Daughtry - Over You

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:183
Počet zobrazení:3 472
Dnes vám přináším song od jedné z mých nejoblíbenějších kapel. Rocková skupina Daughtry vznikla v roce 2006, založil ji Chris Daughtry po svém vyřazení ze soutěže American Idol, kde skončil čtvrtý. Jejich debutové album porazilo v žebříčku prodejnosti i vítěze American Idol Taylora Hickse a jejich první singl It's Not Over se stal osmým nejhranějším songem napříč USA a vynesl jim roku 2007 dvě nominace na Grammy.

Přepis titulků

Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz Teď už bylo všechno řečeno a uděláno. Nemůžu uvěřit, že tys byla ta, která mě postavila na nohy a pak strhla jako starý opuštěný dům. To, cos mi řekla, když jsi odcházela, mi vyrazilo dech. Spadnul jsem daleko, byl jsem moc hluboko.

Řekl bych, že jsi se mnou vyběhla. No, vůbec jsem to nečekal. Měl jsem začít utíkat už hodně dávno. A nikdy jsem si nemyslel, že bych o tobě pochyboval, ale je mi líp bez tebe, víc než si myslíš. Pomalu si to připouštím, myslím, že je vážně konec. Konečně mi začíná být líp. A teď sbírám, co ze mě zbylo a strávím roky tím, že si budu dávat srdce zase dohromady.

Protože v den, kdy jsem si myslel, že už to nezvládnu, jsem se přes tebe přenesl. Kladivem jsi rozbila tyhle zdi, odtáhla vzpomínky chodbou, sbalila věci a odešla pryč. Nebylo nic, co bych mohl říct. A když jsi za sebou zabouchla dveře, otevřela se spousta dalších.

A taky moje oči, takže jsem viděl, že ty jsi nikdy pro mě nebyla ta nejlepší. No, vůbec jsem to nečekal. Měl jsem začít utíkat už hodně hodně dávno. A nikdy jsem si nemyslel, že bych o tobě pochyboval, ale je mi líp bez tebe, víc než si myslíš. Pomalu si to připouštím, myslím, že je vážně konec. Konečně mi začíná být líp.

A teď sbírám, co ze mě zbylo a strávím roky tím, že si budu dávat srdce zase dohromady. Protože v den, kdy jsem si myslel, že už to nezvládnu, jsem se přes tebe přenesl. No, vůbec jsem to nečekal. Měl jsem začít utíkat už hodně hodně dávno. A nikdy jsem si nemyslel, že bych o tobě pochyboval, ale je mi líp bez tebe, víc než si myslíš.

No, vůbec jsem to nečekal. Měl jsem začít utíkat už hodně hodně dávno. A nikdy jsem si nemyslel, že bych o tobě pochyboval, ale je mi líp bez tebe, víc než si myslíš. Pomalu si to připouštím, myslím, že je vážně konec. Konečně mi začíná být líp. A teď sbírám, co ze mě zbylo a strávím roky tím, že si budu dávat srdce zase dohromady.

Dávám si dohromady srdce. Protože jsem se přes tebe přenesl. Přenesl jsem se přes tebe. Přenesl jsem se přes tebe. Protože v den, kdy jsem si myslel, že už to nezvládnu, jsem se přes tebe přenesl. Ahoj, jmenuju se Sarah.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ah sheet já tě mám automaticky uloženou jen na country, omluvenka pro tebe :D tož když si přeladím ucho na rock, příjde mě to takový nemastný neslaný, celkem neoriginální, předehra, verš, gradující refrén, i zpěv nějak nevyniká, složení klasický, no... užiju to spíš jako kulisu, ale tancovat na to nebudu :)

181

Odpovědět

Mě taky příjde že to není moc country, ne, to mě opravdu nepotěšilo, a to sem se tak těšil :(

185

Odpovědět

Svut: Country je každý pondělí. Věřte nebo ne, já poslouchám i jiný žánry :) Přijď se kouknout v pondělí, chystám mého oblíbence ;)

190

Odpovědět

jedna z mala skupin kde sa v albume daju pocuvat setky songy.

190

Odpovědět

Sorry, zmýlil som sa, 3/10 :D

1812

Odpovědět

Musím súhlasiť s niektorými, že teraz už môže byť rock asi hocičo... Je to čisté, ale suché, nezáživné, chýba tomu šťava. Toto by som nazval mainstreamový rock, ktorý má už bližšie k popu. Čímsi mi to pripomína Nickleback, akurát, že toto je absolútne nezaujímavé. Pán Bednárik dáva 9/10.

183

Odpovědět

mne sa taky typ hudby paci... mmm co ste nedali its not over ? ci ten tu uz je ? este september odporucam vypocut...

180

Odpovědět

Jeden ze záplavy "rockových" songů, akustická kytara, naléhavý hlásek frontmana, tvrdej refrén, pokus o sólo a finiš... Nuda.

1815

Odpovědět

trochu nechápu to hodnocení.. za me rozhodne 10/10 :)

192

Odpovědět

super, pře týdnem jsem si stáhl alba, palec hore a za 10 :)

192

Odpovědět

moc chválím vkus ... krásná písnička ;-) :-) ..

191

Odpovědět

Miluju Daughtryho!

181

Odpovědět

skvělý výběr písně:) Miluju Chrisův hlas!

190

Odpovědět

podle me pomerne celkem suchy :/ ale neni to nejhorsi jen to neni asi muj styl

1813

Odpovědět

Pretty good song :) Thank for czech lyrics :D

194