Detektiv Mittensová

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:344
Počet zobrazení:4 541

A máme tu další, stylem velmi podobné video, jako byl Jednorožeč Charlie, či Lamy s kloboučky. Tentokrát se jedná o trochu sadistického kočičího detektiva Mittensovou, která má vlastní originální způsob, jak vyřešit své problémy. :)

Přepis titulků

Detektiv Mittensová: Případy řešící kočka Tak co myslíš, Mittensová? Tenhle měsíc už čtyři těla... stejný způsob vraždy. Rozříznut od brady k patě, jeho vnitřnosti byly vyndány, obráceny a pak... vráceny zpět. Souhlasím, teď už to nelze popírat. Máme tady sériového vraha. Počkat, cože?

Mittensová, ne! Pro lásku Boží, tělo není krabice, Mittensová! Tohle je tak nehygienické. To jsou důkazy Mittensová, ty se válíš v lepkavých, páchnoucích důkazech Ne, nemám chuť na špagety! Dej si, co chceš, já nemám hlad. Můj bože… Joeova italská restaurace, jak vám mohu pomoci? Zpomalte, jaký máte problém? Dobře, takže vaše objednávka je špatně.

Promiňte, omlouvám se. Rád vám ji vyměním. Hodím vám tam navíc zdarma česnek. Mittensová, objevilo se další tělo! Ano, stejné jako ostatní. Jak můžeš vidět, tohle je ještě čerstvé. Vypadá to, že se dostáváme… ale ne, Mittensová, ne! Pokud budeš pořád dělat tohle, přestanu tě brát s sebou. Dobrý den, Joeova ital…

Znovu špatně, jste si jistá? Velice se omlouvám, nevím, jak se to mohlo stát. Tak moment. Tyhle výhrůžky jsou už hodně přehnané. Volám policii. Haló, policejní oddělení? Ano, chtěl bych nahlásit, že mi bylo právě vyhrožováno smrtí… a byla uražena sexuální slušnost mé matky. Děkuji vám.

Kdy mám očekávat strážníka? To je skvělé, budu tady. Díky, že jste přišel. Jsem si jistý, že to nic nebude, ale já beru výhrůžky velmi vážně. Ne, nepoznávám vás. Měl bych? Chodíte sem často jíst nebo tak? Ne, promiňte, stále nepoznávám. Obvykle totiž pracuji vzadu. Mittensová, dostal jsem tvou zprávu, co je…

Kdo je ten mrtvý chlap? Sériový vrah? Ale já jsem sériového vraha zrovna před hodinou chytil. Místní účetní, odepisoval si čas trávený kucháním lidí jako výdaj podniku. Máš pravdu. Ten chlap musí být komplic. Hej, není to Joe z italské restaurace dole na ulici? Proč jeho krk vypadá jako by byl rozdrápán? Ano, sebevražda asi dává smysl. Nemohl žít s tíhou viny.

No, skvělá práce, Mittensová… ty děsivá blbá kočko. Překlad: Shial Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

bože o je hovadina smal sem se až sem se za břicho popadal ne kecám jen sem tak čuměl a snažil sem mít pochopení ale tphle je velká velká ******

185

Odpovědět

Všimli jste si, že ten chlápek z restaurace (Joe) má uplně stejnej hlas jako Charlie? :D Čím to asi bude, že? :D

180

Odpovědět

Charlie mi přišel teda vtipnější no.. :)

180

Odpovědět

Charlie a Lamy byly ulítlejší... Ale pobavilo.

180

Odpovědět

Kdy bude další???????????Detektiv Mittensová je super .!!!!!!!!

182

Odpovědět

Tak z té kočky nemohu! Best cat! :D

181

Odpovědět

you scary fuckin´cat

180

Odpovědět

taky sem se malem neudrzel.. ale vic dilu by asi neslo.. to mnoukani casem omrzi..

180

Odpovědět

Mňau mňau ...vrrmm..

180

Odpovědět

První minutu jsme se se starou smáli k slzám, ale jen proto, že nám mňoukání připomínalo Charlieho. Po chvilce omrzelo a zbytek není, v rámci ulítlovin, nic extra. Přesto další podobná videa vítám.. vítáme oba! :)

180

Odpovědět

ten konec to totálně rozsek :)

180

Odpovědět

Jednorožec je mnohem, mnohem, mnoheeeeeeem lepší :)

180

Odpovědět

Mě příjde jako by tu http://www.ceknito.cz/video/298151 daboval Jacksona jeden z těch co daboval nějakého Jednorožce :-D

181

Odpovědět

Ježiši, to je skvělý :D. Poslední věta to dost vystihuje :D

180

Odpovědět

No asi je to lepší než Lamy s kloboučky (i když poprvý sem se u Lam celkem nasmál), ale na Jednorožce Charlieho to nemá, to byla ta správná ptákovina :)

180

Další