemyslí tím, že mu nedošlo, že ten obrovskej obrázek octomilky není v měřítku 1:1?
Pomiňte jestli se pletu. :)

Jinak když už jsem se přihlásil, tak bych vám rád poděkovat za vaši práci. :)

42

Odpovědět

Nepleteš, taky mě to trklo... a nechápu, co může někoho vést k tomu dát věcné a slušně formulované poznámce, která navíc umožňuje si lépe vychutnat, v čem je pointa, palec dolů...

(Vím, dost pozdě na reakci, ale co už :) )

00

Odpovědět

Tak to je nejhorší vystoupení Dannyho, které zde na videačesky je, začátek dobrý ale pak.. ale aspon 7 * dáme

715

Odpovědět

A k čemu vlastně slouží ta "ovocnářská" policie?

390

Odpovědět

Australie je zeme mnoha ruznych ekosystémů a Australian Quarantine and Inspection Service zajistovala ze nejaky turista nesebere nejakou rostlinu nebo zvire a nezaveze ji do nejake oblasti kde se nevyskytuje a veci tohohle razu.

330

Odpovědět

Mmm a čim je postíženej tenhle "komik" ?

828

Odpovědět

Má takovej zvláštně vtipnej hlas :) Mě se to líbilo.

181

Odpovědět

taky je ze skotska :D

40

Odpovědět

Ty kráso! Tohle se fakt povedlo. Jen tak dál. :D

94

Odpovědět

Toto je the best

012

Odpovědět

??? A to jako proč je toto best ???

80

Odpovědět

Meh... a to že je posraný z vačice? To jako fakt?

1247

Odpovědět

Hoď si vačici do kalhot, možná to bude u Tebe podobný jako kolem krku.

133