Danny Bhoy - Jak se chlastá v Americe a ve Skotsku

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 204
Počet zobrazení:14 660

Po nějaké době se podíváme na druhé video skotského komika Danny Bhoye, který nám tentokrát poví, jak se pije v Americe a jak v jeho rodném Skotsku. A jak pijete vy?

EDIT: Video opraveno, titulky začínají od 12. vteřiny - bohužel ale nepokrývají celé vystoupení.

Přepis titulků

Titulky začínají od 12. vteřiny. Před časem jsem byl v L.A. a tam mají v barech, nejenom v hospodách, takovou věc, pravidlo minimálního počtu drinků. Možná jste se s tím setkali. Pokud půjdete do hospody, musíte si dát minimálně dva drinky, aby vám vůbec nalili. Nechápu proč. Velkej vyhazovač mi řekne: "Musíte si tu objednat minimálně dva drinky." A já mu povídám: "To nebude problém."

"Já pocházím ze Skotska." "Takže dokud nebudete mít nějaký maximum, tak prohlašuju hry za zahájené!" Šel jsem do jedné hospody, došel k baru, posadil se na stoličku a dělal si nové přátele. Jde o tohle, v Americe totiž nemají stoličky v barech vzadu takové ty bezpečnostní opěrky. Vůbec to tam není, i když je to užitečné.

Ve Skotsku to máme. Pak vyprávíte nějakou historku a uděláte: "A kurva!" "Málem jsem slítnul, že jo?" Ale v Americe to nemají. A já to nevěděl. A tak jsem vyprávěl nějakou historku, smál se a pak jsem dopíjel zbytek piva. Zaklonil jsem hlavu a zvolal: "Do prdele, něco je špatně!", pak jsem sklouznul a spadnul ze stoličky. Na spadnutí ze stoličky existují jenom dvě reakce. Buď se na zemi smějete jako smyslů zbavení. A povzbuzujete ostatní, aby se přidali.

"Spadnul jsem!" Mezitím vám z temene hlavy vytéká krev. To je první reakce. Ta druhá reakce je, že okamžitě vyskočíte na nohy. Ale okamžitě! Pak se dlouze a skálopevně zahledíte na tu stoličku. "To je nebezpečný." Já udělal to první. Ležel jsem na zemi a smál se. Pak ale přišel vyhazovač, co mi oznámil to minimum drinků.

Byl obrovskej. A mobil měl zastrčený v pouzdře. "Ani hnout, nebo ti napíšu smsku!" "Promiňte, pane, ale budu vás muset požádat, abyste odešel." Já na to: "Proč bste to dlal?" Takhle mluvím, když jsem ožralej. Když jste opilí, taky to přeháníte s výslovností? Protože si myslíte, že pokud budete mluvit takhle, tak nikdo nepozná, že jste pili. Protože mluvím naprosto normálně a tak.

"Dobrej večír, rád bych šel dovnitř tohohle klubu." "Mě neznáte." Na Skotsku se mi líbí hlavně to, jak tam pijeme. Strašně to přeháníme. Podle reakcí na poslední objednávky na baru poznáte, jak moc má která země ráda pití. Poslední objednávky, však víte. Jak zvoní na zvonec. Například v Paříži jsou v pohodě. "No jo, poslední objednávky." "Měli bychom dopít a vyrazit do ulic." "Bude to moc krásný."

"A já tě políbím." Ale ve Skotsku úplně zmagoříme. "Do prdele... kurvafix... zasraní... vyjebanci... do hajzlu... kreténi!" Je to šílený. Jde o tohle, nikdo totiž ve Skotsku nechce jít domů. "Ještě nechci domů, budu si všechno pamatovat." "Tak proč jsem chodil ven?" Poslední objednávky ve Skotsku...

nemusíte hned odcházet. Můžete si dát ještě jeden drink. Ale my jsme Skoti, takže chceme dva. Vždycky děláme tohle: "Ještě máme patnáct minut, každej si dá dva drinky." "No tak! Naser si, dáš si dva! Dva, dva , dva!" Všichni říkají: "Naser si, dáš si dva!" I když budete klečet na záchodě a vyzvracíte se z podoby, tak: "No tak, dáš si dva!" Je běžný, že v noci ve Skotsku uvidíte chlapy se skleničkou v každé ruce. Občas máme mezi těma dvěma ještě jednu skleničku. Na tom nesejde, my tak...

My nepotřebujeme ruce. Tohle třeba v Itálii neuvidíte. Tam neuvidíte chlapa se skleničkou v každé ruce. Jak by pak mluvil? Ti vždycky potřebujou... Potřebujou aspoň jednu ruku. Co by bez ní dělali? Ve Skotsku jsme vypilovali konverzaci, při které nám stačí pouze hlavy. "Právě jsem dorazil.

Jak to jde?" "Už se znáš s Buddym? Buddy, to je John. Johne, to je Buddy." Vypadá to, jako by se celá mužská populace ve Skotsku vyvinula z kuřete. "Jak se vede? Paráda!" "Koukni se na ni, tý to sluší, co?" "Ne tamta, tahle." Mám to rád. Povím vám, co nesnáším. A tady v Kanadě na to taky narazíte. Když po vás v hospodě chtějí, abyste odešli, proč najednou zapnou všechna světla?

Co dobrého z toho může vzejít? Akorát to vrhne světlo na všechnu tu hrůzu plynoucí z té situace. Tohle uprostřed noci vidět nechcete. Najednou BUM! "Kurvafix, to jsem tady dvacet minut mluvil s tágem na kulečník?" "To mi nemohl někdo říct?" Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pro všechny příznivce Dannyho, budu překládat i jeho další vystoupení.

1822

Odpovědět

a kedy?!:D

110

Odpovědět

+lostarchBrzo.

00

Odpovědět

+witty1už se to blíží?

00

Odpovědět

3:10 "vyrazit do ulic" - mám pocit, že říká "into the moonlight".

28

Odpovědět

a ten uvidíš jen na ulici .. no tak

192

Odpovědět

+EricNo ta logika je opravdu zjevná. :D V tom jeho romantickém přednesu by "do měsíčního svitu" znělo líp. Ne jak francouzští revolucionáři.

172

Odpovědět

Až dokonce videa jsem čekal na nějakou vtipnou hstorku s tím vyhazovačem, potom co spadl z té stoličky, ale ten bastard to nechal jen tak vyšumět....

291

Odpovědět

Ve skutecnosti nenechal. Ale dokoncil tu historku asi o dalsich pet nebo deset minut pozdejs. Podivala sem se na cely vystoupeni a je trochu roztekanej a casto zacne mluvit o milionu jinejch veci a k pointe puvodni historky se vrati pozdeji. To je duvod, proc asi nebude pro prekladatele jednoduchy, vybrat nejaky kratky video z jeho vystoupeni...

90

Odpovědět

+TerezaCZTak to vypadá, že budete muset vybírat jen ty dlouhý... A to nás všechny hrozně mrzí :))

420

Odpovědět

+TerezaCZJá zase do konce komentáře TerezaCZ čekal, že se to dozvím z něj...

00

Odpovědět

TOTO VIDEO NENÍ VHODNÉ PRO OSOBY MLADŠÍ 18 LET!
Haha, stejně v téhle zemi chlastá každý děcko od 15 a má slovník jak dlaždič :-D

474

Odpovědět

Ty jsi asi ze slušnýho kraje, když věříš aspoň v těch 15.

320

Odpovědět

Rozhodně víc s ním! :D

221

Odpovědět

Pobavil a to hodně.Více prosím pokud budete mít čas :)

181

Odpovědět

Dobře on, více, prosím.

113

Odpovědět

Víc!

132

Odpovědět

Po shlednutí tohoto vide jsem došel k názoru že skoti a češi jsou si až podezřele podobný. :D

713

Odpovědět

To ví každej, že Skoti jsou jen zdivočelí Češi, kteří šli žít do Velké Británie. Stejně jako Slováci jsou zdivočelí Maďaři.

4624

Odpovědět

+MenttorTak za tohle tě každej slovák bude chtít zabít. :D

642

Odpovědět

+MenttorA jak myslíš, že Slováci vznikly? Maďar oprcal opici a hodil ji přes Dunaj.

4547

Odpovědět

+MenttorAk nevieš aký je rozdiel medzi Slovanom a Germánom, ak Slovania vznikli z Germánov tak si aj ty skurvený Maďar a asi to aj tak bude podľa tvojho zmýšľania.

1633

Odpovědět

+MenttorJenom se nečerti ty Horní Uhre...

3417

Odpovědět

+MenttorJa to vôbec neberem keď niekto uráža Slovensko a Slovákov ale keď nás niekto porovná z Maďarom tak to je moc :!

257

Odpovědět

+Menttorpre migas96: tak za prvé neviem kde by sa v týchto končinách opice nabrali a za druhé aj keby, tak tá oprcaná opica, ktorou nás nazývaš tu bola dávnejšie, než sa tu tí tvoj "Maďari", ako kočovné kmene ugrofínskeho pôvodu objavili, stačí si spomenúť na kniežatstvá, ktoré dali za vznik Veľkej Morave

919

Odpovědět

+DarkShadow14Tyjo, koukám fakt jsou na to hodně hákliví :)

10

Odpovědět

Mně sem tam dost připomíná Atkinsona, obzvlášť když přehání ten přízvuk :D

31

Odpovědět

Ten týpek mi připomíná Slávka Bouru... jenom vzhledem, teda. Tenhle je totiž dost vtipnej.

194

Odpovědět

V Itálii neuvidíte chlapa se skleničkou v každé ruce. Jak by pak mluvil? :-D Super!

1565

Odpovědět

Paráda, budete on něj překládat nějaké další scénky :)?

725

Odpovědět

No ještě že nepiju, když to tak vidim

2367

Odpovědět

Převaha alkoholiků se projevuje v mínusování, klasika :)

164

Odpovědět

Amíci by asi měli přijet na jižní Moravu. :D

767

Odpovědět

Ale to by taky už nemuseli odjet ... :D

320
Další