Destrukce Windowsu XP

Thumbnail play icon
58 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 125
Počet zobrazení:8 546
Dnešní herní koutek bude spíše softwarový. Streamer Joel z Vinesauce se rozhodl vytvořit virtuální obraz starého dobrého Windowsu XP a následně do něj napumpoval všechen spamware, který mu při brouzdání internetem přišel pod ruku. Pojďte se tedy společně s ním vrátit do minulosti, kdy frčeli MIDI, Pinball 3D nebo Linkin Park, malovalo se výhradně v Malování a počítač se dal zničit během devíti minut.

Přepis titulků

JOEL ZNIČÍ WINDOWS XP JOEL ZNIČÍ WINDOWS XP (Tím, že ho napumpuje viry) Nechte mě poslechnout ten skvostný starý... Ano! Je to trošku starší, z roku 2002. Víte, když Mario přestal s houbičkami, přešel místo toho na metamfetamin. Takže má hrozný zuby. Zapomněl jsem, jak vypadá Yoshi, ale budu se snažit.

Má rohy, že jo? Sklapni! Ježiši... Bože, nemůžu to vystát ani ironicky. Dobře... Pamatujete si na ten... symbol S? Tohleto. Nevzpomínám si, jak to nakreslit, ale bylo to nějak takhle a potom jste udělali... Pamatujete si na to S?

Pamatujete si to? Čmárali jsme to na učebnice. Já byl ale jedinej kluk, kterej se to nenaučil. Fígl je v tom neustále s tím mlátit. Fakt mi to jde. Jestli mi někde nabídnou: "Stáhněte tyhle parádní viry." Rozhodně to udělám.

Musí se to zmenšit. Takhle. Ano! Už se dostáváme k tomu autentickému zážitku z roku 2002. Fajn. Spořiče obrazovky. Čím se to dá ještě posrat? Už jsme skoro tam a vypadá to fajn. Dobře, teď jsme hardcore. Surfujeme internetem jako borci.

Jako zasranej Doom. Mrkneme se, jestli se ta hrůza dá stáhnout. Angelfire, ano! Nevím, jestli je to sólo od Slayeru, nebo můj počítač řve v agónii, jak to stahuju. Poslechněte si to. Je to tam. Ta sračka je tam, ano. Ježiši... No ty vole...

Nahé slečny? Cože? Ne, to fakt... Ano! Začíná to! Ty vole, chudák počítač. BonziWORLD... Zdravíčko. Myslím, že se ještě pořádně neznáme.

Jsem Bonzi. Jak se jmenuju? Co takhle "Ztopořený pinďour"? Rád tě poznávám, Ztopořený pinďour. Vzhledem k tomu, že je to prvně, co se vidíme, rád bych ti o sobě něco málo pověděl. Že bys měl podstoupit eutanázii? Mohu se od tebe učit. Čím více spolu budeme brouzdat internetem, tím chytřejším se stanu.

Ukážu si všechno porno se zvířaty, abych tě zkazil. Ne že bych nebyl už tak chytrý. Co kdybys šel jsem, ty opičí zmrde? Parádní lišty. S mým počítačem určitě nic není. Ten počítač začal tak čerstvě... a teď jde tak nějak... do hajzlu, co?

Super program. Moozy. Tohle Moozy rozhodně chci. Rozhodně. To je ono! Rozhodně, taky mi to nainstalujte. Všechno stáhněte, to nevadí. Windows Movie Maker, měli bysme udělat nějaký filmy. Tohle byla hluboká minulost YouTube sraček, kde se doslova jen zrychlovaly dokola klipy.

Víte, co? Uděláme místo toho tohle. Udělejme vlastní YouTube sračku alá 2006. Když tohle máme, musíme přidat nějaké bláznivé efekty! Kde mám ty bláznivé efekty? Teď tohle. Co takhle přidat... Takhle se to dřív dělalo. Nebyla to vůbec žádná námaha... udělat z toho absolutní sranec. Hlasitost?

Dobře. Jo... Radši ne. Bude z toho zrůdnost, jasný? Dobře, teď to uložíme. Ne, ještě tohle... Limp... Limp bizkut navždy... svině.

Hezký večer, Ztopořený pinďour. Doufám, že jsi měl pěkný den! Měl jsem nejhorší den svýho života! Nejhorší jsou většinou ty s rybama. Nevím proč. Dolphin.exe Zní vám to jako dobrá investice? Samozřejmě... Bezpečný instalátor? Asi je to ten nejbezpečnější instalátor na celém světě. Asi mě to přestalo zajímat a stal jsem se takovým nihilistickým sračkopánem.

Říkám si: "Jo, můj počítač trpí, ale..." Pořád je to online po všech těch zatracenejch letech. To snad ne. Junior Jam... Jam Central, Planet B-Ball, Lunar Tunes. Nejjamněštější... Vždycky jsme používali sprej až zbytečně moc.

A můj kamarád bez talentu vždycky přišel do školy, otevřel Malování a udělal tohle. Nekecám. Šel ke každýmu počítači na chodbě. Měli jsme počítače na chodbách. Zapnul počítač, přihlásil se a udělal tohle. Učitelka se pak ptala: "Kdo tu kreslí ptáky?" Poslechněme si tuhle krásnou hudbu. Zavřete oči a zaposlouchejte se do jemných tónů...

tohohle. Informace z kreditky. Můj ethernet je infikovaný? Ovladače videa jsou infikované? Vlastně to může být pravda, protože je na tom Bonzi Buddy. Pěkný zvuk. Můj skutečnej počítač říká: "Jo, něco mi na tom nesedí." Ale jen klid.

Jako by měla vybouchnout atomovka a my tu sedíme v bezpečný vzdálenosti. Driver Genius, dobře. Ztopořený pinďour, kam se poděl všechen čas? Nepřipadá ti, jak jsme si stále blíž s každým novým dnem? Rozhodně ne, tohle je naposledy, co tě vidím, ty zrůdo... Mně pusinky neposílej. Tenhle tě určitě rozesměje. Co řekl bobr stromu?

Nehlodá tě svědomí? JSTE SI JISTÍ? Překlad: Brousitch www.videacesky.cz "Mým největším snem je svět bez Židů."

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako by mi bylo zase 5 let :) tež jsem si tak instalovala, co se mi líbilo, kreslila v kreslení a nadávala na grafiku :) Ještě vynechal animované kurzory

00

Odpovědět

Toto video bylo odstraněno z důvodu porušení zásad YouTube týkajících se spamu, podvodů a komerčně klamného obsahu.

10

Odpovědět

Smutné je, že u nás na škole je tohle stále realita.

151

Odpovědět

u nás taky, ale na plochých monitorech. Ironie je že dole máme monitory jako bedny, na kterých je windows 7.

00

Odpovědět

bezva jsem se pobavil a zavzpomínal na má mladá léta nebo minulej tejden když jsem si půjčil notebook svý mámy...

112

Odpovědět

Naked ladies :D:D

71

Odpovědět

čemu se tak debilně pořád směje šílenec dal si brčko a dělá hovadiny

1916

Odpovědět

Dokud byla nostalgická videa o Nintendu 64 a spol. říkal jsem si, že jsem ještě mladý, ale ona už přišla doba, kdy se dělají nostalgická videa o Windows XP, tak to je špatné :/ připadám si staře :D

390

Odpovědět

To je výborný!

33

Odpovědět

Tak nízké hodnocení to má, jelikož většina lidí, co video hodnotila, nebyla v roce 2002 na světě.

5111

Odpovědět

Přesně tohle mě napadlo. :D
Kdyby znali tu dobu a tehdejší internet, software, operační systémy, tak by se nasmáli jako my. :)
Kdyby dnešní děti dostali do ruky počítač co byl v roce 2002, tak by se nestačili divit, jak je to pomalý, že to nic neumí, a podobně.
A my jsme byli vděční za obyčejné "hledání min" :D

51

Odpovědět

Frčeli Linkin Park? Kdo mohl napsat takový zvěrstvo? Linkin Park RULES!!!

1716

Odpovědět

Lidi, bez urážky, ale kdo psal, sakra, ten popis videa? Frčeli MIDI? Malovalo se v malování? Pro krista pána, je to rok 2002, ne 1982. V té době vyšel Corel 11, Adobe 13, 3ds max 5 a další. A midi? Víte vůbec, co to MIDI je?
Video hezký, to zas jo. První XPčka šli opravdu poslat do kytek během desítí minut a člověk se ani nemusel moc snažit :-)

466

Odpovědět

Tož nevím, ale XP mám jak v práci, tak doma a změnu ani nechci.

138

Odpovědět

Souhlas, XP x64 se SP3 - to je hodně nadupanej systém a velice stabilní s minimální spotřebou zdrojů.

915

Odpovědět

+MikeHavliczekTo myslíš vážně? Zní to ironicky, tak jen abych věděl z koho si tu děláš srandu :D

145

Odpovědět

Uvidime, az bude 8 duben :) Ja jsem se 7ckma spokojenej, ale dost mi teda sere, ze porad neco pocita... otevru pruzkumnika, pocita. Sice to entrva tak dlouho s mym SSD diskem, ale je to fakt votrava.

102

Odpovědět

strašna pi*ovina, cele toto video by zvládol aj v 8.1, ktora je podla mna 100x horsia. Uz samotny nazov videa je dost zavadzajuci o destrukcii sa neda akosi hovorit, to ze si nakreslil chlapec nieco v skicari, nainstaloval zopar hovadin urcite nezruinovalo jeho system... ked uz chcel byt tak retro mal siahnut aspon po 95 alebo este lepsie po 3.1 alebo MS-dose. Aspon by sa zopar ludi priucilo ze i nieco take jestvovalo a ludia na tom boli schopni pracovat tak ako dnes s modernými vizualizaciami prepchatými systemami...

1110

Odpovědět

ve spoustě věcí jsem se viděl..:D například v tom spreji.. kdo nesprejoval č****y všude kam přišel?
..:D

89

Odpovědět

weeeeeeeell,not bad,všechno nemůže mít 9+/10

101

Další