Detektor lži u prezidentských voleb

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:426
Počet zobrazení:5 622

Dneska tu máme kratší video od Matthiase, který v Čechách není moc známý. V tomto videu zjistíte, jak by to možná vypadalo, kdyby byli kandidáti během svého projevu připojeni na detektor lži.

Přepis titulků

A zde již přichází první kandidát na prezidenta, který také bude prvním kandidátem, který bude během svého projevu připojen na detektor lži. Projev by měl každou chvíli začít. Milí spoluobčané, stojím tu před vámi proto, abych vám slíbil pár věcí. A pokud budu zvolen, tak se tyto sliby stanou skutečností.

Jako váš prezident vám mohu slíbit, že Amerika bude mít pracovní místa. - Cože? - Moc asi nezapůsobí tím, že neví, - jak detektor lži funguje. - Detektor lži? Mohu vám slíbit, že Kaliforňané budou mít práci. Víceprezident a já budeme mít práci. Slibuji, že pokud budu zvolen, tak budu mít práci.

Jako váš prezident snížím daně o 5%. Snížím daně o 2%. Dobře! Možná daně zvýším, ale pouze z toho důvodu, že přivedu naše jednotky zpět domů ze zámoří. Že nepošlu žádné další jednotky do zámoří.

Nařidím povinnou vojenskou službu. Já jsem dobrý člověk. Nebo se o to aspoň snažím. Občas pomáhám lidem. Vždyť tohle ani nefunguje, sledujte; Nesnáším Ameriku. Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

on jako existuje nekdo, kdo si mysli ze politik nelze? Lzou vsichni, protoze s velkou moci prichazi velka potraba lhat a hrabat do vlastni kapsi. Nenapada mne dokonce ani diktatura, kde by se nelhalo obycejnym lidem, tak co cekat od systemu, ktery je postaveny na tom, ze ten u moci musi ziskat podporu, takze se musi zalibit obycejnym lidem.

41

Odpovědět

Víš že ty věty, co jsi napsal, nedávají smysl?
Tím systémem, myslíš demokracii že? Tedy možnost volby koho ano a koho ne?

10

Odpovědět

Počujem správne že hovorí "I hateS America" ?

627

Odpovědět

Předvidatelné, nudné, tohohle týpka už prosím ne...

5123

Odpovědět

Jasně jak kdyby nestačilo to jejich rozkrádání ještě budeme platit za nové detektory http://www.youtube.com/watch?v=9LoKmEJ4X2s .. a co by s tou mašinou udělala ta naše "hlava státu" si raděj netroufám hádat.

53

Odpovědět

Napojit na tu hlavu státu, tak to vybouchne po první židovské anekdotě.

61

Odpovědět

Tak todle bych povinně zavedl :)

300

Odpovědět

Konec mě rozsekal =D... ale Foxtrot má pravdu, hodilo by se to obzvlášť u nás =D

142

Odpovědět

souhlasím s oběma, ale jinak jsem se pobavil.

60

Odpovědět

Jako nebylo to špatný,ale mohlo toho být víc -> víc kandidátů a delší proslovy.

1001

Odpovědět

To by se hodilo zejména u nás :)

860