Dennis

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:767
Počet zobrazení:10 912
Dánský film Dennis o tichém kulturistovi a jeho vztahu k matce a okolnímu světu. V hlavní roli Kim Kold. Režie Mads Matthiesen.

OHODNOŤTE FILM NA CSFD

Přepis titulků

- Tady Patricia. - Ahoj. Ahoj... Kdo volá? Kdo je tam? Dennis. Jaký Dennis? Dennis... Ten z fitka. Cvičím s Peterem. Kdes vzal moje číslo?

Dal mi ho Peter. Ten ho má od Charlotte. Fajn, ale já mám dneska volno. Kvůli tomu ti nevolám. Tak proč teda voláš? Napadlo mě... Jenom bych se tě chtěl zeptat, jestli bys se mnou nešla na večeři. Teda kdybys chtěla.

Já platím, samozřejmě. Kdy jako? Co takhle dneska večer? Překlad: Lemmii www.videacesky.cz - Děkuju za pomoc. - Jo, promiň. - Měl si dobrý den? - Ano. Napadlo mě, že bys pro nás dneska mohl upéct vepřovou pečeni. Co ty na to?

Stalo se ti něco? Dneska večer nebudu doma. Půjdu ven. - Co tím myslíš? - Půjdu s Peterem do kina. - Vždyť je pátek. - No, a já půjdu ven. To zní dobře. Takže sama povečeřím vepřovou pečeni a zahraju si sama karty. - Myslela jsem si, že jsme se na něčem domluvili. - Mami... Nevadí.

Však já to nějak zvládnu. Když ti nevadí, že takto odstrkuješ svoje blízké, tak... Já to udělám. Co kdybych nejdřív uvařil a až potom šel pryč? Zruším to. Pusť mě k tomu. - Je to pěkně křupavé? - Stejné jako vždycky. Nedáš si trochu šťávy? - Jak jsi na tom s trénováním?

- Skvěle. V poslední době trávíš dole dost času. Blíží se dánský šampionát, takže... vždyť víš. Ale tady máš taky svoje povinnosti. Na to nezapomínej. Neměla by sis už někoho najít? Mužům se nedá věřit. Tak strašně mi připomínáš tvého otce.

- Odcházím. - Cože? - Odcházím. - Nemůžeš jenom tak odejít. - Dám si ještě jedno. - A pro mě další colu, prosím. - Jak to, že nepiješ? - Narušilo by mi to trénování. - A otec byl alkoholik. - Aha. - Kde bydlíš? - V Kirsebærvej. Za stanicí. Číslo 12. - Sám?

- Jo. Jenom je vyměním. Kdys naposledy s někým chodil? Nějaký ten pátek už to bude. - Jak to? - V poslední době jsem žádnou nepotkal. - Dost jsem se bavil. - Jo, díky za pizzu. Hej, Dennisi? Jdu navštívit pár kamarádek. Nechceš jít se mnou? - Tohle je Dennis.

- Fajn... Čau Dennisi, já jsem Trine. - Dáte si něco na pití? - Jo, díky. - Ahoj. - Ahoj. - Tak, tady máte. - Ne, děkuju. Já nepiju. - Ale jistěže piješ. - Na zdraví. Tak... Kam jste šli na večeři? Šli sme na do takové malé restaurace. Hned vedle garáží. - Tam podávají pizzu, ne? - Jo. Já jsem měla takovou tu s kousky ananasu a Dennis si dal kuřecí...

- Jak to, že jsi tak velký? - No, hodně posiluju. Zrovna teď se připravuju na dánský šampionát. Bude v září. Fajn... Ukaž holkám, co se stane, když napneš svaly. Páni! Sundej si triko. Jenom bysme chtěly vidět tvoje svaly. - Rády bysme je viděly. - Vsadím se, že vypadají skvěle. - Jen na chvilku.

- Tak dobrá, ale jenom jednou. Bože, vypadáš úžasně. To snad ne! Vypadáš naprosto neuvěřitelně. To je šílené. Rozjeď to, Dennisi! No tak, Dennisi, tancuj! Dělej, Dennisi! Víc... ať to má šťávu! Super! Bezva!

Čau... - Jak to jde, kluci? - No... - Okej... - Kdo byl sakra ten svalovec? Dennisi! Počkej! Proč jdeš pryč? Zkus hádat. Líbil se ti film? Já jsem se měla skvěle.

Promiň. Tys pil? Tak strašně mi připomínáš svého otce. Máš obráceně tričko. Dobrou noc, mami. - Můžu si lehnout k tobě? - Ano. - Spi sladce. - Ty taky.

Komentáře (68)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Vidím to už podruhé a chystám sa pozrieť si aj celovečerný film k tomuto krátkemu... jednoducho ma to oslovilo, niet čo dodať, pekná myšlienka a veľmi dobre spracovaná...

181

Odpovědět

tak mu tu pointu řekni at se už netrápí :DDD vocas

181

Odpovědět

Aneb životopis Roberta E. Howarda. Moc pěkné.

181

Odpovědět

to teddy: v tom případě nechápu co se ti na tom líbilo, když jsi nepochopil pointu

182

Odpovědět

Zvládl bych celovečerní film.

191

Odpovědět

Jo,bylo to zajímavé ...Líbilo se mi to... Akorát...Tak trochu jsem nepochopila pointu tohoto filmu ....Ale jinak to bylo pěkné :-)

182

Odpovědět

zajimave..moc se mi to libilo...jelikoz nikoho takoveho neznam...vzdycky sem si predstavoval jaky by to bylo..znat nekoho takoveho..me se to libilo :)

182

Odpovědět

Mě to nešlo spusti nevím jak vám, odkaz na schlédnutí: http://www.youtube.com/watch?v=V1zFeHJzS5E je to pěkný.

180

Odpovědět

osobne mi prijde moc zdlouhave a zda se mi ze ta myslenka mohla byt vyjadrena i za kratsi dobu :) jinak sem furt na neco cekal a vic pochopil az z komentaru "o co" vlastne slo

185

Odpovědět

Mertin: pokud lidé hodnotí, musí k tomu mít nějaký motiv a to je bu´d, že se jim to hodně líbí a chtějí to pdopořit, nebo se jim to hodně nelíbí a chtějí to tomu dát sežrat. Toto hlasování je v podstatě forma ankety a k jejímu vyplnění musí mít lidé nějaký várazný motiv, ať už kladný, či záporný. Já osobně se snažím hodnotit objektivně každé video, co zkouknu, ale většina lidí, takových není.

180

Odpovědět

Vim že je to asi dost blbej dotaz, ale to byl krátkej film, nebo dlouhá upoutávka?
Jinak se mi to dost líbilo. Taky by se mi hodila jeho postava :D
To ale asi každýmu.

181

Odpovědět

Kamil a další: no narušený jste asi vy, když jste nepochopili, že nechutnost spočívá v jeho matce a jeho "vztahu" s ní...

190

Odpovědět

Bauglit: Ano urcite, ji na nem zalezelo, ale on je psychicky trochu jinde, je to citlivej a hodnej clovek a urcite neni v jeho povaze nekoho "srovnavat", maximalne kdyby mu nekdo ublizil matce. To by je pak asi srovnal do zeme :)

180

Odpovědět

TULI_G: taky mi trochu připomínal Mickeyho Rourka =)
Jinak film pěknej, mohl být delší.

180

Další